Electra M&E Polska Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Ambros Nowy wpis
Inne

Na Wrześnii wprowadzony grafik o którym wcześniej nic nie było mowy. W praktyce oznacza to konieczność pracy w praktycznie każda niedziele i sobotę a w zamian dzień wolny w środku tygodnia. Niczym się to nie rozni od systemu 4 brygadowego na który nikt z nas się nie zgadzał. Atmosfera jest coraz cięższa.

Sylwia Nowy wpis
Inne

dzień dobry. ;) pokazała mi się oferta dla recepcjonistki. posiadam już doświadczenie z pracy przy tej funkcji a widzę po opisie, że i tak jest ono jedynie mile widziane. możecie opisać atmosferę jaka występuje teraz w biurze? liczę na stała współpracę, kiedy można już podpisać umowę na czas nieokreślony?

Nowy wpis

Pracodawca

@Sylwia

Rekrutacja na stanowisko recepcjonistki została właśnie zakończona sukcesem. Zachęcamy natomiast do śledzenia na bieżąco naszych ogłoszeń oraz w przypadku zainteresowania do składania aplikacji.

Tequila
Inne

Dzisiejsza rozmowa dyrektorka z Warszawy na Wrześni z pracownikami pokazała jak bardzo gdzieś ma Nas kochana firma. Poświęcił dyrektor Naszej załodze może z 5min. Jak tylko zaczęły się pytania to od razu koniec spotkania bo nie ma się czasu itd. Też nie ma się co dziwić, że jaki dyrektor taki koordynator jest. Jak pojawiają się problematyczne pytania to najlepiej zawinąć się i nie rozmawiać z pracownikami i mieć ich gdzieś! P. S. Praca w święto za 75% dodatku to sami możecie sobie przyjść i pracować za Nas!

Nowy wpis

Pracodawca

@Tequila

Ta opinia wyrażona wobec pracodawcy jest nieobiektywna - szczególnie, że wygłosiła ją osoba posiadająca bardzo krótki staż pracy i niemająca rozeznania w tym, jak wygląda praca w Electra M&E Polska. Spotkanie, o którym mowa, nie było planowane i odbyło się w momencie wymiany zmian, aby możliwie jak największa grupa pracowników mogła w nim uczestniczyć. Niestety, zbliżająca się godzina rozpoczęcia pracy przez kolejną zmianę ograniczyła jego długość. Jeśli istnieje potrzeba dłuższego spotkania, to nie ma problemu, aby je zaplanować i przeprowadzić. Na spotkaniu poinformowano, że wszelkie wątpliwości i pytania należy zgłaszać do przełożonego lub bezpośrednio do dyrektora, którzy niezwłocznie na nie odpowiedzą. Pracodawca jest zawsze do dyspozycji pracowników i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania - tak jak to zadeklarowano na spotkaniu.

Marysia
Inne

zauważyłam, że aby dostać się na kosztorysanta wystarczy mieć około 1,5 lat stażu. warunek też przewyższam, rozważam więc swoja aplikację. Możecie mi przy tym napisać z czego warto przygotować się do rozmowy?

Pracodawca

@Marysia

Dzień dobry, zachęcam by przygotować listę projektów, przy kosztorysowaniu których brała Pani udział. Dodatkowo na spotkaniach rekrutacyjnych w Electra M&E Polska zawsze pojawiają się pytania w języku angielskim oraz pytania dotyczące znajomości produktów i sposobu wykonywania dotychczasowo wycen.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Electra M&E Polska Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY/ FAKTURZYSTKA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
anonim
Inne

Praca na stanowisku First Line Support Specialist raczej jest stacjonarna, zgadza się? pytam, bo zaciekawiło mnie to wymagane prawko w opisie, zwłaszcza, że nie wskazują na prace mobilna a tym bardziej nie piszą by dawali auto. Jest jakieś służbowe?

Troskliwy
Pracownik

Dział projektowy pozostawia dużo do życzenia ale głównie przez kierownika działu, który jawnie stosuje (usunięte przez administratora) i doprowadza pracowników do płaczu, nerwów każdego dnia.

anonim
Inne

Po komentarzach widzę, że można z HRem indywidualnie dogadać kwestie wynagradzania. jak to wygląda przy asystencie ds. koordynacji finansowej projektów? oferta zwróciła moja uwagę, nie mam pojęcia czy warto się angażować

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Prosiłbym o informacje na temat stanowiska inżynier budowy ds. instalacji sanitarnych. Jakie są warunki pracy? Czy warto aplikować ? Jestem zainteresowany szczególnie lokalizacją w Niemczech.

inżynier
Były pracownik
@Zainteresowany

Witam. Ja ze swojej strony polecam współpracę. Projekty są ciekawe a wypłata rynkowa. Mnie HR pytał o oczekiwania i wyszli z ofertą podstawy + dodatek za oddelegowanie na projekt (po zsumowaniu dobrze to wychodzi).

anonim
Inne

Na jakie warunki pracy może liczyć koordynator projektu? w wystawionych ofertach znajduje się teraz taka z podkreśleniem języka niemieckiego. Interesuje mnie więc określenie jakości współpracy oraz wskazanie potencjalnego wynagrodzenia za nią

Jaca montaż
Były pracownik
 Pytanie

Fajnie, że firma wygrała kontrakt na VW września na utrzymanie ruchu. Tylko dlaczego @Pracodawca nawet nie zasiegneliacie opinii na temat "koordynatorka" którego zostawiacie dalej na stanowisku? Dlaczego nie dowiedzieliście się od pracowników przejmujących albo od samego zleceniodawcy opinii na temat koordynatora? Fajnie jest przedstawić się w samych superlatywach przed wami ze strony koordynatora, szkoda że nie koniecznie wszystko jest prawda.

anonim
Inne

Witajcie, był już ktoś na rozmowie na to stanowisko specjalisty ds. kalkulacji? Po zapytaniach widzę, że ktoś już o zarobki pytał, od razu są one ustalane na pierwszej rozmowie? z ilu etapów składa się teraz proces? i jaka jest perspektywa na rozwój na tym stanowisku?

Beti
Pracownik

Praca w firmie jest spoko- firma dużo daje od siebie. Jest możliwość rozwoju, nauki. HRy dobrze działają ale nie widzą tego co od kilku miesięcy dzieje się w dziale projektowym. Jesteśmy mówiąc wprost”opieprzani” za każdą sytuację kiedy np. Ktoś czegoś nie wpisze, nie uzupełni, prześlę do szefa działu za późno. Atmosfera jest gęsta. O nic nie można spytać, nie mówiąc o pracy zdalnej którą stanowi źródło konfliktów ( z szefem). Jak się wraca z delegacji o 24 w nocy to i tak trzeba być w pracy na 8 rano…. Niektóre odżywki i zachowanie szefa działu są (usunięte przez administratora). Może warto aby dział HR zrobił jakąś anonimową ankietę etc

anonim
Inne

Witajcie, wstępnie zastanawiam się nad praca jako specjalista ds. kalkulacji. Raczej będę aplikować, wiec ciekawi mnie przede wszystkim rozmowa i wdrożenie na stanowisko, opowiecie o nich? jak oceniacie sam dział? I co z zarobkami? podacie przedziały? Musze sobie je przekalkulować :)

Administrator

Firma dodała nową ofertę pracy na Prawnik. Czy ktoś o tym słyszał?

Aaa
Inne

Witam, zauważyłam, że pojawiła się opinia dotycząca działu projektowego. W jej treści ogólne podeście do samej firmy zostało jednak określone jako pozytywne, a mnie przy tym interesowałaby praca jako młodszy prawnik. Czy jest tu ktoś z tego działu? Jaka w tym przypadku występuje atmosfera? ile osób pracuje na dziale?

Były pracownik
Były pracownik

Mój komentarz pozostawię w celu nakreślenia sytuacji pracy w dziale projektowym w firmie Electra. Odradzam podjęcia pracy w tym dziale, ogólnie podejście do całej firmy jest pozytywne, natomiast dział projektowy (instalacje mechaniczne) to jest absurd. Nie jestem już pracownikiem natomiast branża jest mała. Kierownik działu to osoba, która nie potrafi zarządzać zespołem, nie ma z nim dobrych relacji , dodatkowo okazuje w wielu sprawach dziecinne zachowanie/mobbing-owe, praca z nim jest ciężka, dogadywanie się też. Jak jesteś za bardzo zaangażowany w pracę i chcesz coś usprawnić, wspólnie podjąć współpracę z zespołem to jesteś skutecznie sprowadzany do parteru. Dodatkowo jak podnosisz kwalifikacje to też nie jest to mile widziane, bo zaczynasz mieć wyższe kompetencje niż wspomniany przełożony. Szkoda, że to tak wygląda bo ludzie tam pracujący a niektórzy byli pracownicy to były zaangażowane osoby, chcące prowadzić i pracować z zachowaniem jak najlepszego wizerunku działu.

anonim
Inne

Czy ostatnia wzmianka o UR była parę lat temu czy coś źle popatrzyłem po postach? Fakt faktem może mi ktoś opisać bieżącą pracę? widziałem ofertę dla mechanika do Swarzędza. Mam doświadczenie jestem gotowy do pracy na 3-zmiany. Ile zarobię i przy jakiej atmosferze?

Nowy
Inne
 Pytanie

Jak jest w firmie z płatnościami podwykonawca ?

Helena
Inne

Firma poszukuje kogoś na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. finansowego wsparcia Projektów - czy wykształcenie wyższe, o którym wspomniano musi być kierunkowe tj. powiązane z finansami? Jeśli tak, to napiszcie proszę, jakie kierunki wchodzą tutaj w grę. Może ktoś już był na rozmowie i powie co nieco?

Pablo
Pracownik

Ludzie nie rozumiem Was. Jak ktoś jest słaby i sobie nie radzi to normalne że nie przedłużają umowy. Ja pracuję ponad 4 lata i jestem zadowolony. Jak trzeba zostać na budowie to się zostaje a jak trzeba wcześniej wyjść to rozmawia się z KP i nie ma problemu. Widzę że żalą się tutaj słabi ludzie którzy w każdej firmie będą kręcić nosem. Kilka osób zwolniono za mojej kadencji ale wg mnie należało się im pomimo że EMEP dawało im kilka szans. Firma sama podwyższa pensję w związku z inflacją.

Ghost krk
Pracownik
@Pablo

Najlepsze są spotkania organizowane przez kadrę dyrektorów np o 18 albo 19 w godzinach pracy :-) ogólnie poprzez brak kadry obowiązki rozdzielane na kadrę która już jest na budowie, brak szacunku do pracownika w postaci sugerowania co powinien robić w czasie wolnym. Benefity w postaci karty multisport i enelmed na plus natomiast o szkoleniach itp można zapomnieć z perspektywy kadry realizacji projektu on site. Wisienką na torcie stwierdzenie "zarabiasz za dużo" jakbym to sam sobie warunki współpracy akceptował. Proces i styl akceptacji urlopu "żenua".

Pablo
Pracownik
@Ghost krk

Pracuję już trochę w EMEP i zdarzyło mi się pracować ponad 12 godzin ciągiem ale to na moje własne życzenie bo akurat były odbiory. Ja zaczynam pracę o 8.00 kończę o 17. W piątki o 14.30. Jak ktoś wyrabia się w swoich godzinach i robi swój zakres i nie marnuje czasu na głupie rozmówki które marnują czas pracy i wyrabia się w swoim zakresie to nie da sobie wejść na głowę. Podoba mi się w EMEP że doceniają samodzielnych i myślących pracowników. Piszę to jako pracownik budowy a nie biura bo w biurze wyczuwam jakieś napięcię. Może przez te owocowe czwartki.

Ernest
Były pracownik

OCZYWIŚCIE, ŻE NIC, WSZAK UMOWY ZAWIERA SIĘ CZĘSTO W "RYCZAŁCIE". PATOPRAKTYKA POLSKICH FIREMEK. PŁACĄ ZA 8 H, A DZIĘKI UMOWIE SIEDZISZ NIEOGRANICZONĄ LICZBĘ GODZIN.

Zostaw merytoryczną opinię o Electra M&E Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Electra M&E Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Electra M&E Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Electra M&E Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electra M&E Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii