Instalator-Service Sp. z o.o.

Opinie o Instalator-Service Sp. z o.o.

CośTuNieGra

....no bo jak to jest z tą "firmą" ??? Wystawia oferty dzień po dniu z innymi oferowanymi stawkami na to samo stanowisko ??!!??!! Czy takie mają zapotrzebowanie czy chętnych brak ???

Nowy wpis

@CośTuNieGra

Dziękujemy za pytanie. Cały czas się rozwijamy i poszukujemy nowych zaangażowanych pracowników którzy mają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Jeśli się pojawia ogłoszenie ma pewien czas emisji a ponieważ stale waloryzujemy i urealniamy stawki zgodnie z rynkiem pracy tak żeby pracownicy posiadający wymagane kwalifikacje zarabiali adekwatnie do ich umiejętności i zaangażowania może się zdarzyć, że jeden portal szybciej a drugi wolniej zmieni kwotę na ogłoszeniu.

Mariusz

W sumie nie spodziewałem się tak dobrej organizacji pracy i generalnie ludzi. To zdecydowanie na plus. Dużym atutem są bardzo duże kompetencje i wiedza właściciela firmy. Na spotkaniu Wspólnoty przed potencjalną współpracą od razu przekazał mi jak najlepiej rozwiązać sprawę z hydrauliką, która ciągnie się u nas kilka lat. Jestem zadowolony i z czystym sercem mogę polecić tę firmę.

Dziękujemy za opinię.

Kami
@Mariusz

Myślę ,że jest ona obiektywna.

KW
@Mariusz

Pracowałem tam i to się zgadza.

Nick Nowy wpis
@KW

A co się zgadza ??? Takie obszerne odpowiedzi "obszerne" dużo mówią, rzeczywiście.

New Nowy wpis
@KW

Cały czas szukają i wciąż pojawiają się oferty ze zmienionymi stawkami oferowanymi, czyli znaczy to tez, że coś jest na rzeczy.....

Nowy wpis

@New

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cały czas się rozwijamy i poszukujemy nowych zaangażowanych pracowników którzy mają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Miło nam czytać, że pracownicy dostrzegają, że stale waloryzujemy i urealniamy stawki zgodnie z rynkiem pracy tak żeby pracownicy posiadający wymagane kwalifikacje zarabiali adekwatnie do ich umiejętności i zaangażowania.

Im
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak obecnie wygląda sytuacja / atmosfera pracy w Instalator-Serwice ?? To przede wszystkim jest wyznacznikiem optymalnego środowiska do pracy, dlatego tez owe zapytanie. Jakie obecne realne wynagrodzenie netto serwisanta, hydraulika czy "złotej rączki" - o ten "zawód" czy stanowisko teraz jest dziwnie mocno poszukiwane, czyli też powinno być docenione = wynagrodzone . Dlatego też jak powyżej i w sentencji pytania.

Jaka jest umowa w firmie Instalator-Service Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Konserwator zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalator-Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca dla hydraulika?
Piotrek

Zdecydowanie polecam. Firma to bardzo zgrany zespół, a jeśli musisz wziąć nagle dzień wolny to też nie ma problemu. No i chyba najważniejsze, że na starcie dostaje się bardzo dużo pomocy aby się wdrożyć i masę szkoleń.

@Piotrek

Dziękujemy za opinię.

Robert

Pracownicy z największym stażem bojąc się o swoje stanowisko dorzucają nowym pracownikom dodatkowe obowiązki żeby Ci się nie wyrabiali ze zleconą pracą, a potem wszyscy się dziwią że przeciętny okres zatrudnienia w firmie to 1-3 miesiące.

@Robert

Szanowny Panie Robercie czy też WXX-jak podpisuje się Pan dodając opinie u naszej konkurencji. Dziękujemy za docenienie naszej firmy, ponieważ te same Pana opinie pokazują się również na stronach innych firm. Odpowiadając na Pana opinię, chcielibyśmy tylko dodać, że okres próbny 3 miesięczny jest absolutnie normalną rzeczą wśród firm, które cenią sobie wykwalifikowaną kadrę. Uważamy, że najważniejsze jest zapewnienie naszym klientom usługi, które wykonają profesjonaliści. Podejrzewamy, że nie pracował Pan jeszcze w naszej firmie, oczywiście jeśli jest Pan ciekaw jak wygląda nasza praca zapraszamy do aplikowania. Nasz adres: praca@instalator-service.pl

Dużo jest obowiązków ?

Daniel
@Marta

Jak w innych firmach. Jest miła atmosfera i można się dogadać.

Rysiek
@Daniel

Chyba, że jest to (usunięte przez administratora)firma to tak.

Rysiek
@Rysiek

Na osiedlu Dzieci Warszawy w Ursusie , prowadzą nieprawidłową i nie fachową konserwacje osiedla wymieniają sprawne urządzenia na używane , a głównym sprawcą tych nieprawidłowości był serwisant Kwiatek. Podmieniał wymontowane części zamienne z innych osiedli w których prowadził konserwacje.Ale i Skwar w tym ręce macza Administrator osiedla jego nie lubi za to co robi , spec od kanalizacji osiedla.

@Rysiek

Dziękujemy za opinię ale nie obsługujemy żadnego osiedla na Dzieci Warszawy w Ursusie. Jak widzę po poprzednich opiniach nie Pisze Pan o naszej Firmie. Prosimy bardzo o usunięcie komentarzy które nie dotyczą naszej firmy i jeśli mają Państwo problemy z obecnym konserwatorem to zapraszamy do współpracy z nami. My ze wszystkich napraw wykonujemy dokumentację fotograficzną tak aby nie było żadnych wątpliwości odnośnie zasadności ich wykonania.

Krzysiek

Ciekawa praca bo mało monotonna. Jak komuś zależy to napewno sporo się nauczy. Narzędzia i samochód służbowy to duży plus (w poprzednich firmach musiałem jeździć własnym lub tylko dostawaliśmy na dyżur). Zawsze można liczyć na wsparcie kolegów.

Nikuś kogucik
@Krzysiek

To napisz w jakiej firmie poprzednio pracowałeś to bardzo kiepska firma że jeździłeś własnym samochodem, ale pewnie płacili kilometrówkę albo miałeś jeden obiekt do obsługi ,bo nie znam firmy w Warszawie ,żeby nie miała samochodów dla pracowników obsługujących kilka obiektów mających umowę o pracę.

1/2"

Jakie średnie wynagrodzenie otrzymuje specjalista serwisu hydraulicznego.

@1/2"

Wszystko zależy od zakresu kompetencji pracownika i zakresu wykonywanych prac

Jola
@Michał

Ale uprzejmie proszę podać cyfry zakres pracy hydraulika jest powszechnie znany.

@Jola

Od 4-7 tyś netto w zależności od zakresu prac jakie wykonuje.

Maksio
@Michał

Zastanawiam się, czy rzeczywiście jakie wynagrodzenie jest możliwe przy osiąganiu dobrych wyników. Wytężona praca powinna być doceniana, tym bardziej, że Warszawa to świetne miejsce by znaleźć wykwalifikowanych pracowników. na pewno nie może sobie pozwolić na przeciętność oferując tyle usług poprzez zarządzanie techniczną obsługą nieruchomości po dostarczanie usług serwisowych. Pracownicy muszą być wykwalifikowani, a co za tym idzie (według mnie) powinni zarabiać pieniądze adekwatne do obowiązków, prowadząc 24 godzinną obsługę.

Ile jest zmian w INSTALATOR-SERVICE?

W zależności od ustaleń z Pracodawcą.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie INSTALATOR-SERVICE?

Umowa o pracę

Rafał
@Michał

Czy po okresie próbnym, od razu dostaje się umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Rafał

W zależności od ustaleń. Nikt nie daje odejść dobremu pracownikowi z którym dobrze się wszystkim pracuje.

Czy INSTALATOR-SERVICE narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Urlopy nie są narzucane.

Miła atmosfera, pomocni koledzy i szef z którym zawsze da się dogadać.

Administracja

Bardzo rzetelna firma. Z wlaścicielem firmy, można sie porozumieć na każdym polu. Pracownicy maja dużą wiedzę i umiejetności w dziedzinie technicznej obslugi budynku. Naprawde polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalator-Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Instalator-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalator-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalator-Service Sp. z o.o.?

Instalator-Service Sp. z o.o.