Opinie o Punkta w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Punkta. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Punkta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Punkta w Warszawa

Zastanawiam się

Zacząłem pracę jakieś dwa miesiące temu. Na początku zapowiadało się fajnie, dużo konkursów, dużo obietnic że można zarobić. Niestety tylko na początku. Jak na ten moment widziałem tylko spóźnione wypłaty o kilka dni, od starych pracowników słyszałem że to standard. W dodatku od niedawna wprowadzili jakiś dziwny system przerw, jedna osoba na przerwie przy 50 osobach, łatwo policzyć że czeka się na przerwę 2 godziny. Dobrze ze to toalety można iść bez kolejki.. Poczekam jeszcze chwilę i zobaczymy jak wyjdzie ale szukać czegoś innego bo to nie wygląda dobrze.

Xxx

Jest jedna duża wada. Niestety od kilku miesięcy ciągle się spozniają z wypłatą. Nigdy się nie jest pewnym kiedy przyjdą pieniądze, a opóźnienia potrafią sięgać kilku dni

Niick
@Xxx

Stary zmień bank, tak jak Ci radziłem, bo w tych bankach spółdzielczych są opóźnienia. Ja mam w Santander i zawsze mam na czas! Po co bank ma Twoją kasą obracać i Ci za to nic nie odpala ?

Urszula

@anonymous, Pozytywnie piszesz o firmie, jednak bardzo lakonicznie, możesz dodać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Co najbardziej Ci się podoba? Możesz zdradzić, jakie stanowisko zajmujesz?

Firma godna polecenia. Fajny, zgrany zespół. Szefostwo ok. Lokalizacja dogodna.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Anja

Pracuję w Mfind już 1,5 roku i póki co, czuję, że znalazłam dla siebie właściwe miejsce. Atmosfera w pracy robi swoje, jest luźna i fajna bez zbędnej spiny, tak charakterystycznych dla wszelkich korpo. Bardziej odpowiedałą mi wcześniejsza lokalizacja na Bielanach, ale to kwestia indywidualna, obecnie jesteśmy przy Dworcy Zachodnim i wiem, że są tacy, którym bliżej tutaj. Ogólnie polecam

JanuszTracz

Praca niepewna, mimo, że jest umowa o pracę potrafią bez podania przyczyny zwolnić z dnia na dzień. Jeśli ktoś szuka stabilnej - nie polecam.

Urszula

@Olek, wspominasz w swoim wpisie o rozwoju firmy, możesz powiedzieć, w jaki sposób się to objawia? Czy zatrudniane są nowe osoby bądź też prowadzone nowe projekty? @Pracownik, jakiego typu szkolenia są prowadzone i jak często? Czy firma zapewnia stabilność zatrudnienia, oferując umowę o pracę? Istnieje możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych? A może pracodawca organizuje wyjścia integracyjne?

Firma daje możliwość rozwoju i swobodę działania. Jeśli jesteś osobą nastawioną na rozwój i jasno to komunikujesz, to firma Ci w tym pomoże (szkolenia, zdobywanie wiedzy itp.), warunki pracy również do dogadania. Zespół to ludzie raczej przyjaźni, rozmowni i przede wszystkim pomocni! Tak więc osoby proaktywne, lubiące wyzwania i chcący się rozwijać odnajdą swoje miejsce w mfind.

Olek

Firma mocno się rozwija.

Filip

Szkoda, że niektóre osoby nie widzę siebie i swojej pracy tylko oceniają zwierzchników. Gdyby szefostwo było niekompetentne to firma nie miałaby dobrej opinii jako pracodawca!

słabo

szefostwo to jakaś banda dziwaków, zarobki bardzo marne

Ferdynand Magellan

W mfindzie jak na statku, każdy musi znać swoje miejsce aby wszystkim pracowało się przyjemnie. Załoga dobierana zarówno pod względem umiejętności zawodowych jak i pod względem zdolności interpersonalnych. Każdy ma swobodę działania, wpływ na ostateczny kształt produktu. Bardzo cenimy sobie umiejętności współpracy w zespole, gdyż zależy nam na zadowoleniu klienta z produktu, który wszyscy tworzymy. Jeżeli nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy to serdecznie polecam! - Development Team

PP

Mfind to firma, która ceni proaktywność i zaangażowanie. Tutaj masz realny wpływ na finalny kształt produktu i środowisko, w którym pracujesz. Zespół jest bardzo pomocy i naprawdę łatwo się wdrożyć. Jeśli nie lubisz micromanagementu i cenisz sobie swobodę działania, odnajdziesz się tutaj doskonale. Firma sprzyja rozwijaniu umiejętności pracowników poprzez wyjazdy na konferencje, szkolenia, czy warsztaty. Ważnym aspektem jest work-life balance, który jest głęboko zakorzeniony w kulturze organizacyjnej. Tutaj naprawdę przyjemnie się pracuje. - Development

Kaczka58374

Pracuję od nie dawna, jest okej, grupa młodych ludzi, raczej otwarci, do pogadania. Wszystko można ustalić jak się mówi, czego się oczekuje. Bez nadęcia i bez spiny - godziny pracy do ustalenia, umowa o pracę, zatem spoko. Biuro nie w centrum miasta, ale blisko metra. Duzo się dzieje , firma chyba faktycznie do przodu, bo sporo ludzi teraz zatrudniają.

Marek27

Marketing - przyjazne i Dobre miejsce pracy - warunki finansowe do negocjacji w tym wybór rodzaju umowy - o pracę lub b2b. Atmosfera start-upowa co ma swoje plusy i minusy. Firma się bardzo szybko rozwija więc jest szansa na udział w dużym projekcie od samego początku.

Szkoda

kiepska lokalizacja, Bielany i z metra trzeba sie przesiadać do autobusu.

Pompon
@Szkoda

Serio? Lokalizacja jest bardzo dobra... Możesz przecież przejść ten kawałek, a jak nie chce się chodzić, to przystanek autobusowy jest praktycznie pod samym budynkiem :)

laura

a jak wyglada kwestia zarobkow?

Bartłomiej Roszkowski
@laura

Jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Aktualne oferty pracy można znaleźć pod adresem https://www.mfind.pl/dolacz-do-nas/.

Zostaw merytoryczną opinię o Punkta - Warszawa

• Jak się pracuje w Punkta?

Zobacz opinie na temat firmy Punkta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Punkta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Punkta?

Kandydaci do pracy w Punkta napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Punkta
2.7/5 Na podstawie 85 ocen.

Punkta