Elsteel-Poland Sp. z o.o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Nie polecam Nowy wpis

Zwolniłem się kilka lat temu. Nie doczekałem się podwyżki po zmianie stanowiska (2 lata). Obiecanki cacanki. Na gębę to można tam wyłapać jedynie. Szefostwo doprowadziło do sytuacji gdzie każdy dba tylko o sobie na produkcji. Mało ciekawe miejsce pracy.

Robert Nowy wpis
@Nie polecam

A jakie było wytłumaczenie szefostwa w takim razie? Jestem też ciekaw jak wspominasz pracę w Elsteel-Poland pod kątem atmosfery w pracy, czy pracownicy dobrze dogadywali się między sobą?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Elsteel-Poland Sp. z o.o.?

Były już prwcownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie na kilku stanowiskach . Zgodzę się z wcześniejszymi opiniami, że po zmianie zarządu zmieniło się podejście do pracowników. Niestety na minus. (usunięte przez administratora) Nie mówię, że wszystko wcześniej było doskonałe, ale sposób zarządzania firma w myśl " Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam" powoduje, że odchodzą wartościowi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Przekłada się to na jakości i atmosferze w firmie. Nowi pracownicy na stanowiskach kierowniczych bez braku doświadczenia o znikomej wiedzy o procesie produkcyjnym w firmie chociaż bierni i mierni ważne, że zarządowi wierni....

Jaka atmosfera jest między działami w Elsteel-Poland Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystkie osoby tworzące wspólnotę pracowniczą traktują siebie z szacunkiem, każdy ma swobodę wypowiadania własnego zdania, a relacje panujące w firmie mają pozytywny charakter.

Mańka

@Jozu Z taki podejściem żadna firma nie będzie dobra. Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania bo firma jest ok.

IvAn
Klient

Automatyk czy warto aplikować na stanowisko ? ,

Gkdosnd
@IvAn

Warto aplikowac, jeżeli ktoś chce pracować zawsze jest za to doceniany. Ciekawa praca. Uczciwa płaca. Płacą na czas. Za nadgodziny również.

Jozu
@IvAn

To tylko teraz fajnie brzmi,bedziesz zajmował się wszystkim tzn. woda,powietrze mechanika a pomocy nie uświadczysz

Ivan
Kandydat
@Jozu

Nie ma u was mechaników? Praca na 1 zmianę? Jaki przedział zarobków?

Leica
@Ivan

Jest cały dział utrzymania ruchu. To nie prawda że zostaje się samemu. No chyba, że dział utrzymania ruchu byłby nieskory do współpracy. Nie widzę jednak powodów dlaczego miałby to robić. Wszystko zależy od kwalifikacji i budżetu na dane stanowisko. Proszę aplikować - dowie się Pan więcej.

ktoś

Zgadzam się, że duzo się zmieniło. Niestety na minus. Kiedys mozna było na drugiej zmianie zakupy zrobić a teraz trza pracować.

Tomasz

Firma dobra lecz jednocześnie wymagająca co z pewnością nie każdemu odpowiada.

Pracownik elsteel

Firma tragedia odkąd zmieniła sie dyrekcja. Brak elementarnej wiedzy o produkowanych elementach, pracownikach, znajdą się tylko na wykresach i jak pieniądze brać. Dyr. Generalny wymienił już całe biuro i dołożył kilka stanowisk, teraz bierze się za produkcję z tą różnicą że już nie przyjmuje. Zwalnianie pracownikow z wieloletnim doświadczeniem to przykład że dyrektor nie ma zielonego pojęcia co robić.

Maciek

A czy nadgodziny są wypłacane podwójnie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Elsteel-Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Marcin

Płacą za nadgodziny.

Marcin

Płacą za nadgodziny.

Grzegorz

Taką macie dobrą pracę i dlatego nikt nie zamieszcza swojej opinii?

Damian

Elsteel-Poland jest producentem różnego rodzaju skrzynek stalowych i nierdzewnych. Dają najlepsze i innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów i rozdzielnic. Ich system modułowy jest najnowocześniejszy na rynku i może pomieścić wszystkie marki urządzeń elektrycznych. Zachęcam osoby pracujące w firmie do dodawania swoich komentarzy i uwag na temat pracodawcy i aktualnych rekrutacji. Czy w firmie zachodzą jakieś znaczące zmiany? Jak to aktualnie wygląda?

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w Elsteel Poland. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Elsteel-Poland Sp. z o.o. - Ozimek

Elsteel-Poland Sp. z o.o.