ACC Biuro Architektoniczne mgr inż. arch. Mikołaj Słupczyński

Opinie o ACC Biuro Architektoniczne mgr inż. arch. Mikołaj Słupczyński

Co powiecie na temat zarobków w ACC Biuro Architektoniczne mgr inż. arch. Mikołaj Słupczyński? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Adrian

Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę. Inna kwota w papierach inna do ręki. Pensja w kopertach i nie na czas. Chamskie i obleśne żarty szefa, który sprawia wrażenie niezrównoważonego psychicznie. Szydzenie z ludzi mu podległych (z klientów również). Dno i buractwo. Brak organizacji pracy i wsparcia merytorycznego. Żenujące zachowanie zwłaszcza wobec kobiet. W biurze panuje totalny chaos organizacyjny. Łapane są wszystkie tematy na raz. Brak sensownego harmonogramu pracy. Część klientów wycofuje się ze współpracy z biurem ACC. Pracownicy z małymi wyjątkami są w porządku. Zatrzymują się na chwilę w ACC i szukają normalnej roboty za normalne pieniądze. Zostają na dłużej tylko ci, którzy chcą wpis w dzienniku za wszelką cenę.

antyantybajarz

jak nie pracujesz to sie nie wypowiadaj o czymś o czym nie masz pojęcia bajarzu.

Pracownica

Ten kto napisał ten idiotyczny komentarz to albo pomylił firmy albo jest kłamca i oszustem. Jestem pracownikiem tego biura od 3 lat i mogę stwierdzić ,że atmosfera miła, wypłaty na czas ( jak nigdzie) a atmosfera pracy fajna .Rzeczywiście zwolnił się ostatni jeden facet ale jego profesjonalizm był równy zero , każdy projekt szef musiał poprawiać albo inni pracownicy , Dobrze że się sam zwolnił bo i tak by wyleciał tyle naknocił.

antybajarz
@Pracownica 26.09.2016 00:26

Nie pracuję tam, a i tak wiem, że nie ma tam obecnie żadnej Pani która pracowała by tam 3 lata. Także ktoś tu chyba wczuwa się w rolę bajarza. Ponadto używanie w XXI wieku argumentu o niepłaceniu pensji przez inne firmy musi świadczyć o pańskim wybitnie niskim poziomie intelektualnym. Pan mi mówisz: "nie płacą", a ja Panu mówię: "płacą, tyle że lepiej" .

byłem tam, spadam

Ta firma to jedna wielka porażka! permanentny brak wypłat na czas, pomimo wielu upomnień, obarczanie pracowników konsekwencjami własnej nieodpowiedzialności i brakiem profesjonalizmu oraz wiedzy! Nacisk na przerób projektów na czas na zasadzie "bylejakości", byleby szybko były pieniądze na zachcianki (również se*******) szefa. Brak kultury pracy, totalne dno.

@byłem tam, spadam 11.07.2016 21:55

kompletne klamstwa, fajna atmosfera a pensje zawsze na czas choc inni nie płacą

Zostaw opinię o ACC Biuro Architektoniczne mgr inż. arch. Mikołaj Słupczyński - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACC Biuro Architektoniczne mgr inż. arch. Mikołaj Słupczyński