Opinie o Multitex Sp. z o.o. w Głogówek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Multitex Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multitex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multitex Sp. z o.o. w Głogówek

Nie

Jako byly dyr sprzedaży odradzam

Jogurt

Pracowałem tam przez kilka tygodni. Wcześniej pracowałem w wielu miejscach ale czegoś podobnego jak w Multitexie jeszcze nie przerobiłem w swoim życiu. (usunięte przez administratora)prawdopodobnie po wielu szkoleniach z zakresu samorozwoju, stosuje techniki manipulacji, które u osoby z nim rozmawiającej powoduję poczucie niższości i podporządkowania. Po każdej rozmowie z nim czułem się jak 3 latek o wzroście 2cm, taki niedorozwinięty krasnoludek. Chciałem zaznaczyć, że nie było to tylko moje indywidualne odczucie. Widziałem dziewczynę, która w czasie rozmowy z Członkiem Zarządu ((usunięte przez administratora)) tak wykręcała sobie palce, że myślałem, iż je sobie pourywa. Trzeba powiedzieć, że te manipulacje to majstersztyk, bo nikt na pracownika nie krzyczy, nie ubliża itd., jednak cały czas jesteś pod wyraźnie odczuwaną presją psychiczną, a wszelka krytyka jest wyrażona w bardzo kulturalnych tym nie mniej niezwykle dosadnych słowach np.: pan ma jakieś problemy ze zrozumieniem tego co mówię? Atmosfera pracy w biurze pod psem. Jeden raz gdy nie było w pracy nikogo z Zarządu i ludzie zaczęli ze sobą swobodniej rozmawiać. Normalnie wchodziłeś do biura, mówiłeś kolegom cześć, wchodziłeś do boksu, w którym pracowałeś i praktycznie z niego nie wychodziłeś. Dzień był uznany za udany gdy nie miałeś rozmowy z nikim z Zarządu. Wdrożenie do powierzonych obowiązków wyglądało następująco - zapozna się pan z mailingiem. Poszedłem do Prezesa z pytaniem co zrobić w określonej sytuacji, usłyszałem - do mnie przychodzi się z alternatywnymi rozwiązaniami, a nie pytaniami. Wyjazd na delegację na własny koszt bez żadnego zlecenia wyjazdu przez pracodawcę i zwrotu kosztów przejazdu. (usunięte przez administratora)

Były już na szczęście Nowy wpis

Przestrzgam przed tą firmą, radzę dobrze czytać umowę i wszystko co dają do podpisania. Każdą ustaloną kwestię tylko na piśmie, nic na słowo. Treść ustaleń skonsultować koniecznie z radcą prawnym. Wszystkie negatywne opinie są niestety prawdziwe.

Grzegorz Nowy wpis
@Były już na szczęście

Cześć, dzięki, że ostrzegasz, ale tak naprawdę nie do końca wiadomo o co chodzi. Możesz proszę dokładnie wyjaśnić co jest nie tak z umową/dokumentami do podpisania? Masz nick "Były", więc na pewno współpracowałeś z Multitexem i wiesz coś więcej, dlatego byłbym wdzięczny za bardziej szczegółowe opisanie problemu, o którym wspominasz. Z góry dziękuję.

Jogurt

Wiśnia

Ph miałeś jakiś kłopot z odejściem? pracowałeś zdalnie? miałeś laptop służbowy i telefon?

śmietana Nowy wpis
@Jogurt

Podejście zarządu jak we wczesnych latach "90, prymitywizm i psychomanipulacja.

Adam Nowy wpis

Trzeba mocno się przygotowywać do rozmowy o prace ?

Były PH

Nie polecam od strony Przedstawiciela Handlowego. Wszystkie negatywne opinie mają w sobie dużą część prawdy o Multitex. Prezes odziedziczył firmę po rodzicach, którzy zrobili kawał dobrej roboty, a on pomimo ogromnej wiedzy technicznej i technologicznej swoich produktów, o zarządzaniu ludźmi kompletnie nie ma pojęcia nie licząc się z nimi, słucha tylko swojego kierownika, który umie mu wciskać kit stwarzając pozory za.ebistości... Gdyby Prezes zmienił podejście do pracowników, stworzyłby firmę, która jest prawdziwym Liderem na Rynku. W biurze atmosfera napięta, dziewczyny siedziały jak na igłach. Kto chce sprawdzić jak wygląda tam praca niech aplikuje.

Gladiator z Podlasia
@Były PH

Potwierdzam wypowiedź. Ludzie! Poczytajcie komentarze(usunięte przez administratora) To praca dla kogoś kto nie ma wyjścia i musi z czegoś się utrzymać. Uważajcie na manipulacje! A przede wszystkim dobrze przeczytajcie umowę zanim podpiszecie cokolwiek.

Biurowa
@Gladiator z Podlasia

Potwierdzam atmosferę w biurze. Brak słów. Dobrze, że już tam mnie nie ma. Teraz wiem, że praca w tej firmie to zmarnowany mój czas i nerwy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Multitex Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Macie jakiś sprzęt służbowy zapewniony?

@Kasia

O jakie stanowisko pytasz?

@Kasia

Najlepsze auta na rynku, nowe telefony służbowe, oraz nowiutkie laptopy świetny system ze wsparciem 24h/ dobre informaryka

Wilk Szef wszystkich szefow

Najlepsza firma ever takiej Ameryki to w żadnej firmie nie ma , jestes mlody jestes silny masz ambicje zglos się do nas Zapraszamy do nowej rekrutacji 2021 :) nowe pomysły nowe ambicje , rodzinna atmosfera rozjasni wasze dusze Pracowalem dla wszystkich znanych firm w Europie sprawdzałem wiele firm i firma wygrała konkurs na najlepsza firme 2020 roku Zapraszam na tik tok aplemento.doris oraz instagram aplemento.doris Pozdrawiam Serdecznie

Nie

Jako byly dyr sprzedaży odradzam

Student
@Nie

A dlaczego tak odradzasz???

D.
@Nie

Ja jako były przedstawiciel również. Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawda. Dodam jeszcze, że trzeba się prosić by raczyli przelać wypłatę, bo cały czas są pod kreską. Nie próbuj chorować, bo wylecisz. A zamiast ostatnią wypłatę to dostałam jeszcze fakturę do zapłacenia, za niby nierozliczone materiały reklamowe opiewającą na bagatela 1200 zł. (usunięte przez administratora)

@D.

Pracuje tutaj wiele lat i nie przypominam sobie, żebym musiał za coś płacić. Jeżeli pobieram towar z magazynu to się z nim rozliczam i tyle.

@Obecny

2ph pracuje tam dłużej jak 1 rok , każdy który odchodzi nagle jest obciążony kosztami....

Franciszek
@Były

Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego? Interesuje mnie przede wszystkim wysokość podstawy wynagrodzenia.

@Były

Niestety obie podane przez Ciebie informacje nie są prawdziwe.

@Nie

(usunięte przez administratora) sie znasz a ja polecam

Pako
Klient

Dwa albo trzy lata temu byłem na rozmowie zmarnować czas i paliwo. Atmosfere rzeczywiście dało się wyczuć będąc tam pierwszy raz, warunki współpracy bez komentarza. Właściciel nawet ręki na przywitanie nie potrafi podać, podejście do pracownika z góry(miinimum jak by stał na giewoncie). Wszech obecna atmosfera prywaciarstwa lat 90. Nie zatrudnił bym się tam jak by obiecywał nawet 10 tysi.

Kibel

Kibel (usunięte przez administratora), że jeszcze ludzie dają się nabierać na obiecanki cacanki. Współczuję i polecam każdemu kto chce się przekonać rodzinnej atmosfery na własnej skórze. Ja też nie wierzyłem ale.... Już wiem.

Franciszek
@Kibel

Możesz napisać coś więcej? Nie masz dobrego zdania na temat atmosfery panującej w Multitex, może jednak napiszesz co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię? Czekam na odpowiedź!

Pawel Wilk

Tym razem w Alpach jestem,100% lock (usunięte przez administratora) , strajki a swiat się śmieje, A pamieta Pan Paweł kierownik co mówiłem?;) Moj kanal na tiktok aplememto.doris Zarobki na rękę po odliczeniu studia diety i podatku wynoszą u mnie ciężka praca obecnie 10000brutto netto 6000tysiecy

Zainteresowany
Kandydat

Jakiej klasy auto ? Wyposażenie dodatkowe ? Tak, ta informacja dużo powie o firmie.

Były Bialystok

Witam niby koronawirus ale udaje się zarabiać 6500 netto na miesiąc po miesiącu przerwy od mate u, luźna guma pozdro

Jarek

Wiecie czy pomimo tej sytuacji z pandemia firma może prowadzić rekrutacje?

Prezydent

Bardzo dobra firma , polecam , warto popracować w firmie .

Były

Szukasz normalności omijaj tą firmę z daleka

Były

Szukasz poniżania, kłopotów.. jesteś zdesperwony.... odpuść nie warto zdrowia

on

CHCESZ zniszczyć e sobie pewność siebie ..... to aplikuj

Ph

Chcecie w dobie kryzysu i ryzyka narażać ( być zmuszanym przez kadrę kierownicza) do pracy narażając się na koronawirusa????? To tu w tej firmie nikt nie będzie szanował Ciebie i twoich bliskich, (usunięte przez administratora) zdrowie i życie masz jeździć i poświęcić bliskich..... taka to odpowiedzialna firma. Pseudo kierownik nakazuje osoba na działalności gospodarczej pracę ryzykujac życiem bliskich .... CHCESZ takiego syfu???

Protektor
 Rekomendacja

CIEPŁE POZDROWIENIA DLA PANI KSIĘGOWEJ GABRIELI:D

@Protektor

Jedyną normalna osoba w tym całym..... Szkoda że tak nią pomiata prezesunio...

Marian Informatyk

Polecam, płatność na czas, pomoc w szkoleni, praca przyjemna, mila atmosfera w pracy:"

On
@Marian Informatyk

Widać zarząd ostro próbuje odczarować rzeczywistość.... tylko negatywne opinie oddają stan jaki jest w rzeczywistości.

Haaa
@Marian Informatyk

Tak przyjemnie ze żaden informatyk tam nie chce pracować na etat, żaden grafik nawet. ... wielka firma bez stałego grafika ostatni odszedł chyba z nadmiaru tej atmosfery i jakości sprzętu z okresu 15 lat wstecz... haa

Zostaw merytoryczną opinię o Multitex Sp. z o.o. - Głogówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multitex Sp. z o.o.