Opinie o Mobi Contract Sp. z o.o. w Nieszkowice Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mobi Contract Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobi Contract Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobi Contract Sp. z o.o. w Nieszkowice Wielkie

Jak wygląda kwestia awansu w Mobi Contract Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Koordynator?

Team Leader Nowy wpis

Witam, pozwolę sobie zająć stanowisko jeżeli chodzi o produkcję. Aktualnie jestem jednym z trzech Liderów na produkcji, zostałem nim z awansu wewnętrznego więc jak widać awans jest możliwy. Oczywiście awans wiązał się z odbyciem cyklu szkoleń dla zespołu Liderskiego które zapewniła firma. Kolejną bardzo ważną kwestią jest fakt, iż firma jest na etapie transformacji. Ja osobiście jestem zadowolony i dumny z tego gdzie i kim jestem, aczkolwiek było to poparte wieloletnią ciężką pracą oraz budowaniem autorytetu. Na pytanie o inne działy nie znam do końca odpowiedzi, ale tak jak wspomniałem firma jest na etapie transformacji i w mojej ocenie każdy wartościowy człowiek będzie zauważony i doceniony.

Hamilton

Jak widać po pustym forum to musi być bardzo dobrze w firmie i brak maruderów!

Lgoggd Nowy wpis
@Hamilton

Po prostu istnieje zapis w umowie o zakazie składania publicznych oświadczeń, które mogą mieć jakikolwiek negatywny wpływ na interesy pracodawcy

Czy w Mobi Contract /MCP jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

No Covid

Niema problemów wszystko jest ok

Jak tam? Wszystko dobrze?

Wszelkie zgłoszenia są ignorowane i uznawane za niechęć do podejmowania wyzwań, brak otwartości na zmiany itp., przez co pracownicy zwalniają się lub są zwalniani. Wszystko to zaczęło się w momencie, gdy do MCP przyszła nowa "kierownik", która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu i finansach. Teraz tylko patrzeć jak niegdyś wspaniała firma upadnie lub w najlepszym wypadku poniesie dotkliwe straty.

Choinka
@No Covid

Po pojawieniu się dwóch pań, które miały ulepszyć firmę od strony HR oraz dział finansowy dzieje się w firmie bardzo źle. Zniszczyły atmosferę w firmie i przyczyniły się do wyrzucenia lub zmuszenia do odejścia wielu wartościowych i doświadczonych pracowników. Ludzie z biura zwalniają się częściej niż z produkcji- zawsze było na odwrót. Jeśli ktoś staje im na drodze albo jest inteligenty i nie zgadza się z ich zdaniem idzie do zwolnienia. Chcą zapanować nad tą firmą jak wirus nad chorym ciałem. Są to Panie bez żadnego doświadczenia praktycznego w tych dziedzinach- rzucają się na głęboką wodę nie mając pojęcia o tym co robią.

Szkoda gadać

Niestety to już nie jest ta sama firma co kiedyś. Sporo pracowników odeszło odkąd zatrudniono 2 nowe kierowniczki od hr i finansów. Liczyły się tylko tabele, procedury i bezdyskusyjne wykonywanie, często idiotycznych poleceń. Problemy pracowników były całkowicie pomijane. Atmosfera stała się nie do zniesienia...

Urszula Nowy wpis

I to na bazie aktualnego doświadczenia skoro pracujesz? A coś ogólnie z innych rzeczy się zmieniło od tamtego czasu?

Czy firma Mobi Contract Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Aleksandra

A z Twojego doświadczenia jak to wygląda? Często można takie pożyczki brac?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mobi Contract Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator/Kierownik remontów hoteli we Francji z j. francuskim

Czy nowo zatrudnione osoby w Mobi Contract Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, każdy pracownik przed podjęciem pracy jest kierowany na badania. Po zrobieniu badań podpisuje umowę i w tym samym dniu ma przewidziane szkolenie BHP.

Roman

Czyli wszytko według przepisów prawa pracy :) Na jaką umowę mogę liczyć jakby mnie przyjęli? Zlecenie czy od razu jest umowa na czas określony? Powiesz?

@Roman

Szczerze mówiąc nie słyszałem żeby ktoś w naszej firmie otrzymał umowę zlecenie czy inną podobną. Wygląda to tak że pierwsza umowa to umowa o pracę na okres próbny, z reguły 3 miesiące. Jeżeli kandydat się sprawdzi kolejna umowa jest na 2-3 lata i też jest to umowa o pracę

Praca

Jaka kwota jest proponowana na start stolarz , pomocnik , operator maszyn , czy pracownicy są zmuszani do szczepień , jaka atmosfera jest w firmie ?

zainteresowany_pracą

Witam. Chciałem zapytać jak wygląda praca w MCP na stanowisku konstruktor? Jak atmosfera z współpracownikami/kierownictwem? Bardzo stresująca praca i napięte terminy?

Igor

Firm jest generalnie bardzo dobrym pracodawcą i spokojnie polecam pracę!

Pracownik MCP

Minęło kilka lat od mojego pierwszego wpisu, pora więc na uaktualnienie :) W zasadzie niewiele się zmieniło, no, może za wyjątkiem pewnego urozmaicenia narodowościowego - firma zaczęła na poważnie zatrudniać pracowników z Białorusi i Ukrainy (głównie do pomocy na magazynie), więc jak ktoś należy do Młodzieży Wszechpolskiej - nie ma tu czego szukać :) A teraz bardziej na poważnie... @Festol, napisałeś m.in.: "[...] ciepło w zimie [...]"; powinieneś teraz dodać: chłodno latem :p. Kwestia klimatyzacji trochę czasu zajęła naszemu wspaniałemu dyr. Mee, jednak nareszcie została rozwiązana. Nie jest to "chłód biurowy" jednak w dni upalne jest już do wytrzymania. Zarobki - pewnie także w związku z sytuacją na rynku pracy - jeszcze nieco poszły w górę, atmosfera cały czas spoko, praca ciężka i stresująca, jak słusznie zauważył Festol - jest głośno; jednak dyr. Krzyś - OK, prezes - OK, zarówno z jednym jak i z drugim idzie się porozumieć (co prawda z p. Marcinem , tj. prezesem - różnie to bywa z rozmową - jest zwykle w rozjazdach lub zajęty ale dla upartego z pewnością znajdzie chwilę ;p ). Szkoda tylko, że pracownicy wyjazdowi niejednokrotnie dostają premię za wykonanie pracy w terminie - o czym wszyscy wtajemniczeni wiedzą - natomiast stolarze, operatorzy na miejscu nie, pomimo nadgodzin i zaangażowania. Pamiętajmy jednak, że w każdej beczce miodu musi być łyżka dziegciu, inaczej byłoby zbyt różowo. Podsumowując - przyjdź, zobacz, sam pogadaj z pracownikami. To nie jest opinia z biura (podobnie jak Festola, pracuje tu nawet kilka miesięcy dłużej ode mnie i każdy, kto pracuje w firmie, wie, kim jest ;p ) ani Prezesa (nie wiem, czy miałby czas na podobne dyrdymały, cha, cha). Sytuacja od ostatniego wpisu nie uległa zmianie a propos mojej "kariery" tutaj (ciężko to nazwać karierą, ponieważ pracuję na stanowisku, które jest, jakby to napisać... bez możliwości dalszego rozwoju zawodowego - zbyt specjalistyczne), nadal mam zamiar pracować w wyżej wspomnianej firmie . Pozdrawiam.

Pracownik MCP

Pracuję już tutaj 6 lat, od czerwca 2011 r. Bywały "przejściowe trudności"; firma się rozwijała (początkowo zakład funkcjonował w wynajmowanej w Bochni hali, później produkcja przeniosła się do Rzezawy) ale ogólnie cały czas trzyma poziom. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będą pasować zarobki, kierownictwo czy może nawet koledzy z pracy ale malkontentów nie brakuje nigdzie. Z "górą" można się porozumieć, atmosfera ogólnie ok (choć bywają nerwowe chwile przy pilnych tematach - jak wszędzie), kasa ujdzie... Skoro wytrzymałem tyle lat (a jestem zatrudniony na stanowisku dość poszukiwanym w większych zakładach stolarskich i bez trudu mógłbym coś "podłapać", może nawet za ciut większe pieniądze) i planuję jeszcze kilka/kilkanaście w MCP popracować - chyba nie ma lepszej rekomendacji ;p

Festol
@Pracownik MCP

Potwierdzam - firma jest spoko , właściciel także , jak jesteś fachowiec docenia cię , zarobki są ok , ciepło w zimie , trochę głośno ale to stolarnia w sumie jest , atmosfera rożnie bywa jak to w firmach , ogólnie może być , będziesz Pan zadowolony :) pracownik MCP

Wicia

Co sądzicie o pracy w tej firmie,czy w ogóle warto się zatrudniać???

Zostaw merytoryczną opinię o Mobi Contract Sp. z o.o. - Nieszkowice Wielkie

• Jak się pracuje w Mobi Contract Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobi Contract Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mobi Contract Sp. z o.o.