Opinie o Katmandu Paweł Kozik S.K.A. w Proszówki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Katmandu Paweł Kozik S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katmandu Paweł Kozik S.K.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katmandu Paweł Kozik S.K.A. w Proszówki

potencjalny

Słyszałem, że jest duża rotacja pracowników. Z jakiego powodu tak się dzieje? Czy ktoś może potwierdzić tą informacje Szukam pracy na stałe i nie interesuje mnie chwilowka

@Iwona

Kolejna umowa zwykle na rok-czasem dużej. W zależności od predyspozycji pracownika. Rotacja tylko ze względu na poszukiwania odpowiedniego pracownika.

Czy w Katmandu Paweł Kozik S.K.A. pracuje się na open space?

@Izka

Zawsze jest okres próbny. Trzeba się z tym liczyć. Jeśli szukają to kogoś kto jest pracowity i sumienny. Atmosfera jest w pracy super

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Katmandu Paweł Kozik S.K.A. na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Czy w Katmandu Paweł Kozik S.K.A. pracuje się na open space?

Tak. Biuro pracuje na Open Space

Dużo osób jest zatrudnionych w biurach? Mógłbyś dać znać na jakiej umowie jest praca? Można dostać tu umowę o pracę?

Pracownik Nowy wpis
@Anna

W tym momencie nie wiem ile. Było ok 8 osób. Umowa o pracę.

Izka Nowy wpis

A tak mniej więcej chociaż? Teraz z początkiem roku sytuacja się zmieniła? Umowa o pracę jest proponowana od samego początku czy trzeba zaliczyć okres próbny i potem dopiero stałe zatrudnienie wchodzi w grę?

Były pracownik Nowy wpis
@Izka

potencjalny

@potencjalny

Rotacja jest spowodowana poszukiwaniem odpowiednich pracowników na odpowiednie stanowisko. Niestety nie każdy się nadaje.

Maja

To logiczne ale w takim razie z ilu etapów składa się rekrutacja do firmy? Jest ich kilka, żeby uniknąć później sytuacji, gdzie trzeba szukać kogoś innego? Czy każdy nowy pracownik przechodzi jakieś szkolenia choćby stanowiskowe?

@Maja

Co do rekrutacji to z tego co wiem wyglądało to tak iż pracodawca wybierał osoby z odpowiednimi CV i zapraszał na rozmowę kwalifikacyjną. Z tego grona wybierana była osobą na okres próbny.

Olga

Ile trwa taki okres próbny? Standardowe 3 miesiące czy inaczej? Jaka jest umowa w tym czasie? No bo rozumiem, że jest jakas umowa formalna?

@Olga

Standardowo okres próbny trwa 3 miesiące. Normalna umowa.

Iwona

Czyli od początku umowa o pracę na 3 miesiące? A potem ta druga zwykle na jaki okres jest podpisywana? Skoro jest duża rotacja, to dużo osób nie ma przedłużanego okresu próbnego?

@Iwona

Niezdecydowany

Czy można liczyć na pewne i stałe zatrudnienie? Czy jest jakiś okres próbny? Jak wygląda przyjmowanie nowych pracowników? Szukam pracy na stałe, bez zmieniania pracowników jak popadnie.

@Niezdecydowany

Tak. Można liczyć na stałe zatrudnienie na czas nieokreślony. Wszystko zależy od twojej determinacji. Co do okresu próbnego trwa on 3 miesiące.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Katmandu Paweł Kozik S.K.A. na stanowisko Specjalista ds. Social Media? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Pani przeprowadzająca rekrutacje na stanowisku specjalista ds. E-commerce nie znała specyfiki stanowiska deklarowanego w ogłoszeniu o pracę. Sam tytuł ogłoszenia nie był adekwatny do stanowiska o którym zresztą niewiele była w stanie powiedzieć. Drażniący jednak był fakt, że niestety nie wiedziała nic na temat przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Jak się okazało zajmowała stanowisko Marketingowca. Zero profesjonalnizmu co dało się odczuć od pierwszych minut rozmowy. Nie istniała nawet możliwość opowiedzenia czegokolwiek o sobie. Brak odpowiedzi po rekrutacji pomimo deklaracji oraz informacji o tym kiedy dokładnie mogę się jej spodziewać. Mam wrażenie, że w Polsce nigdy nie dojdziemy do minimum przyzwoitości - konstruktywny feedback nikogo nie powinien boleć, a tymczasem sami sobie wystawiają opinię. Taka jest postawa tego potencjalnego pracodawcy wobec kandydatów - 100% lekceważenia. Przykre.

Nieprofesjonalny Marketingowie
@Adam

Szanowny „Adamie”, bez wątpienia nie jest przypadkiem pojawienie się komentarza w tym samym dniu (dokładnie kilka godzin pózniej), kiedy wysłaliśmy wiadomość mailową z feedbackiem odnośnie procesu rekrutacji i podziękowaniem za udział w niej. W tym przypadku hipokryzją można nazwać brak odpowiedzi zwrotnej ze strony kandydata/kandydatki w nawiązaniu do jednoznacznie złych odczuć w stosunku do procesu rekrutacji. Żałujemy, że nie zostało użyte prawdziwe imię, ponieważ chcielibyśmy się dowiedzieć więcej na temat wspomnianej nieprofesjonalnej rekrutacji. Jednocześnie, warto wspomnieć, że każda rekrutacja jest przeprowadzana według ustalonego schematu, w którym jest miejsce na przedstawienie firmy, następnie opisu stanowiska, pytań do kandydata/kandydatki oraz pytań do osoby rekrutującej. W przypadku tej rekrutacji nie było inaczej, resztę pozostawiamy subiektywnym odczuciom kandydata.

Zigi
@Adam

Potwierdzam - brak odzewu, pomimo zapewniania, że zrobią to w określony czasie... Nie jest to dobra wizytówka firmy, która twierdzi, że stawia na profesjonalizm.

Byłem na rozmowie o pracę. Rozmowa z kierownikiem magazynu przebiegła bardzo sympatycznie i rzeczowo.

Czy urlop w Katmandu Paweł Kozik S.K.A. jest płatny 100%?

Tak. Wszystko wg przepisów prawa pracy.

Dorota

Czyli jak rozumiem, nie ma tu problemów z pracą na umowie o pracę? Na stałe po jakim czasie można taką uzyskać? W ogóle czy wraz ze stażem pracy są u was jakieś podwyżki i inne formy docenienia pracownika?

@Dorota

Wszystko jest na umowę. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia. Z czasem podwyżki i premie uznaniowe.

Grażyna

Co jaki czas macie podwyżki? Teraz przy tych cenach po inflacji to powiedz, czy coś podnieśli i czy stawka jest dostosowana do warunków w kraju po prostu. A co do premii uznaniowych, to na jakiej zasadzie dokładnie je przyznają?

@Grażyna

Dużo zależy od Ciebie jako pracownika. Zasługi i wkład są doceniane.

Dariusz

No dobrze, to jakie wartości, związane z pracą się tu ceni? Firma stawia na zaangażowanie, na ilość wyprodukowanych elementów bądź całych mebli, czy też zależy jej przede wszystkim na jakości? A może uznaje i docenia dopiero wtedy, gdy pracownikowi uda się połączyć jakość z ilością? I jakie to są tedy kwoty dla niego?

@Dariusz

Największa wartością dla właściciela firmy jest jakość oraz zadowolenie klienta. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera. O kwotach nie bd pisać. Jeśli jesteś zainteresowany to przyjdź i o nie zapytaj:)

Magazynier

Bardzo miła atmosfera w pracy. Dobre zarobki.

Praca w tej firmie to przyjemność. Bardzo mili współpracownicy. Pomagają jak tylko się da. Tworzą dobrze działającą maszynę. Wynagrodzenie na dobrym poziomie.

Hanna

No to super! Praca powinna być przyjemnością. Piszesz, że wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Ile konkretnie ono wynosi? Dasz znać?

@Hanna

Niestety nie mogę. Natomiast musicie uwierzyć że jest ok:)

Jakie są warunki zatrudnienia w Katmandu s.c. Paweł Kozik Szymon Kozik?

Ja miałam dobre ale nie pracuje już prawie 2 miesiące wiec nie jestem w stanie określić jak obecnie.

Agnieszka
@Monika

A co to znaczy dobre, coś więcej możesz powiedzieć? Głównie o zarobkach i umowie. No i jaka ta atmosfera, bo w komentarzu niżej raczej ktoś na nią narzekał...

Damian

Poprawiło się jeśli chodzi o sam proces przeprowadzania rekrutacji? Bo komentarz od kandydata nie był zbyt pozytywny chociaż rekruterka dodała wpis wyjaśniający. Wolałbym dowiedzieć się czegoś więcej bezpośrednio od aplikującej ostatnio osoby. Wrzucicie swoje wrażenia po rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Katmandu Paweł Kozik S.K.A. - Proszówki

• Jak się pracuje w Katmandu Paweł Kozik S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Katmandu Paweł Kozik S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Katmandu Paweł Kozik S.K.A.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 495
    32-700 Proszówki

Katmandu Paweł Kozik S.K.A.