Opinie o Invest Decor Sp. z o.o.

Ak

BigBrother

em

Ja nie polecam zatrudnienia w tej firmie. Pan Bogdan - szef, jak mniemam, z którym miałam styczność od początku rekrutacji, to naprawdę dziwny człowiek. Odpowiedziałam na ogłoszenie w charakterze asystentki (ps. wciąż przewija się to samo ogłoszenie, słowo w słowo z tym moim "asystenckim' jednak tym razem stanowisko nie asystenckie, ale menedżerskie) Była rozmowa, jakiś test psychologiczny, na którym oczekiwał "luzackich odpowiedzi", instruktaż robienia kawy (...), wszystko super, podobam się, kolejnym razem zostałam zabrana do Magdalenki, gdzie miałam zapoznać się z branżą, "z czym będę miała styczność", przedstawił mnie nawet jako nowego pracownika osobom, z którymi jedliśmy lunch w Magdalence, usłyszałam duzo o wyjazdach - Włochy, Hiszpania, Portugalia. Potem wyjechał do Włoch służbowo, mieliśmy dopełnić formalności po powrocie i cisza.. dałam sobie na wstrzymanie, dzwonię po tygodniu - nic, po 10 dniach - nic, żadnego odzewu, nikt do mnie nie oddzwonił. Strasznie słabe zachowanie, zmarnowany czas i pieniądze na dojazdy, na biuletyny o aranżacji wnętrz, które zalecił mi kupić, "bo to taka branża, trzeba być na bieżąco" NIE POLECAM.

ReniP

Zamawiałam sporo płytek włoskich , armatury niemieckiej i ceramiki z górnej półki cenowej. Wszystko przyszło w terminie !! ! W odróżnieniu od paru firm z Bartyckiej, gdzie zamawiałam wcześniej. Poza tym fachowa i naprawdę profesjonalna obsługa . Renata Piotrowska

kary

ja ogladalem katalog z ich akcesoriami do wyposazenia łazienek, wydaja sie bardzo dobre jakosciowo i sa wykonane z dobrj jakosci materialow, ktos zamawiał?

vika

Dobre ceny i profesjonalna obsługa . Trochę długo czeka się jednak na podejście handlowca. W porównaniu z marketami dużo ciekawsza oferta i dobry towar od ręki. . Wiktoria, Zalesie.

szymon

miałem okazję być ostatnio klientem, asortyment duży, transakcja bezproblemowa, jedyny mankament to babcia żrąca za ladą wyraznie zdegustowana że śmiem jej przeszkadzać w konsumpcji i zapytać o cenę plytki

re

schlebiasz sobie zanadto Pani K ! A w trampkach i wymiętych gaciach nie idzie się na spotkanie z poważnymi klientami. Załoga

amfilada

To znaczy, że umówiłam się na konkretny dzień na telefon, żeby wskazał mi gdzie mam się stawić do pracy, ponieważ formalnie od samego szefa dostałam informację, że jestem do pracy przyjęta. Czekałam na telefon dwa dni, bo nie zadzwonił w dniu wcześniej uzgodnionym. Zadzwoniłam sama i usłyszałam, że teraz nie może rozmawiać bo prowadzi auto i że zadzwoni następnego dnia. Oczywiście nie zadzwonił, więc ja znów zadzwoniłam. Otrzymałam wiadomość, że zaszła pomyłka i jednak nie jestem zatrudniona (!?!) . Spytałam więc w czym rzecz, że najpierw otrzymuję informację o przyjęciu do pracy a kilka dni później , że jednak nie. Chciałam po prostu wiedzieć, czy wina leży we mnie czy w przyczynach ode mnie niezależnych, nic więcej. Usłyszałam, że teraz nie może rozmawiać i że oddzwoni. Nie oddzwonił. Tak się nie robi, jeśli nawet coś się zmieniło i nagle nie może/nie chce mnie zatrudnić, to należy zadzwonić i o tym poinformować, a nie udawać, że nie było tematu i liczyć, że może potencjalny pracownik nie zadzwoni.

krak

co znaczy "potraktować bardzo nie ładnie"? Jakie proponują stanowiska i czy praca pozwala na życie osobiste?

amfilada

Polecam uważać, właściciel potrafi poza tym, że jest sympatyczny, potraktować również bardzo nieładnie.

greg24

Właściciel bardzo ok, ale personel w dziale handlowym jak z PRL-u. Mam wrażenie, że są niereformowalni i blokują etaty dla nowych pracowników.

aga_radom

Ja nie mogę narzekać, bo awansowałam w tej firmie. Świetni ludzie i pracodawca. Gorąco polecam!

szczurek

Wystarczy, że zachowywaliby się jak na pracodawcę przystało.

monika.krz

A to w jakiej firmie z tej branży można się załapać na etat i żeby się nie czepiali o byle co ? Możesz jakąs polecić ? Żeby dało radę trochę posiedzieć na fejsie czy na sympatii w czasie pracy i nie robili z tego jakiejś afery od razu...

m-nka

Dziękuję bardzo za odpowiedz,okazala sie przydatna,bo tylko upewnilam sie,ze wrazenie nie jest mylne.. no coz...takie teraz czasy ;/ pozdrawiam serdecznie

m-nka

a cos wiecej o wlascicielu,atmosferze na codzien w pracy? pań w biurze?

Zostaw opinię o Invest Decor Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Decor Sp. z o.o.