Opinie o Skaltex w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Skaltex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skaltex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skaltex w Ostrzeszów

Wszystko i nic

Firma nie liczy sie z ludźmi. Na ile może to wykorzystuje pracowników. W czasie kryzysu pokazuje swoje prawdziwe oblicze!!!(usunięte przez administratora)

Metal
@Wszystko i nic

To prawda, że w czasie kryzysu pracownicy w tej firmie są traktowani jak niewolnicy lub śmieci. Co chwila zmieniają zasady, każdy mówi co innego i powoli zaczynają się plątać we własnych kłamstwach.(usunięte przez administratora)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Skaltex. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Wielki Bu

Tylko zakazy, nakazy i najlepiej morda w kubeł. Przytakiwać, słuchać i zap... alać. Taka sytuacja...

Edmund

Nie. Tutaj to raczej możesz charytatywnie popracować

Sannd

Witam czy ktos mi moze powiec jak wyglada tera praca w skaltexie ostrzeszow jakie zarobki i jaka stawka na akord czy godzine? Bo nie wiem czy dokumenty warto skladac????????pzdr

Van Dame
@Sannd

Dokumenty możesz złożyć, ale nie bądź zaskoczony akordeon którego większości nie jesteś wstanie wyrobić, po nowym roku znów podniesione normy kierownik zakładu szuka oszczędności i przy okazji musi zaplusowac. Wcale się nie zdziwie jak po nowym roku garstka pracowników się wysypie

Edyp

Nie chce wspominać o karpiowym bo szkoda słów. W Biedronce mają więcej...

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Norbert

Nie zawsze wszystko idzie dobrze. Są trudniejsze momenty ale trzeba robić swoje bo firma jest dobra więc warto!!

Hahaha
@Norbert

Dobra... Karpiowe bez komentarza , koledzy z zakładu meblarskiego obok 6 razy więcej, zakład po drugiej stronie Ostrzeszowa 4 razy więcej. Dodatków oni mają wszystkie inne dopłaty na Wielkanoc, wczasy, wyprawki. Jak to ma być dobra firma to ja tam wracać nie zamierzam.

Zenek martyniuk

Produkcja w ciągu ostatnich 5 miesięcy drastycznie spadła wiedzą że nic na lepsze się już nie zmieni to traktują ludzi jak traktują tak jak szmaty.kiedys jak ktoś powiedział że się zwalnia to latali za nim w dzień w dzień aby tego nie robił a teraz jest im to na rękę,kierownicy doskonale wiedzą jaki los czeka skalteksu do końca roku tyle że pary z ust nie puszczą bo zakaz mają pewnie zaraz i oni wypowiedzenie rzucą.firma się kończy i radzę wam nie czekać do ostatniej chwili ze zmianą pracy.

POLAK

Upały a pracownikom nie zapewniono wody zmineralizowsnej do picia. Pijemy wodę z baniaków. Zastraszeni pracownicy nie upominają się. Lider i kierownicy wysyłają nas do p.Wojtka,powinni takie informacje właśnie oni od pracowników przekazywać . Jest akord a nie czas na chodzenie i proszenie. Porządny kierownik nie zbija kosztów na oszczędzaniu na wodzie zmineralizowanej dla fizycznie pracujących ludzi.

Zibi

Jestem pracownikiem tapicerni i po 12 miesiącach pracy stwierdzam ze nie jest dobrze, akord grupowy to wielka pomyłka człowiek się martwi codziennie czy wyrobi normę, (usunięte przez administratora) to zwykły filozof i bawi damek.

Overerera

Masakra(usunięte przez administratora).

p
@Overerera

Dlaczego? Myslisz ze na innych wydzialach jest lepszy? buahaha

Dbrjwvwbykr

Eddy na kawę bo nie

Pacownik

Ostatnio źle się dzieje...brak zamówień,akord niewypał, nizsze pensje. Odszedł Manager T. Jak tak dalej będzie to firma się zwinie.

Brabra

Nijaki zdzichu z dzialu z ostrzeszowa ale pochodzi gdzies zza ostrowa powinien tam nie pracować neka psychicznie pracowników i pewnie sie doigra w końcu juz kilku sie przez niego pozwalnialo

zorientowana
@Brabra

a niejaki piotrek zbok z magazynu

Zdzichu już odszedł ????

Ktos

No odszedł już dawno

Burak
@Brabra

No to teraz za Zdzicha znalazł się Pan lider Kieszonka z Ostrowa wszladzil rece do kieszeni i chyba mu sie przykleily haha

LOLA
@Burak

Ten w zielonej , non stop głaszcze brodę , chyba z nerwów . może przez te audyty .

nowy pracownik

Jaka atmosfera na szwalni. O co chodzi z tymi urlopami w kwietniu. Ja mam wczasy zarezerwowane w drugiej połowie lipca i biorę wtedy urlop.

Byłypracownik
@nowy pracownik

Jakie warunki na szwalni? Haha koszmarne. Na magazynie zapieprz. A na maszynie karza szybciej robic. A na pomocy najgorzej. Latania co nie miara. Kierownictwo to lizodup. Ktory mysli ze wszystko moze ;)

Emsi

Witam, jestem pracownikiem wydziału malarni. Moim zdaniem praca w Skaltex jest dość ciężka i monotonna, do tego pracę trzeba wykonywać szybko. Brak jest jakiegokolwiek zainteresowania ze strony kadr, mimo że jestem osobą niepełnosprawną. Ta firma to jakieś nieporozumienie. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.

szukajaca pracy..

Czy do tej firmy [przyjmują kobiety? i czy to ciężko fizyczna praca, co dokładnie robicie?

Abcd
@szukajaca pracy..

Przyjmują. Czy ciężka to zależy na którym dziale.Każdy dział ma swoje plusy i minusy.Najlzejsza praca podobno na malarni.

agnes
@szukajaca pracy..

jakie sa zarobki.Poprosze o odp jak wychodzi sie z premiami

Burak
@agnes

Z Premiami 3500 na dobrym dziale Jako pomoc 2200 najslabiej opłacalne staniwisko

zenek
@szukajaca pracy..

Po prostu trzeba pracować , nie ma ściemy , kasa ok . Ludzie , atmosfera ok .

agnes

jakie zarobki macie w skaltex??

Metal ista

Na moim dziale jest spoko.ręce trochę bolą wypłaty około 2600 na reke

Jeśli ktoś lubi monotonie i chce pracować na akord za 2000 brutto, to pracę polecam. Pod względem finansowym nie zauważyłem przekrętów, wyłata w terminie i bez przekrętów. Co do zarządzania, to niestety managerowie produkcji to jakaś wielka pomyłka, to osoby nie adekwatne na zajmowane stanowisko, nepotyzm, wysokie mniemanie o sobie, zastraszanie częściowo podpadające pod mobbing itd. Rada dla pracowników: " Chcesz pracować, to siedź cicho i się nie wychylaj ", bo jeśli się wychylisz z szeregu, a managerowi się to nie spodoba i nie jesteś tzw. "dupowłazem" , no to już Ciebie nie ma. Pozdrowienia dla managera Pana Pawła S. , "Zawsze warto być człowiekiem", ale trzeba być człowiekiem uczciwym i szanować pracę innych, bo to właśnie pracownicy wypracowują pensję dla menagerów.

To prawda

blasi

A jak praca w DUR?

@blasi

Ta firma to jedna wielka porażka,wiele obiecują ,a drugie robią..Wielkie wymagania ,a zarobki żadne..Były pracownik.

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie..

Zostaw merytoryczną opinię o Skaltex - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Skaltex?

Zobacz opinie na temat firmy Skaltex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skaltex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skaltex?

Kandydaci do pracy w Skaltex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skaltex