Opinie o Skaltex w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Skaltex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skaltex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skaltex w Ostrzeszów

Danm

Dziękuję Wam za te opinie. przed chwilą widziałem ogłoszenie na OLX, że szukają pracowników. Ja raczej podziękuję. Szok. Już pracowałem kiedyś w firmie gdzie się podobnie traktowało pracownika. to jest jakiś obłęd.

Luiza
@Hedchef

A co w takim razie firma stawia na pierwszym miejscu? To chyba pracownicy tworzą firmę. A czy firma ustala przerwy, chociaż taką jedną dłuższą na śniadanie?

Sabrina Nowy wpis

Czytałam że dla szwaczki jest fajny socjal, ubezpieczenie, program sportowy i opieka medyczna dla pracującej i rodzinki. Ale nie wiem, ile się teraz zarabia przy tym szyciu pokrowców materacy. Napiszcie, jeszcze też czy będą szukali do pracy pań z obyciem na overlocku? Bo co ja znalazłam to sprzed trzech lat ogłoszenie..

Neo Nowy wpis

Witam, czy są jakieś nowe oferty pracy? Coś się pozmieniało przez te kilka lat? Jak tam metal i inne obszary pracy? Zadowoleni to tylko pewnie kierownicy z wypłat? ????

Danm

Zdystansowana
@Danm

Tzn jak traktują pracowników? Jak to w koncu wyglada z tą pracą?

Hedchef
@Danm

Masz całkowicie racjie należy takie zakłady oznaczać czerwona kreska żeby inni nie trafili do tego (usunięte przez administratora) .gdzie dobro pracownika jest na ostatnim miejscu .gdzie o 6 sekund zrobią ci jazdę i tak podkręca normy żebyś nie miała czasu na to żeby pójść za swoją potrzeba czy nawet napić się wody .gdzie niektórym timliderom pomieszały się funkcjie i uważają się za kierownictwo

Zdziś Nowy wpis
@Hedchef

Mówisz o 6 sekundach jak chcesz wyjść do domu? Podczas pracy nie ma oficjalnej przerwy chociaż 15 minut żeby zjeść i odpocząć?

Luiza Nowy wpis

Leszek

Do sieci wrzucili ofertę pracy dla pracownika wydziału tapicerni. Wymagają dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Ktoś mi powie czy pracuje się tu na dwie czy trzy zmiany? Są też nocki?

Nikt

3 zmiany, są nocki

Start
@Leszek

Warto wspomnieć i tym że firma praktykuje jeszcze jeden program: pracujesz tracisz. W podziękowaniu od firmy w miesiącu Kwietniu można wykorzystać zapracowane nadgodziny odbierając je jako dni bezpłatne wolne. Ten program powinien zachęcić nowych ludzi do pracy. Przychodzimy na nadgodziny pracujemy po dwanaście godzin żeby raz na pół roku nam to zabrać. Zachęcam to naprawdę bardzo motywuje do pracy. 30 6

@Start

Nie płacą za nadgodziny tylko można odebrać wolne? A w założeniu miały być płatne czy do razu było wiadomo że tak nie będzie? Obowiązkowo trzeba robić po godzinach czy można się wyłamać?

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Krystyna

Hej, właśnie trafiłam na ofertę pracy od firmy, szukają szwaczek:) Przewinęły się już tutaj pytania o zarobki itp., ale zero odzewu :/ W ogłoszeniu piszą, że szukają nowych osób ze względu na rozwój firmy, ale czytając wpisy od was, zakładam, że rotacja też musi być spora? Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków?

Edward

Śmiech to zdrowie. Jak wpłynęłaby na nie praca w Skaltex, czy dużo obowiązków i jaką kasę za to dają?

...

Ile tam mają kobiety na godzinę? Jakie są zarobki? Bo zastanawiam się czy iść tam do pracy

Skywalker

Pan Karol chyba coś podpadł bo mu ochroniarza dali. Podobno Ci z góry znają kung fu i czają się na niego.

@Skywalker

Mówisz o jakimś kierowniku? Czemu dostał ochronę? Wyjaśnisz o co chodzi?

rollo

Chyba nikt nic nie wie.

Edyta
@rollo

Albo go nie dostał? Bo wgl skąd takie info?

Kamila Anna Chmielewska

Wszystkim bezrobotnym i korzystającym z Pomocy Społecznej polecam pracę w skaltexie ????????????

Pol
@Kamila Anna Chmielewska

Czy w firmie mogą pracować tylko z rodziny inni wypad

Edward
@Pol

Pytasz, czy to stwierdzenie? Kojarzysz, o co chodzi w tych słowach powyżej, o tym, że praca w Skaltexie polecana jest bezrobotnym i korzystającym z pomocy społecznej?

Kicia

Porażka!!!

Lidia
@Kicia

Bardzo merytoryczna opinia... Możesz powiedzieć więcej, czemu taka porażka?

Danio

A jak wygląda kwestia operatorów na wózkach widłowych? Chyba nie w jakimś akordzie?

Elektromechanik

Jak praca jako elektromechanik? Jak przełożenie, atmosfera, zarobki? Jaki system pracy?

Praca

Ile mozna u was zarobic za 8h + jakies soboty albo nadgodziny

@Praca

Zacznijmy od tego że prace są monotonne bez perspektyw na rozwijanie się. Drugi temat zakład nadgodziny na chwilę obecną trzyma w banku godzin które są nie do ruszenia przez pracownika koniec końców firma będzie tak kombinować aby tego nie wypłacić tylko wysłać na wolne z nadgodzin zasłaniać się naszym rządem na wiejskie w Warszawie (je*** Pis). A zarobki nie adekwatne do pracy i dokręcona norma, od kąd zaklad istnieje nie było podwyżek a w ostatnie święta w grudniu nawet nie było socjalu. Proszę odpowiedzi sobie

Niezadowolony
@Praca

Nadgodziny rzadko kiedy płacą. Najczęściej są zbierane jako dni bezpłatne żeby jak najmniej płacić.

Czy w Skaltex są szkolenia zewnętrzne?

Ronaldo

Wtym zakładzie pracy trzeba wyrabiać normy a nie doszkalać się

upsss

(usunięte przez administratora) Praca jak praca, monotonia, wysokie wymagania za małe pieniądze, kto ma wybór ten znika z tego zakładu, bo najzwyczajniej szkoda zdrowia na użeranie się z ludźmi tego pokroju.

@upsss

"Wysokie wymagania za małe pieniądze" - takiego zdania użyłeś w swoim komentarzu. Zastanowiło mnie ile faktycznie można zarobić za pracę w tej firmie? Twój wpis jest bardzo zastanawiający, dlatego też może zechcesz napisać to konkretnie? Będzie mi bardzo miło móc to ustalić, dlatego może zechcesz to zrobić i trochę rozbudować swój wpis?

Św Mikołaj

Ile są warci pracownicy dla naszego szefostwa 0 tyle wynosi podziękowanie za cały rok pracy dziękujemy za nie przyznanie premii świątecznej choć firma ma więcej pracy niż przed pandemią jest mi przykro w innych firmach dostali nawet więcej niż zawsze mam nadzieje , że zanim założyli firmę nikt ich tak nie traktował jak nas. Nastepna kwestia to skladanie życzeń przez dyrektora skaltex-u pan Wojtek jaki był to składał życzenia wszystkim pracownikom, a nowy dyrektor nie popisał się siedzi zakamuflowany w biurze.

Czy w Skaltex występują paczki/bony świąteczne?

Rumcajs

Nie, totalnie nic. Właściciel nawet dziękuję ci nie powie za ciężko przepracowany cały rok. W (usunięte przez administratora)to mają i nawet dzieci nie mają co liczyć na paczki. Liczy się stan jego konta. Nie ma co liczyć na żadne premie i inne.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Skaltex?

Gerard

Co to jest spotkanie integracyjne? xD Wyjazdy jedynie dla Ukraińców do Skalmierzyce do pracy xD

Lalunia

Jestem pracownikiem prawie, że od początku tego zakładu i Jest teraz coraz gorzej niż wcześniej było. Kierownicy aby siedzą przed laptopikami i e-maile odczytują i piszą, A nam normy zwiększają, jak sie im mówi, że nie jesteśmy w stanie tego zrobić, to tego nie rozumieją. Była propozycja żeby kierownik stanął i pokazał Nam, że się jednak da zrobić tą normę co wymyślili sobie z kosmosu, to kierownik został bez słowa. Ludzie przychodzą i po paru dniach odchodzą, i dobrze, niech widzą jak jest... Bo nam mówią, że za bramą na Twoje miejsce stoi 10-ciu. Żal!!!

@Lalunia

Przez system i osoby niekompetentne na stanowiskach, zarobic ma zaklad nie Ty zwykly robolu. Nie liczysz sie juz Ty jako pracownik nie wazne Twoje zaangażowanie i chec pracy, Twoje umiejętności wazne jest tylko to jak bardzo zaklad moze Cię wydymac. Jest to smutne ale może najda czasy kiedy ktos u góry bedzie w stanie ogarnąć ten bajzel. Firma na covidzie zyskala jeszcze wiecej niestety naszym kosztem. Smutne ale prawdziwe. Zycze wszystkim spokojnej pracy, możliwości rozwoju, myślących przełożonych i godnych pensji oraz platnych nadgodzin.

Spok.

Nieporozumienie jakieś... Pan Wojtek szaleje, wymyśla to nowe usprawnienia byle tylko się wykazać oszczędnościami ale tylko takimi na papierze. Nasciagali ludzi ze Skalmierzyc którzy nie mają pojęcia o produkcji no ale za to znajomi. Układy i ukladziki.

Sobota
@Spok.

Trzeba z nim dobrze żyć, podobno mówi że prezesa zastąpi bo ten na emeryturę się wybiera.

skalmierz
@Spok.

Jak ktoś sobie nie radzi lub jest na niego dużo skarg to ma ostatnią szansę w Ostrzeszowie. Później za bramę. Haha

Zostaw merytoryczną opinię o Skaltex - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Skaltex?

Zobacz opinie na temat firmy Skaltex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skaltex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skaltex?

Kandydaci do pracy w Skaltex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skaltex