Aweco Appliance Polska

Tychy

Opinie o Aweco Appliance Polska

użytkownik zarejestrowany

Ile razy miała miejsce taka sytuacja @Ja? Wcześniej pracownicy nie narzekali na brak terminowości wypłat w Aweco Appliance Polska. Czy mógłbyś w takim razie to doprecyzować i napisać w jakich miesiącach miała miejsce taka sytuacja?

Ja

Ludzie ale bzdury wypisujecie. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf a do tego wieczny problem z wyplatami. Kto mądry to zwiewa z tego zakładu.

użytkownik zarejestrowany

@Badzmypoważni, ludzie mają różne poglądy i zapotrzebowanie na pieniądze, dlatego pytam w ich imieniu, czy istnieje w Aweco Appliance Polska taka opcja. Zapytam w takim razie jeszcze o warunki socjalne, można tutaj liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

użytkownik zarejestrowany

@byly pracownik a czy istnieje możliwość realizowania nadgodzin, a jeżeli tak - czy są dodatkowo płatne? Dla niektórych osób to idealna i atrakcyjna okazja, aby zwiększyć swój dochód w danym miesiącu.

Badzmy powazni
@Patrycja 31.07.2017, 07:18

Czys Ty kobito na glowe upadla ? Jakie nadgodziny ? Ty masz zarobic NORMALNIE za kodeksowe 160 godzin/miesiac, a w weekendy masz sie bawic i odpoczywac !!! Chcesz zwiekszyc swoj dochod ? Znajdz sobie bogatego faceta..,albo....... wypelnij kupon TOTO-LOTKA...,ha,ha,ha..a nie mysl o nadgodzinach,podczas ktorych zycie przecieka Ci miedzy palcami....

były pracownik

Pracowałam i polecam. Zarobki i socjal BDB premia zależy na jakiej linii od 300 zł do 850 brutto. Na produkcji pracują w większości kobiety. W zależności od lini są 2 zmiany 3 zmiany i 4 brygadówka. Kierownictwo OK.

Szukam pracy
@były pracownik 28.06.2017, 18:02

Były pracownik czemu już tam nie pracujesz? Czy często przedłużają umowy po pół roku? I co najważniejsze, czy na Turyńska na godz 6, 14 i 22 można tam jakoś autobusem dojechać? Jeśli tak to jakim? A w weekendy kursują jakieś autobusy?

były pracownik
@Szukam pracy 30.06.2017, 18:18

nie pracuję, bo miałam alergię na nikiel itp... Z umowami różnie zależy od działu ja miałam pierwszą na 3 miesiące okres próbny potem druga na ok rok trzecia na stałe ale można zapytać w HR. Autobusy dojeżdżają z dwóch stron od drogi krajowej nr 44 ale tej dla pracowników bocznej i od bramy towarowej FCA na google mapach oznakowane przystanki. Zależy skąd chcesz dojeżdżać dużo jest autobusów prywatnych dowożących pracowników.

Stk
użytkownik zarejestrowany

Mi się wydaje, że bardzo fajnie można tutaj się dogadać jeśli chodzi nie tylko o pensje, ale ogólnie o wszystko, na zwolnienie też łatwo iść, benefity mają naprawdę fajne, nie jest w ogóle stresująco, jedna z najlepszych firm ever w ogóle, polecam mega bardzo

konfikty

poszukuja.

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Aweco Appliance Polska.

Zostaw opinię o Aweco Appliance Polska - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aweco Appliance Polska