Opinie o Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. w Wrocław

M

Szczerze polecam HPE jako miejsce pracy - i równie gorąco przestrzegam przed HPEFS (Financial Services). Tutaj niestety w przeciwienstwie do HPE panuje jeden wielki chaos, a członkowie zespołu są traktowani w sposób podpadający pod mobbing. Menagerka jednego z największych zespołów pracujących na rynkach europejskich nie szanuje swoich pracowników i zdecydowanie nie powinna zarządzać ludźmi w firmie znanej z managmentu na wysokim pzoiomie. Skutkuje to niestety ogromną rotacją co przekłada się na przeciążenia i presje.

Jaka atmosfera panuje w firmie Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 25 lipca. Czy jest rotacja?

Gosc Nowy wpis

W hpefs panuje kiepska atmosfera, nie polecam. Management mało kompetentny i w ogóle nie pomocny

A Nowy wpis

Niestety pieniądze nie wynagrodzą codziennego stresu w tej firmie. Osoba zarządzająca tym przybytkiem nie powinna pracować na tak wysokim stanowisku, a to dlaczego? Ponieważ, przez wtyki z główną Panią prezes oraz innymi koleżankami z HR, jej adnotacja odnośnie złożonego oficjalnie przez byłego pracownika sprawę o (usunięte przez administratora) została zamieciona pod dywan, a Pani która była szarym pracownikiem nagle dostała wyższe stanowisko. Codzienny chaos wśród pracowników, zero pomocy ze strony liderów, a przez Panią zarządzającą zwalniają się ludzie, którzy są dobrymi pracownikami a reszta siedzi grzecznie pod jej płaszczykiem. Pracownicy są dzieleni na tych ,,znajomych,, i tych gorszych. Krzyki na spotkaniu online są normą :)

Czy w firmie Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

-A

Pracowałem w HP/HPE od wielu lat i dopiero po odejściu bardzo doceniłem wiele aspektów tej firmy. Po pierwsze, styl zarządzania ludźmi na bardzo wysokim poziomie - nawet w porównaniu do innych amerykańskich korporacji. Fajne zespoły, są możliwości awansu... ale wiadomo jak jest - musi się poszczęścić, trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie oraz być dobrym pracownikiem. Sporo benefitów, fajne biuro w centrum. Z minusów - pieniądze jakie firma oferuje odrobinę odstają od średnich na wielu stanowiskach, natomiast nie spotkałem się z sytuacją aby ludzie byli przeciążeni pracą. Wręcz przeciwnie, bardzo komfortowe warunki pracy. Po doświadczeniach z innymi korporacjami, będę poważnie rozważał powrót na "stare (usunięte przez administratora) bo okazuje się ze firma świetna.

Aplikowałeś do Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. na stanowisko HPC Technical Consultant? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Rozalia

Nasza firma przez prawie rok dawała dodatek inflacyjny dla wszystkich pracowników 7;5% w ostatnim miesiącu nam go zabrali -ponieważ inflacja spadła, przy czym dali 5% podwyżki tylko jednemu z dwóch działów wrocławskiej korporacji, podzielono pracowników na lepszych i gorszych, tym co zasługują i tym którym się nie należy. Jest to bardzo niesprawiedliwe!

Kamil

Ilość oczekiwań oraz obowiązków jest zupelnie niewspółmierna do oferowanych zarobków.

Mateusz

Firma dno. Wyzysk. Na stażu oferują 1800 zł przez rok. Mniej niż najniższa krajowa. Dyskryminują kandydatów wiek.

Czy nowo zatrudnione osoby w Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Senior financial analyst

Hej jakie widełki na tym stanowisku ? Czy praca w pełni zdalna ?

M

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Project Manager można liczyć na 11500 . Czy to prawda?

Olek

Pracuje w marketingu HPE od ponad dwóch lat, pierwszy rok zatrudniona byłam przez agencję, a potem udało się przejść na bezpośrednie zatrudnienie. Zdecydowanie bardzo przyjemne miejsce do pracy, oprócz wielu benefitów (tani Multisport, tani Luxmed, owoce, tzw. Wellness Friday czyli 5 godzinny piątek raz w tygodniu, integracje) panuje dobra atmosfera i nie czuć jakiegokolwiek wyścigu szczurów. Jednym z minusów jest zatrudnianie obecnie tylko przez agencję oraz nikła szans na awans.

NoS

Pracowałem przed podziałem w HP. Za moich czasów HP zatrudniało bezpośrednio, bez żadnych agencji. Żadnych nadgodzin, super szef, zgrany team. Kasa nie powala w innych korpach zarabiało się więcej, ale często kosztem stresującej pracy.

Marko_30

Pracuję tutaj od pół roku - wcześniej też pracowałem w tej firmie zanim się podzieliła. Jestem na stanowisku starszego specjalisty, Atmosfera jest bardzo dobra - ludzie również. Ale to niestety wszystkie plusy. Firma zatrudnia tylko przez agencje. Kierownictwo nie potrafi zarządzać ludźmi. Duże nie. Sam jestem na etapie szukania nowej pracy.

admin

Może ktoś z byłych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Macie jakieś newsy jeśli chodzi o firmę Hewlett Packard Enterprise , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.?

Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ks. Piotra Skargi 1
    50-082 Wrocław

Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o.