Opinie o Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek w Wrocław

Jak się pracuje z ludźmi z Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek?

Czy w Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek pracuje się na open space?

Greg Nowy wpis

Najczęściej pracujemy hybrydowo . Trochę w OpenSpace, tochę salki, dużo u klientów, nieco z własnych lokalizacji

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek? Chętnie zatrudniają?

Grzegorz Nowy wpis

Są programy stażowe. Wielu studentów w nich uczestniczyło, przechodząc przez różne aspekty działaności firmy, uczestnicząc w różnych projektach doradczych, szkoleniowych itp

Paula

firma gdzie dużo się nauczysz atmosfera współpraccy merytoryczni ludzie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy

Fajna firma Praca ze świetnymi klientami. Można się dużo nauczyć . Dużo fajnych procesów i wiedzy Czasem byli wymagającymi, ale generalnie przyjemna atmosfera

@Marta

Dzięki za dobrą opinię :) Miło nam słyszeć, że mogłaś się rozwijać, uczyć procesów w ciekawych projektach

ygrytte

Firma stawiająca na wyzyskiwanie młodych pracowników. Można się za to wiele nauczyć... na swoich błędach. Właściciel jest narcyzem przekonanym o własnej nieomylności. Usługi jednak trzymają dosyć wysoki poziom

@ygrytte

Cieszę się, że uważasz że usługi mają wysoki poziom. Zapewne do tego wysokiego poziomu również się przyczyniałeś/ przyczyniałaś (wybacz ale nie wiem komu odpisuję :) Chętnie bym się odniosła do opinii, ale nie wiem o jakie "własne błędy" chodzi. Owszem oprócz bardzo doświadczonych pracowników, stawialiśmy również na energię, przedsiębiorczość i zaangażowanie młodych pracowników po studiach, zapewniając im możliwość nauki, pracy w międzynarodowych projektach. Życzymy Ci wszystkiego dobrego oraz rozwoju ścieżki zawodowej i zadowolenia z pracy :)

@Kasia

To fakt, u nas ni można się nudzić :) za to rozwój jest pewny

Ciekawa i merytoryczna praca. Czasem lekki stres ale atmosfera dobra . Interesujące projekty i możliwości rozwoju

@Marcin

dziękuję za opinię. Rzeczywiście czasem trzeba nico przycisnąć, ale pracując z wymagającymi klientami, chcemy zapewnić najlepszy rezultat

Jeżeli nie lubisz się uczyć i ciagle rozwijać nawet nie aplikuj. Praca dla ambitnych. Dobra atmosfera, ciekawe projekty

@Anna

To prawda , rozwijasz się razem z firmą oraz jej klientami i partnerami :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek?

Zobacz opinie na temat firmy Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek?

Eurospektrum s.c. Katarzyna Zawadzka Grzegorz Bratek
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bolesława Drobnera 36 lok. 19
    50-257 Wrocław