Home & You
counter
3 2 6 5 1
Tomek Nowy wpis

Czy na przestrzeni ostatnich lat firma zapewniła swoim pracownikom odpowiednie szkolenia? Czy oferuje ona jakieś ciekawe benefity?

paulina

Pracowałam w sklepie Home & You w centrum handlowym Galena. Szkoleń zero Premi zero. Pomocy zero Mojej pracy towarzyszyły krzyki i wrzaski. Straszenie ,że nikt lepszej pracy sobie nie znajdzie w Jaworznie ani w okolicach. Polityka firmy jest nastawiona na totalna eksploatacje pracownikow do cna. Ciągła presja i naciski. Dziewczyny trzeba mieć stalowe nerwy do tej pracy i cierpliwość, zero wsparcia od przełożonych. Nie dziwie się ,że obecna kierowniczka sklepu ma pracowników za nic... Bo tak była szkolona przez kierowniczkę regionalna. Nie polecam bo to strata czasu i zdrowia

Asia
@paulina

Poleć sobie zważyć łeb ...niby nie było szkoleń a kierowniczka była szkolona przez regionalną-hmmm jakiś zgrzyt

Magda Nowy wpis
@Asia

Kierownicy mają szkolenia, pracownicy sklepów nie

Administrator Nowy wpis

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Home & You? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zawiedziony klient Nowy wpis

Wow, to teraz rozumiem dlaczego pracownice są tak bardzo nie uprzejmie, zero pomocy, na zasadzie PRACUJĘ TU ZA KARĘ, pracodawco jeżeli to czytasz to zrób szkolenia bo obsługę masz masakryczną.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Home & You - Jaworzno

Home & You