Home & You

Opinie o Home & You

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Home & You? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zawiedziony klient

Wow, to teraz rozumiem dlaczego pracownice są tak bardzo nie uprzejmie, zero pomocy, na zasadzie PRACUJĘ TU ZA KARĘ, pracodawco jeżeli to czytasz to zrób szkolenia bo obsługę masz masakryczną.

paulina

Pracowałam w sklepie Home & You w centrum handlowym Galena. Szkoleń zero Premi zero. Pomocy zero Mojej pracy towarzyszyły krzyki i wrzaski. Straszenie ,że nikt lepszej pracy sobie nie znajdzie w Jaworznie ani w okolicach. Polityka firmy jest nastawiona na totalna eksploatacje pracownikow do cna. Ciągła presja i naciski. Dziewczyny trzeba mieć stalowe nerwy do tej pracy i cierpliwość, zero wsparcia od przełożonych. Nie dziwie się ,że obecna kierowniczka sklepu ma pracowników za nic... Bo tak była szkolona przez kierowniczkę regionalna. Nie polecam bo to strata czasu i zdrowia

Asia
@paulina 01.07.2016 20:36

Poleć sobie zważyć łeb ...niby nie było szkoleń a kierowniczka była szkolona przez regionalną-hmmm jakiś zgrzyt

Zostaw opinię o Home & You - Jaworzno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home & You