TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Kpr.Wiadrny

Po ilości opinii można wywnioskować, że firma w miarę dobra, ale jakby ktoś opisał o zarobkach, systemach jazdy i podejściu do pracownika byłoby super

Weronika

Ten wątek dotyczy opinii o Tron Group. Czy ktokolwiek może odpowiedzieć, jak wynagrodzenie w tym miejscu? W poniższych wypowiedziach pojawiają się kwoty 4,5-5 tysięcy - od początku można liczyć na takie zarobki?

Maciej

Twoja wypowiedź sugeruje, że możesz mieć nieco inne zdanie na temat pracy w tej firmie niż użytkownik, na którego wpis odpowiedziałeś. Podzielisz się swoją opinią na temat zarobków, które oferuje ten pracodawca?

@Weronika

Tron to wielka porażka jeśli chodzi o kasę to szału nie ma i nie było (usunięte przez administratora)i podstawa a z tym jeszcze nie do końca tak pięknie. Obciążenia za wszystko bez żadnej gadki. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Jedynie system na plandece 2/1 jest ok tak pozytywów brak

All right

pracuje jakiś czas i jest ok. Trzeba pracować i jest ciśnienie na wynik ale płaca terminowa i taka jak ustalono. Rzeczywiście jest tak ze jak ktoś jest leserem to szybko musi stąd uciekać Ja polecam

Weronika

Dziękuję Ci za ten opis. Zastanawia mnie, jak jest z sobotami, bo byłygłosy, że w Tronie oficjalnie jeździ się poniedziałek-piątek, a co chwila wyskakuje sobota. Czy Ty też byłeś proszony o pracę w soboty?

Driver81

Pstryku mam pytanie, jeździłeś silosem, cementonaczepą czy na patelni?

Franciszek

Znasz przyczyny dlaczego nie otrzymałeś części swojego wynagrodzenia? Firma ma problemy finansowe czy wynikało to z innej przyczyny?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TRON Group Sp. z o.o. Sp. K..

Kpr.Wiaderny

Nie dobrze. To czy jest firma w Kielcach i okolicach, gdzie można podjąć pracę.

bbbb

@ja Spoko firma ale trzeba pracować więc nie każdy jest zadowolony?

Świeży

Witam Czy przyjmują kierowców bez doświadczenia.

Pstryku
@Świeży

Daj se spokój tyle w temacie

Ryszard

Pierwsze 6 miesięcy ok później olewają ciebie i czas przeglądać ogłoszenia Kilka osób które bawi się w transport

Darek

Jak się pracuje , chodzi mi o wyjazdy za granicę? Warto zaczepić się? Można zarobić?

Aleksandra
@Darek

Widzę, że zarówno Ty, jak i użytkownik @Borewicz07, jesteście zainteresowani podjęciem pracy w Tron Group. Słyszeliście już co nieco o pracy w tym miejscu wcześniej, czy na razie chcieliście zasięgnąć "języka" na forum? Pytaliście już w sumie prawie dwa miesiące temu - zdecydowaliście się na podjęcie pracy w Tron Group?

Borewicz07

Jak wygląda praca na silosach, wywrotkach w ruchu krajowym?

Aleksandra

W tej chwili nie znalazłam ofert pracy dla spedytorów od Tron Group Sp. z o.o. Sp. K. - czy ktoś wie o tym czy jest prowadzona rekrutacja? Poprzednie komentarze pochodzą już sprzed jakiegoś czasu, czy w firmie od tego czasu coś się zmieniło? Jak wygląda aktualna sytuacja? @dsfrf przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin), który zabrania używania obraźliwych słów wobec innych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. - Kielce

• Jak się pracuje w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.