Adres: Os. Na Stoku 32 lok. 26, 25-437 Kielce

NIP: 6572920041 KRS: 0000581534

2 24 19 5 1

Opinie o Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pstryku

Niestety nie polecam pracowałem w tej firmie 2.5 roku zwolnilem się bo znalazłem lepsza pracę i nie wypłacił mi kasy jakieś 3000zl. Zresztą nie ja pierwszy. Praca niby od pon do piat ale co chwila soboty. Pójdziesz na chorobowe też kasy nie dostaniesz albo cię zwolnia. Kasa z resztą też szału nie ma 4.5 do max 5 tysięcy. Dyspozytor aftanas wyzywa ludzi od pimpusiow uważają tam kierowców za psów co mają tyrac i tyle. Pozdro wszystkim

Tak1Nie
Driver81
@Pstryku

Pstryku mam pytanie, jeździłeś silosem, cementonaczepą czy na patelni?

bruno
Nazwa działu: Marketing

gole minimum socjalne bidna dniowka i obciazenia pomimo braku wyroku sadowego

Tak3Nie
bruno
Nazwa działu: Marketing

tragedia daj se spokoj

Tak4Nie
Kpr.Wiaderny
@bruno

Nie dobrze. To czy jest firma w Kielcach i okolicach, gdzie można podjąć pracę.

Kpr.Wiadrny

Po ilości opinii można wywnioskować, że firma w miarę dobra, ale jakby ktoś opisał o zarobkach, systemach jazdy i podejściu do pracownika byłoby super

bbbb

@ja Spoko firma ale trzeba pracować więc nie każdy jest zadowolony?

Tak2Nie
ja

Nie polecam firma i praca na wariackich papierach cały czas zapierdalanie za kółkiem i najgłupszy spedytor sebastian awtanas pimpus (usunięte przez administratora) totalny

Tak48Nie1
@ja

Heh pimpus skąd ja to znam ☺

Tak11Nie

Świeży

Witam Czy przyjmują kierowców bez doświadczenia.

Tak6Nie

@Świeży

Daj se spokój tyle w temacie

Tak10Nie
Ryszard

Pierwsze 6 miesięcy ok później olewają ciebie i czas przeglądać ogłoszenia Kilka osób które bawi się w transport

Tak20Nie1
Tysa

(usunięte przez administratora) Niewolnictwo. Bllllleeeee.! Moje sugestie dla Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.: Omijać jak naszerszym łukiem

Tak16Nie
Darek

Jak się pracuje , chodzi mi o wyjazdy za granicę? Warto zaczepić się? Można zarobić?

TakNie2

Aleksandra
@Darek

Widzę, że zarówno Ty, jak i użytkownik @Borewicz07, jesteście zainteresowani podjęciem pracy w Tron Group. Słyszeliście już co nieco o pracy w tym miejscu wcześniej, czy na razie chcieliście zasięgnąć "języka" na forum? Pytaliście już w sumie prawie dwa miesiące temu - zdecydowaliście się na podjęcie pracy w Tron Group?

TakNie2

Borewicz07

Jak wygląda praca na silosach, wywrotkach w ruchu krajowym?

TakNie4

Aleksandra

W tej chwili nie znalazłam ofert pracy dla spedytorów od Tron Group Sp. z o.o. Sp. K. - czy ktoś wie o tym czy jest prowadzona rekrutacja? Poprzednie komentarze pochodzą już sprzed jakiegoś czasu, czy w firmie od tego czasu coś się zmieniło? Jak wygląda aktualna sytuacja? @dsfrf przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin), który zabrania używania obraźliwych słów wobec innych osób.

Tak1Nie2

Joanna

To może i ja się wypowiem i od razu przestrzegę każdego przed aplikowaniem o pracę w oddziale w Szczecinie jako spedytor. Czemu? Bo uwaga rekrutacja trwa tam 2 miesiące! Wielkie, zadbane biuro, a tylko jedna pracująca Panie menagierka - spedytorka, narzekająca jak trudno znaleźć dobrego spedytora i większość musiała zwolnić, bo nie robili zleceń (bo może nikt ich nie nauczył?) Po rozmowie, oczywiście wszystkie oczekiwania finansowe zostaną spełnione, praca zacznie się już za tydzień - no super po prostu, ale jeszcze prosze tydzień zaczekać. Potem kolejny tydzień, potem miesiąc, aż przyjedzie szef z Kielc. Przyjechał, wszystko zatwierdzone, mijają kolejne tygodnie...cisza...Pani spedytor-menager udaje, że nie dostaje moich smsów :D I tak po 2 miesiącach obiecanek - cacanek jak przedszkolaki na przerwie, 3 dni przed łolaboga wyjazdem służbowym-przygotowawczym Pan Dyrektor Wszechwiedzący dzwoni - oczywiście a jak - bez zajaknięcia się słowem przepraszam, no do dyrektorowi nie wypada, informuje mnie, że jednak tej pracy nie ma i nie będzie. Fajnie, co? Głupota z mojej strony, że tyle czekałam, ale jednak musze im podziekować, bo tego samego dnia wysłałam cv do innej firmy transportowej, w której zaczęłam prace 2 dni po tej dziecinadzie ze strony powaznych dyrektorów pod krawatem i jestem w niej do dziś i szczerze powiem lepszego miejsca nie jestem w stanie sobie wyobrazić - nie sądze, żebym w Tronie nauczyłabym się tyle ile w miejscu w którym jestem teraz. P.S Jeden z tych dyrektorów chyba jest nim tylko na piśmie, bo energie ma zdechłej ryby. Jeżeli sami tacy jesteście, nie dziwcie się, że nie macie kadry i podejrzewam, że prędko sobie jej nie zbudujecie. Reasumując - strata czasu, nerwów, ale po czasie ta cała farsa zaczyna juz bawić. Pozdrawiam Joanna

Tak28Nie

Tak21Nie

były

popieram kolego a spedycja szkoda słów

Tak16Nie

Zostaw opinię o Tron Group Sp. z o.o. Sp. K. - Kielce