Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.

Darek

Jak się pracuje , chodzi mi o wyjazdy za granicę? Warto zaczepić się? Można zarobić?

Aleksandra
@Darek 08.10.2018 20:07

Widzę, że zarówno Ty, jak i użytkownik @Borewicz07, jesteście zainteresowani podjęciem pracy w Tron Group. Słyszeliście już co nieco o pracy w tym miejscu wcześniej, czy na razie chcieliście zasięgnąć "języka" na forum? Pytaliście już w sumie prawie dwa miesiące temu - zdecydowaliście się na podjęcie pracy w Tron Group?

Borewicz07

Jak wygląda praca na silosach, wywrotkach w ruchu krajowym?

Aleksandra

W tej chwili nie znalazłam ofert pracy dla spedytorów od Tron Group Sp. z o.o. Sp. K. - czy ktoś wie o tym czy jest prowadzona rekrutacja? Poprzednie komentarze pochodzą już sprzed jakiegoś czasu, czy w firmie od tego czasu coś się zmieniło? Jak wygląda aktualna sytuacja? @dsfrf przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin), który zabrania używania obraźliwych słów wobec innych osób.

Joanna

To może i ja się wypowiem i od razu przestrzegę każdego przed aplikowaniem o pracę w oddziale w Szczecinie jako spedytor. Czemu? Bo uwaga rekrutacja trwa tam 2 miesiące! Wielkie, zadbane biuro, a tylko jedna pracująca Panie menagierka - spedytorka, narzekająca jak trudno znaleźć dobrego spedytora i większość musiała zwolnić, bo nie robili zleceń (bo może nikt ich nie nauczył?) Po rozmowie, oczywiście wszystkie oczekiwania finansowe zostaną spełnione, praca zacznie się już za tydzień - no super po prostu, ale jeszcze prosze tydzień zaczekać. Potem kolejny tydzień, potem miesiąc, aż przyjedzie szef z Kielc. Przyjechał, wszystko zatwierdzone, mijają kolejne tygodnie...cisza...Pani spedytor-menager udaje, że nie dostaje moich smsów :D I tak po 2 miesiącach obiecanek - cacanek jak przedszkolaki na przerwie, 3 dni przed łolaboga wyjazdem służbowym-przygotowawczym Pan Dyrektor Wszechwiedzący dzwoni - oczywiście a jak - bez zajaknięcia się słowem przepraszam, no do dyrektorowi nie wypada, informuje mnie, że jednak tej pracy nie ma i nie będzie. Fajnie, co? Głupota z mojej strony, że tyle czekałam, ale jednak musze im podziekować, bo tego samego dnia wysłałam cv do innej firmy transportowej, w której zaczęłam prace 2 dni po tej dziecinadzie ze strony powaznych dyrektorów pod krawatem i jestem w niej do dziś i szczerze powiem lepszego miejsca nie jestem w stanie sobie wyobrazić - nie sądze, żebym w Tronie nauczyłabym się tyle ile w miejscu w którym jestem teraz. P.S Jeden z tych dyrektorów chyba jest nim tylko na piśmie, bo energie ma zdechłej ryby. Jeżeli sami tacy jesteście, nie dziwcie się, że nie macie kadry i podejrzewam, że prędko sobie jej nie zbudujecie. Reasumując - strata czasu, nerwów, ale po czasie ta cała farsa zaczyna juz bawić. Pozdrawiam Joanna

były

popieram kolego a spedycja szkoda słów

Zostaw opinię o Tron Group Sp. z o.o. Sp. K. - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tron Group Sp. z o.o. Sp. K.