TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Sygnalista

Czy ludzie, którzy piszą tutaj pozytywne opinie o tej firmie, mogą z czystym sumieniem spojżeć w lustro???

Kierowca Silos

Zarobki są dobre. Można wybrać system. W tygodniowym 5-6 tys a dwutygodniowym 7-8 tys

Na plandece 8 tys miesięcznie w systemie 2 na weekend.

Czekoladowy

Pracowałem kilka lat. Ja polecam

@Czekoladowy

Nie polecaj, tylko sobie pracuj w tronie, skoro jest tak dobrze, hehehe.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TRON Group Sp. z o.o. Sp. K..
Plandeka

Na plandece w systemie 2 na weekend wychodzi mi 7500 do 8200

@Plandeka

Ale nie w tronie, raczej

Kiero

średnia mi wyszła z ostatniego roku 7450zł

@Kiero

To chyba w innej firmie pracujesz

Time

Ludzie czy Wy nie macie co robić

@Time

Chyba nie mają co robić, skoro w tronie charytatywnie pracują.

Lkr

Znam tą firmę dobrze. 2 na weekend zarobisz 6000 zł. A te bajeczki o zarobkach 7, 8 tys. to oni sami wypisują tutaj.?????????????????????

Silo

(usunięte przez administratora) Hehe skoro tak dobrze jest w tronie to czemu się ciągle ogłaszają, dobra firma nie szuka kierowców.

@Silo

Dokładnie. Taboru raczej nie zwiększyli.

Na firance gwarantowane 10 tys. km. Co daje 6000pln. 4 dni w domu w miesiącu. Czy warto?

Ok

Na silosie jest zapierdziel ale w systemie 2 tygodnie 7 tys zarobisz.

Usuwają negatywne komentarze haha, bo im brakuje coraz więcej kierowców. Panie (usunięte przez administratora), sugerowałbym zapisać się na kurs C+E, bo niedługo sam Pan będziesz musiał jeździć. Na silosie wynagrodzenie max 5 tyś, śmieszna 120zł dniówka na kraju i 180zł za granica. Jak dacie wejść sobie na głowę to będziecie wymiatać silosy po każdym ładunku. Nie polecam pracy w tej firmie.

Silos

Jak wygląda praca na silosie

Silos45
@Silos

w systemie tygodniowym pracuje rok i praca jak w każdej innej firmie. Ważne jest że ful legal tacho i kasa co miesiąc. W systemie tygodniowym średnio wychodzi około 6 tys

@Silos

Nie zarobisz więcej jak 5 tyś a jak dasz sobie wejść na głowę to częściej będziesz zjeżdżał w soboty niż w piątki. Nie polecam.

Na 60

Na dużej beczce wyjdzie ci około 7000

Fajerwerki

A gdzie są fajerwerki?

Aleksander

Skąd masz takie informacje, masz na to jakieś dowody? Co możesz powiedzieć dobrego o Tron Group, jak oceniasz atmosferę panującą w zespole? Czekam na odpowiedź.

Zibi
@Aleksander

Zobacz na inne wpisy, co chwile ktoś pisze jaka tu panuje atmosfera. I wnioski wyciągnij samemu.

U Niemca

Najlepiej u niemca gwarantowane 1500 euro

7 lat

Od 7 lat bez zmian - trzeba(usunięte przez administratora)

Plandeki

Na plandekach jest ok

Kierowca

duzo km sie robi ale pieniadze niezłe. ja robie srednio 12 tys km w miesicu i wychodzi mi około 8 tys na reke

OXY

Dla ambitnych jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. - Kielce

• Jak się pracuje w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.