TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.

Lkr

(usunięte przez administratora) Praca nie ciekawa. Zarobki śmieszne. Szkoda tylko Ukraińców (usunięte przez administratora), bo polskich kierowców, to nie szkoda, skoro (usunięte przez administratora), że w tej firmie pracują.

Target

Zadbany tabor. Auta i naczepy regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach. Tak więc bezpieczeństwo kierowców jest zapewnione w 100%

Mic

Chciałem dodać, iż firma bardzo zacna firma Tron group ma spedycję na bardzo wysokim poziomie, europejskim, a nawet światowym. Dowodem na świetność spedycji tronu jest podwykonawca, firma Target, która jakże się rozwinęła pod skrzydłami tronu.

Lkr

Toż to, z pana Piotra Machockiego to prawdziwy "dobrodziej". W tej firmie można godnie zarobić.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TRON Group Sp. z o.o. Sp. K..
Driver

A czy krzykliwy "spedytor" Ananas pracuje tam jeszcze ?

Szybki
@Driver

Pracuję hehe

Czy firma zatrudnia kierowców bez doświadczenia i ile czasu trwa ewentualne szkolenie?

Szybki

Przyjmują jak leci. Szkolił się bedziesz sam.

Ktoś

A ala spedytor od silosów niech sie roboty nauczy, bo pojęcia o tym nie ma. Praca od poniedziałku do soboty. (usunięte przez administratora)

Mic

Ilość dniowek × 50€ × kurs euro, do tego wystarczy dodac podstawę. Takie proste(usunięte przez administratora)

Wywrotka/Silos

Jak się pracuje w Tron na wywrotce lub na silosie? kasa spoko czy raczej nie ma po co tam iść?

Ktoś

Dlaczego? Napisz coś więcej.

Były

Pamiętacie informację z biura do wszystkich kierowców pod tytułem "Oddawanie kału za naczepą w Promniku" Do dziś łzy cisną mi się do oczy. ????????????

Szczypior

Kolego co twierdzisz że kierowcy jeżdżący 2/1 fymali szefa,jesteś w błędzie. Jeśli Ty pracujesz 2/ weekend to uświadom sobie że to Ty jesteś dumny prze niego. Pracujesz w miesiącu znacznie ponad 160h od których należy się pełna podstawa. Kierowcy 2/1 To wyrabiali. Natom8ast tobie za każdą godzinę ponad 160 należy się wynagrodzenie za nadgodziny ( dostałeś kiedyś chociaż złotówkę?) I nie ma to nic wspólnego z tym że masz więcej zbieranych diet. Pozdrawiam i jeśli Ci jest tam dobrze życzę Ci żeby pozostało tak jak najdłużej.

2 na weekend
@Szczypior

Szczypior nie o to chodzi ale jako kierowcy zachowajmy troche godnosci Juz w całej europie pisza o pijakach polskich kierowcach itd Trzeba pisac prawde Ja zawsze mam kase taka jak sie umówiłem bo zapierdzielam i wkurzam się jak widzę KIEROWCOW z systemu 2/1 którzy stoją po parkingach i pija a mają wyjechane po 6h dziennie. Ja nie mowie bo też bym chciał żeby było wszytko płacone i jeszcze ZUS tak powinno być. Ale w tej parszywej branży jest tak jak jest i nie ma co nikogo oczerniac. A skoro jesteś taki uczciwy to idź do Maćka i zwróć różnicę jaką brałeś w diecie polskiej bo przecież brałeś 50 euro a dieta wynosi 30 zł i to Ci nie przeszkadzało. Jak chcesz uczyć uczciwości to zacznij od siebie i ni kogo nie oczerniaj.

Faza
@2 na weekend

Dswid, sam sobie idz do pracy, siedz w budzie od rana do nastepnego dnia za 30 złociszy.

Wesołek

Idź do łopaty widać jak się nadajesz na kierowce.

Wesołek

Zwalniają się nieudacznicy co im się robić nie chce . A Ty rekinie transportu myślisz ze Cię posadzą na nowym zestawie i szóstka z przodu.

Szczypior
@Wesołek

Czas spędzony w Tronie wspominam miło. Pracowali tam świetni kierowcy. Dziś ze starej ekipy juz praktycznie nikt nie został nie dlatego że im się robić nie chciało (usunięte przez administratora). Kto ma wątpliwości niech startuje wszystko wyjdzie w praniu . Zdziwicie się już przy pierwszej wypłacie (usunięte przez administratora)

Czy przyjmują bez doświadczenia?

Kierowca
@Nowy

Zawsze

Kiero

Twoja determinacja jest smieszna. Kim jestes i w jakim interesie klamiesz???

Obiektyw

Nie zgadzam się że wszyscy z 2/1 to źli kierowcy. Jeżdżą ok no ale sami wybrali taki system ze urlopu płatnego brakuje w miesiącu i normalne że mają bezpłatny bo kto by płacił za siedzenie w domu ale taki system wybrali trochę mniej kasy ale tydzień z rodziną

Aj

Jak Ci pasuje tydzień w aucie to praca spoko. Stale trasy i bez przyklejania

Asdf

Warto na wywrotkę do nich iść?

QAZ
@Asdf

Mozna ale więcej niz 4400 po kraju nie zarobisz Kiedys było lepiej

Aj
@Asdf

Jak Ci pasuje tydzień w aucie to praca spoko. Stale trasy i bez przyklejania

Diety

w polsce dieta 30zł czy coś wiecej?

Drive

Pracuje i jest ok Brak magnesów, pieniądze na czas. Generalnie jak stosujesz sie do zasad to nawet miła atmosfera. Ciśnienie jest na wszystko pauza i jazda zgodnie z tachem i ani minuty dłużej bo od razu jest telefon. (usunięte przez administratora). Mocna kontrola paliwa i stanu uszkodzeń jak uszkodzisz to płacisz no ale tak jest wszendzie Ja polecam ale dla mądrych i chcących uczciwie zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. - Kielce

• Jak się pracuje w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy TRON Group Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRON Group Sp. z o.o. Sp. K.