Opinie o John-Personal GmbH w Erfurt

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie John-Personal GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie John-Personal GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o John-Personal GmbH w Erfurt

Tpl

Czy ktoś pracuje w stosunku Shul jak tam jest czy warto jechać proszę o opinię bo dostałem ofertę

tomyy76

Nigdy nie spotkałem się z tym, żeby wyjazd od nich się opóźnił choćby o jeden dzień. Pilnują terminów na tyle, że można ustalić wszystko pod wyjazd. Ja mogę polecić

XxxX
@tomyy76

A jak już jesteś na miejscu to bądź sobie sam. Faktycznie jest co polecać...

Patryk Nowak

Cenię takie działąnia - umowa szczegółowa i kilka razy sami mówią żeby czytać co się podpisuje czy to umowę o pracę czy inne dokumenty. Podpisałem. pracuję już drugi rok i wszystko się zgadza z tym co podpisałem. Polecam! 10/10

Out_Od_Ewa

Pracowaliśmy w ErFurt z dziewczyną. Kasa na czas, ilość godzin też się zgadzała. Jedyny minut to dojazd do pracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie John-Personal GmbH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter klimatyzacji i wentylacji
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Elektryk, Elektronik, Mechatronik - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
logo firmy Spawacz Mag, blisko granicy
Agencja Pracy Koncepcja
logo firmy Magazynier DPD w Niemczech- bez znajomości języka
Ideal Work Sp. z o.o.
olo

Siemka czy ktoś pracuje lub pracował w Arstadt jakie warunki pracy jaka kasa?

wawrzyn75

A czy ktoś może coś napisać na temat pracy w Suhl lub w Erfurcie przy produkcji bagietek?

Kordi
@wawrzyn75

Też się tam wybieram i nic nie wiem

Mikser
@wawrzyn75

Tak pracuje tam ponad 6 lat, praca na 3 zmiany, tez zależy na jaką zmianę się trafi, ja nie narzekam

Piotrek
@wawrzyn75

Ja też tam jadę teraz w środę jestes już tam

@wawrzyn75

Praca przy bagietkach super. Firma jak najbardziej wypłacalna, zawsze wypłaty na czas.Polecam.

Ewe

Witam mam jechać z partnerem do suhl czy ktoś był na piekarni i czy rzeczywiście nie jest potrzebny język i trzeba mieć swoje auto?

Zula
@Ewe

No jezyka nie potrzeba. A auto to w sumie zawsze jest przydatne. Ale autobusy jakies tam tez sa.

Piotrek
@Ewe

Suhl 3 km do pracy sklepów prawie wogóle kpina jedna wielka

boss
@Zula

a ty gdzie pracujesz ? przy czym?

boss

czy jest ktoś co pracuje lub pracował w Waltershausen z JP jakie warunki?opinie bo mam tam propozycje pracy ,warto?!

darek

byłem, krótko pracowałem (Thox w Walterhausen) i nie polecam, ale gorszy był sam pracodawca niż agencja

bodzio
@darek

a co tam robiłes?z czym tak kiepsko?

LEXY

Prosze o info o pracy przy pakowaniu kiełbasy,szynki .Jakie warunki mieszkaniowe ?Czy sa wypłacalni ?czy kordynatorzy pomagają w załatwianiu spraw?

Kleczek

Moim zdaniem te bagietki sie teraz polepszyly bo jest wiecej godzin i w sumie praca nawet 6 dni w tygodniu. No i wazne, ze mieszaknia tylko 2 osobowe.

@Kleczek

Cześć słyszałeś coś o pracy w Arstadt ? Praca przy kiełbaskach możesz coś doradzić?

Hej.Mam pytanie jest tu może ktoś z Arstadt praca przy szynce i kiełbaskach? Dajcie jakieś konkrety jak robota wygląda,jakie warunki mieszkaniowe,no i jak płacą? Wybieram się tam na dniach warto przyjechać?!

Krzysiek12

Witam jakie opinie o pracy w Suhl przy Bagietkach mam oferte wyjazdu nie wiem co robic

MSK
@Krzysiek12

Nie nigdy tam nie jedz nic od ich. Bylem tam z znajomym i akzdy anrzeka, ma byc praca a w ciagu 2 miesiacy 2 tygodnie wolnego bo nie bylo pracy i nagle w wakacj zwolnili 40 polakow. Zerok ontaktu i pomocy z ich strony,

Maruch
@MSK

No ale takie akcje to som wszedzie, szczegolnie po swietach jest slabo. Mnie randstadt rzucal przez rok raz tu , raz tam. Ja jak mnie u Johna zwolnili to dostalem telefon po 2 miechach, ze mam wracac do tyrki.Wrocilem, nie narzekam.

Ineczka
@MSK

A co sadzicie o kielbasach w Arnstadt ? Moja kumpela jest u Johna w tej firmie i sobie chwali ale chce jeszcze inne opinie poznac.. Podobno stawka jest niekiepska, prawda to ? Ktos ? Cos?

Firma ma dobrą opinię. Chciałbym jeszcze dowiedzieć się czy pomagają w dalszym organizowaniu pracy?

Pietryn
@Zainteresowany

No jak ci sie skonczy z nimi umowa to ci przedluzaja albo jak padnie produkcja to oferuja cos innego.

TomiBoj

Ja pracowalem przez Johna przez prawie rok. Kasa bardzo ok.Potem mialem przerwe z powodow zdrowotnych i teraz na nowa bede od stycznia robil ale juz w innym zakladzie (przy czesciach). Slyszalem , ze opinie ma dobre ta fabryka, jak sadzicie ?

Luca
@TomiBoj

Ja zgarnelem za miesiac pracy tam 1400 na renke. Jak cos to teraz prowadza rekrutacje do tej fabryki.

Ignas

Ja robie w Eisenach przy silnikach, trzeba sie troche przylozyc do roboty ale niemcy tez duzo pomagaja jak sie czegos nie rozumie. Godzin duzo ale to nawet lepiej bo wiecej hajsu wpadnie. Na poczatku tak srednio bylo ale teraz jest naprawde luz jak sie ogarnie wszystko.

Olga

Pracowalismy pol roku u Johna. Na plus jest to, ze fajne mieszkania. Wyposazenie git. Dziwne zmiany ale mozna robic nadgodziny. Kasa dosc spoko. Nie trzeba znac niemieckiego. Ogolnie spoko.

Kamil

Hej, pracuję u Johna już prawie 4 lata czyli od kiedy przyjechałem do Niemiec. Mimo że firma z Erfurtu to ma sporo pracy chyba w całych Niemczech. Wbrew pozorom nie ma za dużo dobrych laihfirm na rynku, John to jedna z tych dających stabilne zatrudnienie i uczciwie pieniądze. Jak najbardziej polecam Pozdrawiam szukających

Agniecha

Pracuje od roku w tej firmie John Personal ...i moge tylko polecic ..bardzo porzadna Firma.

Mateusz
@Agniecha

Ja tez jestem od dwöch lat w tej Firmie i nigdy nie mialem problemöw..polecam .

Odradzam, kategorycznie odradzam!

@Ewa

Ja też odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o John-Personal GmbH - Erfurt

• Jak się pracuje w John-Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy John-Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w John-Personal GmbH?

John-Personal GmbH