John Personal

Erfurt

John Personal

Opinie o John Personal

Leszek

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy mają stosunkowo dużo pracy?

Cindyrella
@Leszek 05.08.2018 21:12

Maja 4 polskich koordynatorow co duzo pomagaja. Tam gdzie ja bylam to na miejscu tez sa polscy tlumacze i nie ma problemow z dogadywaniem sie. W sensie ze na zakladzie . Praca jest zawsze, przynajmniej odkad ja tu jestem. Nie ma ze cie rzucajom gdzies z jednej firmy do drugiej. Mieszkania oni organizuja, szalu nie ma na mieszkaniach ale sa blisko pracy i maja duzo kawalerek dla par. te mieszkania nie som w hotelu tylko normalne w bloku.

bbbbbbb

ja tam tez pracuje i firma spoko polecam

Kinia1985

Witam czy wybiera się ktoś może po niedzieli na bagietki do miejscowości Suhl?

Witold

Czy agencja stawia jakieś wymagania na starcie?

Łukasz

Witam Czytałem wiele dobrych opinii o tej agencji Chce wyjechać razem z partnerką i mam pytanie.. Czy znajomość języka jest niemieckiego jest obowiązkowa ? I proszę o jakiś kontakt do polskiej poordynatorki z rego biura Pozdrawiam ;)

Witek

Agencja ma bardzo dobrą opinię więc i wpisy są ok.

Pawel

Witam. Czy pracuje ktoś przez nich w Waltershausen jako komisioner odzieży?

eL

nie wierze... gdzie ty takie brednie słyszałeś? wez sie ogarnij gosciu bo jak przegladam te komentarze to mam wrazenie ze wieczorem siadasz i wypisujesz takie rzeczy. moze najwyzsza pora udac sie z tym do specjalisty... znalazlem ich oferte i skorzystalem, nie ponoslem zadnych kosztow jako kandydat

Pawe654

Agencja warta polecenia ! Mają porządne oferty z dobrymi stawkami, więc nie ma co narzekać. Ogólnie kilka osób z mojej rodziny dzięki tej firmie ma dobrą i stała pracę na porządnej umowie.

Szanują ludzi - kandydatów, pracowników i zleceniodawców. Wszystkich traktują równo - nie ma że kogoś wywyższają czy ignorują.

Zostaw opinię o John Personal - Erfurt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie John Personal