West Site Fitness Club

Adres: ul. Wiktorska 25, 05-840 Żyrardów

NIP: 5222716799 REGON: 147356830

West Site Fitness Club
3 13 11 5 1

Opinie o West Site Fitness Club

Filtruj opinie po kryteriach:

Tomo
 Opinia

Super klub! Świetna atmosfera. Trenerzy kompetentni. Zakupiłem miesiąc treningów z trenerką a już po tygodniu widzę efekty. Dodatkowo dieta gratis. Poprawa wyglądu i kondycji po tak krótkim czasie szacun!!! Polecam.

Sylwia
@Tomo 26.03.2019 14:03

Na wątku dotyczącym West Site Fitness Club każda opinia się liczy lecz nie zapominajcie, że forum GoWork to przede wszystkim forum dla osób, które chcą podzielić się tym, jakie warunki pracy panują w tej firmie. Idąc więc tym tropem czy ktoś jest zatrudniony w West Site i może napisać o tym jak się mu tu pracuje? Jaka jest atmosfera i tym podobne?

2galeczka

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Masakra nie polecam chodzi im tylko o wyciągnięcie kasy pani menager olewa ludzi i traktuje z góry .Nie odbiera telefonów nie odpisuje na maile . Moje sugestie dla West Site Fitness Club: Zamiast na siłe przedłużać umowy zadbajcie o kliejenta i sprzęt który w połowie się sypie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej się interesować tym co robi menager

Tak2Nie

Anna
 Opinia

Nie polecam. Kontakt z menagerem fatalny. Nie odpisują na maile, nie odbierają. Wystawienie odpowiedniego zaświadczenia to dla nich problem. Nie wspominając już o wysłaniu pocztą, bo to za wysoki koszt...

Opinia

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Gość
 Opinia

Najgorsza siłownia! Nie polecam nikomu! (usunięte przez administratora) Uważajcie na to co podpisujecie! Nie dotknęłam ich ani jednego sprzętu, a mam do zapłacenia prawie 1000 zł. Nie wyrobili mi karty, nic! Jedynie to gdzie mnie wpisali to do krajowego rejestru długów! ????

Tak14Nie
Bogumila
 Opinia

Nie polecam nikomu. Obsługa jest miła i uczynna tylko przy podpisywaniu umowy. Kiedy pojawiają się problemy brak osoby kompetentnej do rozmów z klientem.

Tak23Nie

Agnieszka
 Opinia

szeroki wybór zajęc fitness, oraz trenerzy posiadający szeroką wiedze. Nigdy wczesniej nie trenowałam, skorzystałam z pierwszej konsultacji trenerskiej. Zakupiłam kilka treningów personalnych, jestem zadowolona. Juz widze pierwsze efekty

Ania
 Opinia

Nie polecam słaba atmosfera mało sprzętu ,słabo przeszkolony personel odradzam

Tak7Nie
Martyna
 Opinia

Klub super :) atmosfera bardzo przyjazna. Jestem klubowiczką od 1,5 roku i jak dla mnie nie ma lepszego klubu. Jak tylko potrzebuje wsparcia w treningu to zawsze mogę liczyć na pomoc trenera bądź dziewczyn z recepcji. Polecam!

Tak5Nie

Lupus
 Opinia

W tym momencie polecam te Fitnes Cluby każdemu kto ma problem z wagą, mają naprawde super kadrę pracowniczą

Tak5Nie

Zostaw opinię o West Site Fitness Club - Żyrardów