counter
3 13 15 5 1
Gabi Nowy wpis

Konkurencja zainspirowała do takiego wpisu? Nic dziwnego skoro firma zbiera dobre opinie!!

Poszkodowana Nowy wpis

Po 3 latach nagle dostalam pismo ze musze zaplacic prawie 1000 zl, z windykacji w ciagu 7 dni!!! Ze wpisza mnie do KRS!!! Nie mam kopii umowy poniewaz tyle lat minelo!! Jestem zalamana sytyacja. Nie chca rozmawiac, szukam pomocy

Tak1Nie
Poszkodowana Nowy wpis

Marek Nowy wpis

Wspaniale miejsce dla ludzi którzy potrzebują pomocy w ćwiczeniach itp mega miejsce Polecam Wysłano

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tomo

Super klub! Świetna atmosfera. Trenerzy kompetentni. Zakupiłem miesiąc treningów z trenerką a już po tygodniu widzę efekty. Dodatkowo dieta gratis. Poprawa wyglądu i kondycji po tak krótkim czasie szacun!!! Polecam.

Sylwia
@Tomo

Na wątku dotyczącym West Site Fitness Club każda opinia się liczy lecz nie zapominajcie, że forum GoWork to przede wszystkim forum dla osób, które chcą podzielić się tym, jakie warunki pracy panują w tej firmie. Idąc więc tym tropem czy ktoś jest zatrudniony w West Site i może napisać o tym jak się mu tu pracuje? Jaka jest atmosfera i tym podobne?

2galeczka

Masakra nie polecam chodzi im tylko o wyciągnięcie kasy pani menager olewa ludzi i traktuje z góry .Nie odbiera telefonów nie odpisuje na maile . Moje sugestie dla West Site Fitness Club: Zamiast na siłe przedłużać umowy zadbajcie o kliejenta i sprzęt który w połowie się sypie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej się interesować tym co robi menager

Tak5Nie
Anna

Nie polecam. Kontakt z menagerem fatalny. Nie odpisują na maile, nie odbierają. Wystawienie odpowiedniego zaświadczenia to dla nich problem. Nie wspominając już o wysłaniu pocztą, bo to za wysoki koszt...

Tak2Nie

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Gość

Najgorsza siłownia! Nie polecam nikomu! (usunięte przez administratora) Uważajcie na to co podpisujecie! Nie dotknęłam ich ani jednego sprzętu, a mam do zapłacenia prawie 1000 zł. Nie wyrobili mi karty, nic! Jedynie to gdzie mnie wpisali to do krajowego rejestru długów! ????

Tak19Nie
Bogumila

Nie polecam nikomu. Obsługa jest miła i uczynna tylko przy podpisywaniu umowy. Kiedy pojawiają się problemy brak osoby kompetentnej do rozmów z klientem.

Tak24Nie

Agnieszka

szeroki wybór zajęc fitness, oraz trenerzy posiadający szeroką wiedze. Nigdy wczesniej nie trenowałam, skorzystałam z pierwszej konsultacji trenerskiej. Zakupiłam kilka treningów personalnych, jestem zadowolona. Juz widze pierwsze efekty

Ania

Nie polecam słaba atmosfera mało sprzętu ,słabo przeszkolony personel odradzam

Tak9Nie
Martyna

Klub super :) atmosfera bardzo przyjazna. Jestem klubowiczką od 1,5 roku i jak dla mnie nie ma lepszego klubu. Jak tylko potrzebuje wsparcia w treningu to zawsze mogę liczyć na pomoc trenera bądź dziewczyn z recepcji. Polecam!

Tak5Nie1
Lupus

W tym momencie polecam te Fitnes Cluby każdemu kto ma problem z wagą, mają naprawde super kadrę pracowniczą

Tak5Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o West Site Fitness Club - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

West Site Fitness Club
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Wiktorska 25