Opinie o AD-BUD Firma -Remontowo budowlana w Lisów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AD-BUD Firma -Remontowo budowlana. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AD-BUD Firma -Remontowo budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AD-BUD Firma -Remontowo budowlana w Lisów

Pat-bud Nowy wpis

Firma zatrudnia podwykonawców harytatywnie. Pomimo odbioru brak wypłacalności, nie wywiązywanie sie z umów, przekładanie rozliczenia podając smierć tesciowej oraz inne powody. Wykonawca pomimo otrzymanego odbioru i pieniędzy ma problem z rozliczeniem sie z podwykonawca. Nie polecam oszuści i (usunięte przez administratora)

pinto Nowy wpis

hej. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Kasa raczej na akord @tengo

MARIO35

Witam was ma ktoś z was wieści najnowsze o AD-BUDZIE czy wypłacalni są i w ogóle czy w terminie bo mam pewne obawy współpracy z nimi po tych opiniach

Bania

Niko widocznie twój przyjaciel musiał coś że tak powiem sperdzielić!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AD-BUD Firma -Remontowo budowlana spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Wania

U nas na taki mowim SWOŁOCZ

niko

Wykorzystał kolegę jako cichego PODWYKONAWCĘ.Podobno na ok.15-20 tys.Przez to ja też straciłem kilka tys.To jego metoda i taka skaza osobowości żeby krzywdzić ludzi.Życzę mu DUŻO NIEPOWODZENIA z firmą Strabag.

zdzichu

Placa w 5 ratach ,stop oszustom.

JA

Niewypłacalni !!! UWAGA OSZUŚCI !!!

juzek

Tak a sam wlasciciel gdzie pracowal ? No wlasnie w niemczech . Pozdrowienia dla lysego kolejarza

Kolega

Mało jest to prawdopodobne poniewaz z powodzeniem realizuje kolejne kontrakty i to nie małe, w wysokiej jakości i terminie. Może to Ty nie potrafisz nic zrobić i dlatego wydaje Ci sie, ze stawki są zbyt niskie . Wyjedz lepiej za granice jak cała reszta pseudo fachowców ...

?

Firma ta nie jest wypłacalna, zalega z płatnościami i to sporo, jeśli chcesz się podjąć dla nich pracy grubo się zastanów bo nie watro. Dodatkowo ma słabe stawki.

lukas - 2011-04-05 16:35:40 bardzo dobra firma-polecam.pracowałem tam cztery i pół roku.nauczyłem sie tyle że teraz pracuje na siebe. firma beznadziejna nie płaca i do wszystkiego sie doczepiaja nie polecam nikomu sam pracowalem i znam ich na wylot ostrzegam przed nimi

Piotr Nowy wpis

Ma pan rację i jeszcze (usunięte przez administratora)

lukas

Zostaw merytoryczną opinię o AD-BUD Firma -Remontowo budowlana - Lisów

AD-BUD Firma -Remontowo budowlana