AD-BUD Firma -Remontowo budowlana

Lisów

Opinie o AD-BUD Firma -Remontowo budowlana

Natalia

AD-BUD Firma -Remontowo budowlana Korzysta z kilku stron internetowych, które służą kontaktowaniu się z potencjalnymi pracownikami. Czy zdarza się, że zatrudniani pracownicy rekrutują się w sposób bezpośredni - zanosząc do siedziby firmy swoje cv?

Natalia

@Pat-bud czy opisana sytuacja została jakoś wyjaśniona z AD-BUD Firma -Remontowo budowlana i znalazła swój finał? To bardzo ważne z punktu widzenia pracowników i innych firm.

Pat-bud

Firma zatrudnia podwykonawców harytatywnie. Pomimo odbioru brak wypłacalności, nie wywiązywanie sie z umów, przekładanie rozliczenia podając smierć tesciowej oraz inne powody. Wykonawca pomimo otrzymanego odbioru i pieniędzy ma problem z rozliczeniem sie z podwykonawca. Nie polecam oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

pinto

hej. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata i jeśli dalej będą szli tą drogą , którą kroczą w tej chwili to może być tylko i jedynie lepiej. Kasa raczej na akord @tengo

MARIO35

Witam was ma ktoś z was wieści najnowsze o AD-BUDZIE czy wypłacalni są i w ogóle czy w terminie bo mam pewne obawy współpracy z nimi po tych opiniach

Bania

Niko widocznie twój przyjaciel musiał coś że tak powiem sperdzielić!!!

Wania

U nas na taki mowim SWOŁOCZ

niko

Wykorzystał kolegę jako cichego PODWYKONAWCĘ.Podobno na ok.15-20 tys.Przez to ja też straciłem kilka tys.To jego metoda i taka skaza osobowości żeby krzywdzić ludzi.Życzę mu DUŻO NIEPOWODZENIA z firmą Strabag.

zdzichu

Placa w 5 ratach ,stop oszustom.

JA

Niewypłacalni !!! UWAGA OSZUŚCI !!!

juzek

Tak a sam wlasciciel gdzie pracowal ? No wlasnie w niemczech . Pozdrowienia dla lysego kolejarza

Kolega

Mało jest to prawdopodobne poniewaz z powodzeniem realizuje kolejne kontrakty i to nie małe, w wysokiej jakości i terminie. Może to Ty nie potrafisz nic zrobić i dlatego wydaje Ci sie, ze stawki są zbyt niskie . Wyjedz lepiej za granice jak cała reszta pseudo fachowców ...

?

Firma ta nie jest wypłacalna, zalega z płatnościami i to sporo, jeśli chcesz się podjąć dla nich pracy grubo się zastanów bo nie watro. Dodatkowo ma słabe stawki.

lukas - 2011-04-05 16:35:40 bardzo dobra firma-polecam.pracowałem tam cztery i pół roku.nauczyłem sie tyle że teraz pracuje na siebe. firma beznadziejna nie płaca i do wszystkiego sie doczepiaja nie polecam nikomu sam pracowalem i znam ich na wylot ostrzegam przed nimi

Piotr
@anonim 17.04.2011 11:41

Ma pan rację i jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

lukas

Zostaw opinię o AD-BUD Firma -Remontowo budowlana - Lisów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD-BUD Firma -Remontowo budowlana