West Site Fitness Club

Żyrardów

Opinie o West Site Fitness Club

Bogumila

Nie polecam nikomu. Obsługa jest miła i uczynna tylko przy podpisywaniu umowy. Kiedy pojawiają się problemy brak osoby kompetentnej do rozmów z klientem.

Agnieszka

szeroki wybór zajęc fitness, oraz trenerzy posiadający szeroką wiedze. Nigdy wczesniej nie trenowałam, skorzystałam z pierwszej konsultacji trenerskiej. Zakupiłam kilka treningów personalnych, jestem zadowolona. Juz widze pierwsze efekty

Ania

Nie polecam słaba atmosfera mało sprzętu ,słabo przeszkolony personel odradzam

Martyna

Klub super :) atmosfera bardzo przyjazna. Jestem klubowiczką od 1,5 roku i jak dla mnie nie ma lepszego klubu. Jak tylko potrzebuje wsparcia w treningu to zawsze mogę liczyć na pomoc trenera bądź dziewczyn z recepcji. Polecam!

Lupus

W tym momencie polecam te Fitnes Cluby każdemu kto ma problem z wagą, mają naprawde super kadrę pracowniczą

Zostaw opinię o West Site Fitness Club - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie West Site Fitness Club