Opinie o Silva Ls Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Silva Ls Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Silva Ls Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silva Ls Sp. z o.o. w Szczecinek

Podobne zapytanie mam co poprzednik odnośnie tego czy warto aplikować ale na elektromechanika? : ) ta tutaj oferta akurat ma datę listopadową, dojdzie wiec do aktualizacji stawek? Ile z tej premii może mniej więcej wpaść? I czy praca na miejscu jest w miarę spokojna?

Robert Nowy wpis

Nie warto, brak podwyzki a jezeli chcesz to odpowiedz kierownika jest taka ze masz wiecej robic wtedy bedzie podwyzka

@Robert

Dobrze rozumiem to stwierdzenie, więcej pracy równa się więcej kasy? Coś w formie akordu? Bo jeśli tak to na jakiej zasadzie ustawiacz miałby zgarniać premie…? jest oferta od paru dni dostępna i myślałem czy by nie aplikować

Bobi Nowy wpis

Witam jak tam praca jako kierowca ?? Jakie zarobki jak godziny praca jaka robota ? Warto ? Pozdrawiam

Jak myślicie, co konkretnie ktoś mógł mieć jeszcze ostatnio na myśli pisząc o złych warunkach pracy? jest to pojęcie względne a pisząc wprost liczę na konkret. Ktoś tez pytał o doświadczenie na plandekach a ja jak czytam teraz ofertę na ciężarowy chociażby to o doświadczeniu niczego szczególnego nie widzę. Wszystkiego tu naucza?

Dejv

Jakie doświadczenie jest wymagane na plandeki?

Firma Silva Ls Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. zakupów drewna. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Także zauważyłem ostatnio, że w niektórych ofertach nie ma podanego numeru, tutaj na forum tez chyba go nie widzę. To w zasadzie jak ludzie się rekrutowali chociażby ostatnio? Chyba oferta dla maszynisty teraz była wystawiana, tak mi coś w przeglądarce mignęło. A wysyłał ktoś tego SMSa z treścią „PRACA’ na numer ze strony? Widziałem, że tam można było tak chyba aplikować

Julia

Była opinia o dorabianiu sobie na umowie zlecenie, ale reszta maszynistów już na uop siedzi? Sprawdzam, bo na linku jest oferta gdzie było napisane, że forma w praktyce jest dowolna. Z czego mogą wynikać te nabory tak w sumie? Widzę, że jak na razie jedna osoba zgłosiła kandydaturę. Sama rozmowa jak teraz wygląda? i czy są wykonywane testy psychologiczne?

Jakie warunki pracy są w Silva Ls Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Ustawiacz?

Mirek

Uciekaj jak najdalej chyba że chcesz jako ustawiacz kosić trawę robić opryski czyścić przyjazdy zbierać śmiecie do tego ciągle pretensje ze mało robisz ????

Kamila
@Mirek

Czy w umowie są opisane twoje obowiązki jakie masz do wykonania? Czy te co wymieniłeś się w nie wliczają?

@Kamila

Umowa mówi jasno ,, kto podpisuje umowę jest zobowiązany wywiązywać się z umowy,

Pablo

Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie pracy w silva Szczecinek. Widzialem ogloszenie kierowca ce pon-pt jezdzi ktoś może w takim systemie ?? Jak wyglada praca ? Czy weekend to sobota i niedziela czy zjezdza sie w piatek w normalnych godzinach ? Jakie mniej wiecej sa zarobki za ta robotę. Z gory dzieki

Mors

Wejdź na Silva Szczecinek tam masz opinie

@Pablo

w ogłoszeniach to lipa tylko składka zus cie ratuje nic więcej, kadra kierownicza to debi.e ale są małe wyjątki . Od poniedziałku do czwartku nikt twoją du. ą się nie interesuje i możesz sobie nawet dzwonić do Pana Boga ale w czwartek to na złość (usunięte przez administratora) do soboty. Jak po szperasz to dojdziesz do sedna wystarczy FB i GOOGLE= wpisujesz wyrazy a algorytmy cie poprowadzą.

@Pablo

(usunięte przez administratora) profil gościa co podaje fakty o SILVA i szacun dla niego

Luks
@Pablo

Nie polecam w Oświęcimiu lepiej traktowali człowieka i kasa za te robotę to śmiech

@Pablo

Najlepszy Pracodawca.. W Gegionie Ogulnie fajnie kaska na czas Zawsze 10 mieśiaca. Weedendy w domu zarobki 6..jezeli w tym. Systemie chĆiec bedziesz Z Pracy albo łopatka albo Miotla ogulnie fajne autka. Maja I mozna coś niecoś Posciemniać

Teresa

Zo to znaczy "zarobki 6"? To literówka czy mówisz, że 6 tysięcy tam można zarobić? :D

@Teresa

Teresa Teraz Dostaliśmy Podwyżki za 10 tysięcy zarabiamy 7 Tysięcy. Praca Popłaca

Iwona
@Kierowca

No to faktycznie! A ogólnie co ile przeważnie się zdarzają podwyżki?

@Iwona

Zależnie od wielu czynników..Pierwszy to Godzinowa Praca jeżeli masz na godzinę to Fajnie ,

Kierowca

Byłem kiedyś w Szczecinku na załadunek Do Słowacji ..ludzie tam są naprawdę Dziwni ..nie potrafią obsługiwać arkusz do drukarki ..wydrukowanie dokumentów czekałem godzinę.poraszka ..bo na załadunek ..praktycznie też więcej niż 2 godziny ..Kobieta na Wjeździe się mnie pyta Gdzie Jadę ..Jak by myślała że jej coś ukradnę .. kazali mi dzwonić do szefa żebym im powiedział gdzie jadę..nie mogli sobie Sprawdzić w komputerze .. takie Tenpe. Baby

@Kierowca

Może chciały mieć jakieś potwierdzenie słowne po prostu? Jaka firma taka kultura pracy

Witam wszystkich. Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca HDS w transporcie drzewa w Silva? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Marcin

A jest może gdzieś na to ogłoszenie? Bo widzę, że mają dwa ale żadne nie na kierowcę, a ciekawa jestem warunków zatrudnienia

Lesniczy
@Marcin

Marcin odpuść Sobie ,,ceny drzewa są takie Drogie trzeba Opłacić,leśniczego pracownika Puzniej jeszcze pracownika w Tartaku..pośrednika i konsumenta ..z tego co Zarobisz To Naprawdę..Lepiej Abyś się Zapytał o Pracę w Biedronce

Marian

Lojalność nie musi być wyzwaniem – jak ją budować? Znane jest twierdzenie, że pracownik przychodzi do firmy, a odchodzi od szefa. I jest w tym dużo prawdy. Co może zrobić firma, aby związać pracownika ze sobą na długi czas? Zdecydowanie łatwiej będzie stworzyć więzi między stronami wówczas, gdy obydwie będą zaangażowane w budowanie lojalności. Jeśli firma chce, by pracownik był lojalny wobec niej, powinna być równie lojalna wobec pracownika. Jakie działania mogą w tym pomóc?

Justyna

Co w tych pytaniach jest takiego nie na miejscu według Ciebie? :( Chyba, że uważasz, że są zbędne bo wspomniana lojalność już od dawna jest tu zapewniona? ;p

Justyna

A to ja chyba podziękuję za tak wulgarną propozycję. ;) A są normalnie alternatywne opcje?

Ktoś

Dziwni ludzie.. Odsort Społeczny

Karol

Witam jakie są zarobki w Firmie Silva ls i dlaczego ciągle szukają pracowników, jest tak źle że nikt się nie garnie

@Karol

Trzymaj się z daleka od tej firmy, bo dużo ryczą a mało mleka dają, tylko patrzeć jak UTK zrobi z nimi porządek. Normalnie patologia na bocznicach i szlakach no i sami emeryci na pół etatu albo dorabiają na umowę zlecenie

Bronisław
@Darek

A co konkretnie nie pasuje Ci w pracy w Silva Ls? Co Twoim zdaniem powinno działać lepiej, a co z kolei jest w porządku? Powiesz coś więcej na ten temat? Taka opinia na pewno się przyda. :)

@Bronisław

Bronek ty dobrze wiesz co tam jest złe i jak traktują ludzi. I jak będę się zwalniał a nastąpi to nie długo (mam nadzieję) to opiszę to w szczegółach z imienia i nazwiska jacy ludzie tym zarządają

Helena
@Darek

Zauważyłam dziwną tendencję na tym forum, kiedy ktoś się normalnie pyta o robotę gdzieś, to go zaraz mają za tajnego agenta i prowokatora. Czy ja też jestem kretem, jeżeli zapytam, czy już odszedłeś z Silvy, a jeśli nie, to czemu? :D

m-ta
@Darek

Co ty bredzisz powinni cie zwolnic za oczernianie pracuje na umowe o prace jestem maszynista .Widocznie jestes nieudacznikiem nie masz zielonego pojecia o pracy i przewozach kolejowych .Jacy emeryci .

Pan B
@Helena

To nie dziwne ta firma jest dziwna . Tak tajni agenci są . Ta firma lubi dobry piar . I niestety zrobi wszystko byś to ty był najgorszy i nieudacznikiem . Duża korporacja posiadająca spore zaplecze finansowe . To oni są największym pracodawcą w tym rejonie i oni stawiają warunki. To jest brutalny biznes . U nich rekrutacja trwa cały czas prawie na wszystkie stanowiska . To powinno dać do myślenia.

Tayson
@m-ta

Ty to chyba tam w bierze pracujesz masa ludzi się zwolniło gdyż traktowali jak psów maszynista ustawiacz sprzątał tory kosił trawę opryski zbieranie smieci czas i tak źle nie wypłacanie nadgodziny poniżanie (usunięte przez administratora) więc przestań tu kłamać jak to masz dobrze A jak jesteś maszynista to zobacz czy masz zabezpieczenia na CA czy SHP pozdrawiam

Pan B
@Tayson

W biurze tez nie jest fajnie. Kadra się zmienia jak pogoda. Wszyscy chodzą jak w zegarku i tak też są rozliczani. Szkoda tracić czasu i życia na takiego pracodawcę dla którego jesteś kosztem.

Izabela
@Pan B

a są w ogóle jakieś plusy zatrudnienia tam? A jak generalnie wyglądają warunki finansowe? Jest powyżej minimalnej?

Grażyna
@Pan B

szkoda że tak piszesz bo to mnie trochę martwi... bardzo chciałam się dostać do biura :(

Lakalny
@Karol

Karolu to sa dziwni Ludzie..

@Lakalny

Dziwni? A czemu za takich ich masz?

Hejter

Hejt na wuzkowego W tatuażach godla Pilski... ŻE JEST tak Gruby, że nie Ootrafi Prawidlowo załadować Auta, a także chejt na to że Większość czasu Spedza W Barze Schabowy Gigant

Ogłoszenie na Dyspozytor do Silva Ls Sp. z o.o. pojawiało się w Praca.pl, polecacie aplikować?

Bercik

Bardzo specyficzny zakład pracy . Wytrzymasz rok to może będziesz dalej pracował . Wykonuj polecenia albo giń.

Sam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz praca w biurze?

@Sam

Specyficzna Firma na pewno atmosfery rodzinnej nie oczekuj system szkolenia kadry kierowniczej przestarzały jak na te czasy. Ale jak masz motywację silną i chcesz (usunięte przez administratora) ponad siły to tak. Pensja naliczana zgodnie z przepisami.Praca nie dla ściemniaczy i specyficzną psychikę trzeba mieć aby wytrzymać .

Jaki jest okres rozliczeniowy w Silva Ls Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

6 każdego miesiąca a okres zmienili na miesieczny

Bronisław
@Darek

Pracujesz w Silva Ls, tak? Możesz mi powiedzieć czy obecnie poszukiwani są też pracownicy bez doświadczenia? Jeśli tak, to ile można w takim przypadku zarobić? Czy są jakieś premie do tego?

Co jaki czas w Silva Ls Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Liberator

Tam nie ma podwyżek, chyba że podniosą Ci zakres obowiązków, Dyrektor zarządający ma węża w kieszeni, z tego co wiem to lepiej czymać się z daleka od tej firmy.

Andzej

Chyba podwyżkę obowiązków koszenia trawy czy sprzątania

Tomasz

Panowie nie dajcie się omamić, Silwa LS Dobroszyce, Szczecinek, Mielec, Szczecin to największe (usunięte przez administratora) dla ustawiacza, maszynisty, prowadzącego pojazdy. Szukają frajerów do roboty przy wszystkim, jak skończysz manewry to jesteś wtedy zwykłym robolem, od sprzątania, czyszczenia, koszenia, czyszczenia torów. Nie polecam

Kamil
@Tomasz

Potwierdzam tragedia

Barbara

Silva LS poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. bhp w Szczecinie, zastanawiam się czy aplikować, może ktoś się wypowie na temat firmy? W ogłoszeniu wspomniane są wyjazdy do pracy w delegacje - jak często odbywają się podróże służbowe? Czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy na tym stanowisku wymagana jest również dyspozycyjność w weekendy?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Silva Ls Sp. z o.o.?

Kks

Wszystkie jakie potrzebujesz.

Zuzanna
@Kks

Fajnie, że pracownik nie jest tym obciążany na własny koszt i można liczyć na zapewnienie przez firmę wszystkiego co będzie potrzebne. Wnioskuje, że masz jakąś wiedzę odnośnie pracy w Silva Ls. Czy w firmie można liczyć na jakieś szkolenia wspierające rozwój osobisty i zawodowy?

KONFIDENT
@Zuzanna

ty chyba nie wiesz ci piszesz ale powodzenia i walcz do końca

Fredro

Łopatę i grabki

Łubudu

Kosiarke łopatę grabie młotek i jako maszynista na taczki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Silva Ls Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Silva Ls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silva Ls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silva Ls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Silva Ls Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Waryńskiego 1
    78-400 Szczecinek