Marlena Nowy wpis
Były pracownik

ale ściema na temat opinii pracowałam tam firma zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości :)

Joanna Nowy wpis

Cześć, czy mogłabym uzyskać jakieś świeże informacje o pracy w Malko? Czego obecnie można się spodziewać zatrudniając się w firmie? Jak oceniacie atmosferę pracy na ten moment?

kjh

@Były pracownik a jak ten mobbing się objawiał????

Były pracownik
@kjh

Molestowanie psychiczne, ciągłe wrzaski, notoryczne narzucanie się i oczekiwanie hiper tempa, co jest mega nielogiczne i nierealne dla nowego pracownika. Więcej szczegółów mi się nie chce pisać, bo naprawdę szkoda słów na to, jak się tam traktuje ciężko pracujących ludzi, szczególnie na dziale końcowym produktu. Zarząd nie powinien przyzwalać na tak antyspołeczne zachowania. To jest w 100% wbrew kodeksu pracy.

Wiktoria Nowy wpis
@Były pracownik

Jestem nowa na forum, więc nie do końca orientuje się w temacie. Jednak z tego co piszesz jasno wynika, że w firmie P.W. Malko notorycznie dochodzi do mobbingu, co, jak sam wspomniałeś, jest niezgodne z Kodeksem Pracy. Czy zgłosiliście to odpowiedniej instytucji?

Ania Nowy wpis

To prawda o tym molestowaniu psychicznym?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Urszula

Witam, jak się pracuje na produkcji? Czy jest to wymagająca praca ?

Były pracownik
@Urszula

Fatalnie. Mobbing w czystej postaci przez liderów i kierownictwo. Lepiej niech pani natychmiast omija ten zakład szerokim łukiem.

Bronisław
@Były pracownik

Takie zachowania oczywiście nie powinny mieć w pracy miejsca. Czy jest szansa na poprawę atmosfery i naprawę relacji pracownik - przełożony poprzez spokojną rozmowę? Dodaj proszę więcej informacji na temat innych warunków pracy takich jak wynagrodzenie, czy rodzaj zawieranej umowy z nowymi pracownikami.

Nick
@Bronisław

Kolejny bot geniusz udający, że nie ma pojęcia co się w tym zakładzie dzieje przez lata...

Tu zgłaszajcie mobbing

Zero tolerancji dla MOBBINGU! Wraz z Panią Joanną Koczaj-Dyrdą, która sama przeszła przez dramatyczne momenty w swoim miejscu pracy - czytaj więcej, z jeszcze większym naciskiem zamierzamy realizować program ZERO TOLERANCJI DLA MOBBINGU! Problem wykorzystywania pracowników jest w Polsce realny. Nie chcemy tolerować krzyku przełożonych, znęcania się, czy wyzyskiwania pracowników! Potrzebujesz pomocy? Napisz: zgloszenie@gowork.pl

X

Jeżeli wam życie miłe to omijajcie ten zakład za wszelką cenę. Tu nigdy nie będziecie mieli przyszłości poza potwornym mobbingiem na produkcji, na które kierownicy i menadżerzy nie reagują.

Nowy

Masakra! Jak tam traktują pracowników! Liderzy i kierownicy dno! W zakładzie jest tylko sama patologia, patologia i jeszcze raz patologia i to sto razy większa niż patostreamy na (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu i żałuję, że kiedykolwiek się tam zatrudniłem. To co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie! Czułem się tam, jakbym był w prawdziwym więzieniu. To chyba jedyny zakład w kraju, w którym mobbing jest tolerowany przez kierownictwo. Czysta magia. Ktoś powinien to wszystko nagrać i zrobić film dokumentalny polegający na najgorszych przykładach mobbingu w pracy.

Pracownik 23

Pracuje tam miesiac, a juz mam dosc. Caly czas wrzutka. Dzien w dzien 8 godzin. Siniaki na calym ciele. Wszystko czlowieka boli jak jasna cholera. Po co pracownik z uprawnieniami na manipulator ma sie meczyc jak zwykly pracownik moze przewalic 850 szyb na zmianie recznie. Łysy ku tas PAN LIDER "R" nie liczy sie z nikim. A jak mu odszczekniesz lub zwrocisz uwage to cie uwali. Glupi (usunięte przez administratora) Najlepsza liderka jest Dorotka.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pokemon Anty
@Pracownik 23

Co do wrzutki to po tygodniu już ból

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Homo
@Pracownik 23

Sebastian..Co w Dino nie wypaliło. A w Pepco jak się pracuje.. Gdzie jeszcze nie pracowałeś??

15

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Malko Jerzy Konewka - Komorniki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
P.W. Malko Jerzy Konewka
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Polna 86D lok. 3
  62-052 Komorniki
 • NIP: 7821421930 REGON: 639633756
P.W. Malko Jerzy Konewka