Bispol HR Jasło
counter
1 1 8 5 1
Mirosław Nowy wpis

Nic nowego na temat Bispol HR Jasło? Dlaczego? Czyżby o tym właśnie pracodawcy nie było tak naprawdę co napisać? Martwi mnie cisza w wątku bo ona nigdy nie jest niczym dobrym, dlatego może jest tutaj jakaś osoba, która chciałaby w zakresie tego pracodawcy się wypowiedzieć? Zachęcam do rzetelnej i merytorycznej dyskusji.

Gregor Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma pomaga pracownikom skierowanym do pracy za granicą?

Ja Nowy wpis

No właśnie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polecam

Spoko gorzej z nie którymi na nocy ;)

Sratatata

Ma się gościa jakim jest zjebie i tyle na forum , śle na firmę dalej kładę (usunięte przez administratora) ;P zależy od ludzi :)

H

Panie z pisała się bardziej szanują, kasę z tego mają

robol

Nie polecam pracy z firmy Bispol w Niemczech jako traktorzysta w Firmie Wendel (Darmstad-Zwingenberg). Informacje podawane w biurze są nie zgodne jakie panuję na miejscu pracy Liczba podanych godzin przerasta pracownika a do tego obiecane 8.00 E jest zaledwie po odbiciu za mieszkanie i jedzenie 5.80 i tak kwota jest nie stała bo zależy jak pracodawca niemiecki ma humor i tak wypłaci jak mu pasuję Mają tutaj ludzi jako maszyny robocze i nie dość że pracuję się na traktorze to pracuję się fizycznie w polu i cały czas są krecone normy pracy przez "poganiaczy" i podpieraczy. Warunki są średnie Szkoda waszego czasu i pieniedzy które zostawicie w firmie bispol i na koszt podrózy. Każdy kto przyjeżdza i zjezdzają po tygodniu czasu a nie jak mówią że po 2 miesiącach. Cygany !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bispol HR Jasło - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bispol HR Jasło