Bispol HR Jasło

Jasło

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Bispol HR Jasło
1 1 6 1

Opinie o Bispol HR Jasło

robol

Nie polecam pracy z firmy Bispol w Niemczech jako traktorzysta w Firmie Wendel (Darmstad-Zwingenberg). Informacje podawane w biurze są nie zgodne jakie panuję na miejscu pracy Liczba podanych godzin przerasta pracownika a do tego obiecane 8.00 E jest zaledwie po odbiciu za mieszkanie i jedzenie 5.80 i tak kwota jest nie stała bo zależy jak pracodawca niemiecki ma humor i tak wypłaci jak mu pasuję Mają tutaj ludzi jako maszyny robocze i nie dość że pracuję się na traktorze to pracuję się fizycznie w polu i cały czas są krecone normy pracy przez "poganiaczy" i podpieraczy. Warunki są średnie Szkoda waszego czasu i pieniedzy które zostawicie w firmie bispol i na koszt podrózy. Każdy kto przyjeżdza i zjezdzają po tygodniu czasu a nie jak mówią że po 2 miesiącach. Cygany !!!

Zostaw opinię o Bispol HR Jasło - Jasło

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bispol HR Jasło