Romb

Opinie o Romb

Joanna

@Góral, forum GoWork.pl jest dużym ułatwieniem dla osób, które poszukują zatrudnienia w danej firmie. Szczególnie, z uwagi na fakt że informacje o pracy, atmosferze, benefitach czy możliwościach rozwoju są dostępne w jednym miejscu, dla wszystkich. Dużą zaletą jest także możliwość dyskutowania i wymieniania opinii/informacji, których nie uzyskaliśmy podczas rozmowy telefonicznej. Posiadasz informację na temat aktualnej sytuacji w firmie Romb? A może jesteś jej pracownikiem?

Joanna

Czy Waszym zdaniem oferty pracy znajdujące się na http://www.romb.pl/firma/praca/ są aktualne? Warto ubiegać się o współpracę z tym pracodawcą? Jakie plusy wynikają z zatrudnienia w Romb? Takiego typu informacje mogą okazać się interesujące dla osób, które chciałyby dołączyć do zespołu Romb.

Góral
@Joanna 24.03.2018 18:33

wsarczy zadzwonic i sprawdzic

Zostaw opinię o Romb - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romb