RIM Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o RIM Sp. z o.o. Sp. k.

Romek

Czy warto aplikować do firmy? Taka cisza na forum to i atmosfera w firmie może być kiepska.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Młodszy Administrator Działu Napraw Powypadkowych. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację na tą ofertę pracy? Chętnie usłyszymy również od osób, które biorą udział w rekrutacji. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

fa

od jakiej stawki wynagrodzenia zaczyna u państwa w firmie w warszawie pracownik na stanowisku Młodszy Administrator Działu Obsługi Klienta? pilna prosze o odpowiedź

Zostaw opinię o RIM Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k.