Rest Kołodziejczyk Mikołajczyk Sp. j.

Kraków

Opinie o Rest Kołodziejczyk Mikołajczyk Sp. j.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@cdsczy udało Ci się dostać do pracy w Rest Kołodziejczyk Mikołajczyk Sp. j. tak jak planowałeś? Jeśli tak to bardzo chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Jak wygląda typowy dzień pracy na stanowisku specjalisty ds. kontaktu klientem biznesowym? Na jakie możliwości rozwoju możesz liczyć jako pracownik firmy? Takie dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie u tego pracodawcy.

cds
użytkownik zarejestrowany

Ja to chętnie na takiego specjalistę ds. kontaktu z klientem biznesowym bym się załapał, bo jest szansa na to, że oprócz umowy o pracę zapewniają jeszcze odpowiednie kursy językowe a nawet benefity w tym zakresie. Wyjazdy integracyjne rzeczywiście umilaja pracę.

Zostaw opinię o Rest Kołodziejczyk Mikołajczyk Sp. j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rest Kołodziejczyk Mikołajczyk Sp. j.