PPH ERRA sp. z o.o.

Adres: Marconich 2 lok. 10, 02-954 Zielona Góra

NIP: 5210532898 KRS: 0000107554

PPH ERRA sp. z o.o.

Opinie o PPH ERRA sp. z o.o.

Alicja

@opiotr zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć na temat pracy w PPH ERRA sp. z o.o.?

opiotr

Widzę, że PPH ERRA poszukuje pracowników na stanowisko Kierowcy kategorii B W Warszawie i okolicach Wrocławia. Ktoś pracował tutaj?

Zostaw opinię o PPH ERRA sp. z o.o. - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH ERRA sp. z o.o.