Opinie o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. w Rawa Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. w Rawa Mazowiecka

(usunięte przez administratora) ; Sprawa w sądzie ; zwodza platnosciami w ratach NIE POLECAM

Johny Bravo

Arka Gdynia

W związku ze zmiana właściciela i zarządu spółki PLTrans Sp.z o.o. uprzejmie informujemy, że sprawami spółki w tym płatnościami i porozumieniami zajmuje się Pełnomocnik firmy. Może faktycznie już zaczną regulować!!

Maniek
@Zainteresowany

Kto jest pełnomocnikiem firmy, można prosić o kontakt do niego?

Windykacja

Prowadzimy w stosunku do PLTRANS kilkanaście postępowań. Masz problem z płatnościami? Zadzwoń - 500-467-204

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rawa Mazowiecka
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru Rawa Mazowiecka/mile widziani mężczyźni
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Mazi

PLTRANS zrobiło dla mnie mnóstwo zleceń i nigdy nie było problemu, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik i dobrze zaplanowane ;-) więc tylko polecać!

@Mazi

Wszystko kosztem PODWYKONAWCY któremu nigdy nie zaplacili !!!

Adrian

Robiliśmy dla nich transport 5 stycznia 2017 w marcu oddaliśmy sprawę do sądu. Do tej pory nie zapłacili. Odwołali się grając na czas a że sądy mają terminy rozpraw na ponad rok do tej pory czekamy. (usunięte przez administratora) !!! Nie rozumiem skąd dobre opinie do Lipca, sami sobie je piszą (usunięte przez administratora)

WINDYKACJA

Prowadzimy obecnie szereg postępowań w stosunku co do PLTRANS jeżeli chcesz odzyskać pieniądze na koszt dłużnika zadzwoń 500-467-204

Grażyna

Masakra, nie płaca i kombinuja

Przewoźnik

Firma PL TRANS zaczyna stawać na nogi więc i problemy z płatnościami z czasem znikną

Alicja

niestety firma PLTRans jest niewypłacalna. Nie ma z nimi kontaktu, faktury nieuregulowane. z Transa zniknęli i ślad po nich zaginął

Www

Również i Mi nie zaplacili do tej pory, i pewnie nie zaplaco , tez oddałem do windykacji, nie polecam

Paulina

@Transportowiec - czy sytuacja z zapłatą wyjaśniła się? Może warto skontaktować się z PLTRANS i ponaglić ich w tej kwestii?

Transportowiec

NIE PŁACĄ 4 miesiące i nadal brak zapłaty

bartolini

Nie polecam i raczej przestrzegam przewożników. Nie płacą za wykonane zlecenia , wysyłają noty obciążeniowe i zero kontaktu i jakichkolwiek wyjasnień. Zamiast zapłacić i przeprosić za zwłokę z płatnościami to wysyłają co jakis czas następne noty i niedługo będzie tak że to nie oni mi wiszą pieniądze tylko ja im. Porażka totalna. Ja oddałem sprawe do sądu i windykacji dla zasady bo o pieniadzach za zlecenia już dawno zapomniałem. Na transie nie istnieją od jakiegoś czasu i spedytorzy którzy u nich pracowali też poodchodzili pewnie z powodu braku kasy.

maestro

Banda oszustów, a nie godna polecenia !!!! Najlepiej sprzedać firmę, czy zmienić właściciela po to żeby podwykonawcą nie zapłacić.

golum

Sprawdzona firma, często z nimi współpracuje, bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje przekazane jasno i klarownie :) polecam

Henryk

w 100% bezpiecznie i towar dotarł bez żadnych opóźnień :) kierowcy to również profesjonaliści :)

Jarecki

Również mogę dobrze się wypowiedzieć o PLtransie. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, ani tez z innymi sprawami. Godne wynagrodzenie i miła atmosfera.

Plebański

ostatnio korzystałem z chłodni i wszystko było w porządku, auto podstawione na czas i sprawny transport na miejsce. jestem zadowolony z ich usług

kret

mi się wydaje, że pltrans zaczyna się podnosić, bo od kumpli słyszałem, że zaczynają im spływać środki za faktury, więc może coś tam się pozmieniało u góry i ruszają z kopyta ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.?

PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 76
    96-200 Rawa Mazowiecka