PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.

Rawa Mazowiecka

Opinie o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.

Grażyna

Masakra, nie płaca i kombinuja

Przewoźnik

Firma PL TRANS zaczyna stawać na nogi więc i problemy z płatnościami z czasem znikną

Alicja

niestety firma PLTRans jest niewypłacalna. Nie ma z nimi kontaktu, faktury nieuregulowane. z Transa zniknęli i ślad po nich zaginął

Szukasz pracy?

Www

Również i Mi nie zaplacili do tej pory, i pewnie nie zaplaco , tez oddałem do windykacji, nie polecam

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Transportowiec - czy sytuacja z zapłatą wyjaśniła się? Może warto skontaktować się z PLTRANS i ponaglić ich w tej kwestii?

Transportowiec

NIE PŁACĄ 4 miesiące i nadal brak zapłaty

bartolini

Nie polecam i raczej przestrzegam przewożników. Nie płacą za wykonane zlecenia , wysyłają noty obciążeniowe i zero kontaktu i jakichkolwiek wyjasnień. Zamiast zapłacić i przeprosić za zwłokę z płatnościami to wysyłają co jakis czas następne noty i niedługo będzie tak że to nie oni mi wiszą pieniądze tylko ja im. Porażka totalna. Ja oddałem sprawe do sądu i windykacji dla zasady bo o pieniadzach za zlecenia już dawno zapomniałem. Na transie nie istnieją od jakiegoś czasu i spedytorzy którzy u nich pracowali też poodchodzili pewnie z powodu braku kasy.

maestro

Banda oszustów, a nie godna polecenia !!!! Najlepiej sprzedać firmę, czy zmienić właściciela po to żeby podwykonawcą nie zapłacić.

golum

Sprawdzona firma, często z nimi współpracuje, bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje przekazane jasno i klarownie :) polecam

Henryk

w 100% bezpiecznie i towar dotarł bez żadnych opóźnień :) kierowcy to również profesjonaliści :)

Jarecki

Również mogę dobrze się wypowiedzieć o PLtransie. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, ani tez z innymi sprawami. Godne wynagrodzenie i miła atmosfera.

Plebański

ostatnio korzystałem z chłodni i wszystko było w porządku, auto podstawione na czas i sprawny transport na miejsce. jestem zadowolony z ich usług

kret

mi się wydaje, że pltrans zaczyna się podnosić, bo od kumpli słyszałem, że zaczynają im spływać środki za faktury, więc może coś tam się pozmieniało u góry i ruszają z kopyta ;)

Patryk

dla kierowcy na pewno dobra firma, mogę polecić. Uczciwie się rozliczają, nie gonią na łeb na szyje, nie ma też spania na parkingu przez tydzień, tylko jest jazda i regularne zjazdy do rodziny. Polecam ;-)

Leonadr

żadnych problemów, dobre warunki pracy, wysokie dniówki, zjazdy też dobrze rozplanowane. Nie zawsze w tym samym trybie, ale zawsze uzgodnione, brak przestojów. Dobry dom dla kierowców :)

Jyan

bardzo sobie cenie współprace z PLTRANS, poważnie traktują zlecenia, bardzo dobry kontakt i faktury płatne w terminie.

Leszek

najlepsza firma transportowa z jaką miałem do czynienia!

Mazi

PLTRANS zrobiło dla mnie mnóstwo zleceń i nigdy nie było problemu, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik i dobrze zaplanowane ;-) więc tylko polecać!

jdd

kiedyś tam pracowałem, firma konkretna, szef dla pracowników był ludzki polecam ta firmę, bardzo dobrze mi się tam pracowało. Porządni ludzie

Kondziu

ja mam same miłe wspomnienia z tą firmą, chętnie bym do niej wrócił, ale za daleko mieszkam :) polecam wszystkim, bo mają dobre stawki i liczą się z pracownikiem

Ludwik

praca kierowcy nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych, ale tutaj można wyciągnąć dobre pieniądze. Zjazdy są sensownie ustalane, wiec można posiedzieć w domu i odpocząć. polecam

Lucas

dobra, sprawdzona firma z doświadczeniem. Nic dodać nic ująć. Polecam Pozdrawiam serdecznie

Kamil

pracuje jako kierowca i bardzo sobie chwalę. Pierwsza firma, w której jest tak dobrze. Można naprawdę fajne pieniądze zarobić i do mieć regularne zjazdy i czas dla rodziny. Szczerze polecam!

Tadeusz

Oczywiście, że POLECAM! Od długiego czasu korzystamy z ich usług. Auta i kierowcy ok. Ceny w porządku. Nic do zarzucenia- tylko chwalić!

stały

Nawiązałem współprace z firmą i zleciłem kilka przejazdów, każdy z nich przebiegł zgodnie z planem jeżeli chodzi zarówno o pieniądze jak i czas przewozu.

git

mają dość spory wybór jeśli chodzi o tabory, bo i ciężarowe i dostawcze przez co są w stanie zaoferować transport różnego rodzaju rzeczy ;)

gość

DOBRA SPEDYCJA. Siedzą w tym nie od dziś i doskonale wiedzą co robią. Polecam

misiek

jeżdżę z nimi po całej Europie i nie narzekam :) płacą dobrze i terminowo, zjazdy są regularne - da się ze wszystkim dojść do porozumienia

ysss

Płacą na czas stawki podobne jak u innych ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.

ravi

Przełożeni są w prządku, praca na spedycji wymagająca i jest spora odpowiedzialność, ale płacą dość dobrze jak na to stanowisko :)

Bolek

kiedyś dawno robiłem dla nich jakiś transport, ale obeszło się bez problemowo. Zapłacili od razu i wywiązali się z umowy

Pablo

Firma jak najbardziej godna polecenia.

Kędzior

Regularne zjazdy i dobre stawki to największe plusy pracy w tej firmie. polecam

modo

nie ma ludzi idealnych, tak samo nie ma firm idealnych, zresztą dla każdego co innego jest dobre. Mi się tam dobrze pracowało, ekipa zgrana i pieniądze na czas

Janusz

jako były kierowca byłem bardzo zadowolony. Trasy były tak zaplanowane, że nie było przestojów, a jednocześnie były regularne zjazdy do domu : )więc wszystko tak jak być powinno :)

hanys

póki co jedno zlecenie, ale konkretne, pieniążki zgodnie z terminem na fakturze ;) może kiedyś mieli jakieś problemy, ale już się podnoszą? przynajmniej ja polecam

kondziu

ja jako kierowca też złego słowa nie mogę powiedzieć, dobrze wszystko rozplanowane, stawki rozsądne

Kacper

ja pracę na spedycji bardzo dobrze wspominam, gdyby nie przeprowadzka to pewnie nadal bym tam pracował. Stawki dobre, podejście do pracownika też i wypłata zawsze w terminie, ale to przecież obowiązek pracodawcy :) jeśli będą szukać spedytora to polecam :)

kapicz

polecam, dla mnie zawsze byli wypłacalni, dobrze się z nimi współpracuje

JAcek

ja nie miałem nigdy z nimi problemów

Włodzimierz

współpracę z ta firmą oceniam pozytywnie, pozdrawiam

Remek

Ja jak u nich zlecałem przejazdy to zawsze ustalali optymalne trasy co się ceni, bo niektóre firmy to kombinują jak mogą. nie miałem z nimi żadnych problemow przy okazji wspolpracy

Kuki

Dużo roboty, ale przynajmniej człowiek się nie nudzi w pracy i czas szybko leci. Pracuje na spedycji i na kasę nie narzekam, atmosfera w biurze tez fajna, można się pośmiać i pożartować :) :)

Edmund

Kiedyś dla nich jezdziłem i bardzo dobrze wspominam ten czas. byłem zadowolony ze wspolpracy i gdyby nie przeprowadzka to pewnie dalej bym tam pracowal

Przewoźnik

Nie polecam firmy Pltrans !!! Zwlekają z płatnościami , księgowa nie obiera telefonu, brak kontaktu z firmą. Dług firmy znajduje się na giełdzie wierzytelności Odpowiedź księgowej: "... nie ma dostatecznej ilości środków finansowych, aby opłacić wszystkie faktury w terminie ( z powodu opieszałości naszych dłużników) stąd wynikają zaległości. Najbliższy termin płatności to 8, a nast. 13 czerwca. ..." , osobiście nie wierzę w te wyjaśnienia... Firmy PLTRANS SP. Z O.O. SP. K. nie ma już na Transie

Olo

Decydując się na pracę kierowcy zawodowego chyba każdy wiedział na co się pisze. Tutaj stawki są w porządku, z szefostwem można dojść do porozumienia. Nie zajeżdżają pracownika jak w innych firmach.

Fran

Firma godna polecenia, solidna, wypłacalna, nie ma sie do czego doczepić

kierowca

dobrze rozplanowane trasy, nie ma przestojów, wynagrodzenie zawsze zgodnie z umową

Andrzej

ja myślę, że to jedna z lepszych firm pracowałem w nie jednej ale tam jest naprawdę spoko polecam

Mariusz

Współpracuje z PLTRANS już długi czas. Czasem zlecenia wpadają częściej czasem rzadziej, ale przy okazji każdej współpracy kontakt zawsze jest dobry, a faktury opłacane w czasie.

Zostaw opinię o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. - Rawa Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.