Opinie o Milo Solutions w Warszawa

Milo Solutions tworzy specjalistyczne oprogramowanie na każdą platformę. Posługując się technologią pomagamy tworzyć, optymalizować i rozwijać rozwiązania dla firm na całym świecie. www.milosolutions.com

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milo Solutions w Warszawa

Honorka Nowy wpis

Witam, miałam zamiar starać się o zatrudnienie jako junior project manager. Przyznam jednak, że zmartwiły mnie te komentarze sugerujące zbieranie danych osobowych. Czy osoby aktualnie zatrudnione są w stanie to wyjaśnić? Było napisane w ofercie, że występuje ten taki program poleceń i myślałam czy by się z kimś nie zgadać

Piotr Nowy wpis

Podobnie jak EM, ja również zostałem całkowicie zignorowany. Wysłałem aplikację, a po dwóch tygodniach dostałem informację, że publikacja ogłoszenia się zakończyła. Poza tym, żadnej informacji czy to oznacza, że rekrutacja się zakończyła, czy będzie jakaś rozmowa, czy ktoś został zatrudniony - nic, zero. Wygląda to jak zbieranie danych osobowych, po to aby ofertować kandydatów firmie zewnętrznej, o czym sami aplikujący nawet nie wiedzą. Bardzo brzydko to pachnie.... Strata czasu, serdecznie odradzam.

Cześć, czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie na analityka biznesowego? Ciekawią mnie szczegóły odnośnie procesu oraz opis tego, czego można byłoby się spodziewać. W dodatku widząc te poprzednie komentarze zastanawiam się czy trudno będzie się zakwalifikować? Te wymagane 3 lata doświadczenia na styk spełniam

EM

Jestem rozczarowany totalnym zlaniem mnie, jako kandydata. Miałem rozmowę on-line z niejaką Katarzyną, obiecała informację zwrotną w ciągu 3, 4 dni. No i kontakt się urwał, nie odpisuje ani na maile, ani na linkedin. Na rynku nie jest to w sumie nic nowego, ale od firmy takiego pokroju spodziewałem się wyższych standardów. Dodam, że aplikowałem na stanowisko IT Project Manager https://nofluffjobs.com/pl/job/it-project-manager-milo-solutions-ou-remote-jxqxfdto

Kandydat Nowy wpis
@EM

Do mnie w ogóle się nie odezwali, mimo wręcz idealnego dopasowania z wymaganiami opisanymi w ofercie. "Teraz my zbadamy Twoje doświadczenie i damy Ci feedback." - taką wiadomość dostałam miesiąc temu. Oczywiście od tego czasu cisza. Rekruterzy teraz to porażka.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Milo Solutions? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

To ciekawe jak mi pójdzie na rozmowie online w porównaniu do tej ostatnio przez kogoś opisanej. Mnie jednak interesuje praca jako Sales Business Partner. Już w samym tytule piszą wprost o wysokich prowizjach. Prócz rozmowy byłby ktoś w stanie opowiedzieć jak perspektywa zarobków w praktyce się przedstawia? Widełki niby są wskazane do 30 000 ale chce znać zdanie praktyków

Co wchodzi w socjal Milo Solutions?

Do teraz mieliście jeszcze jakieś sytuacje z tymi mailami o których ktoś wspomniał? i czy jest tu przede wszystkim ktoś kto pracuje albo aplikował już na junior IT Project Managera? Jest teraz widoczna oferta i interesuje mnie właśnie ten wspomniany proces rekrutacyjny. Jak przebiega? i czy opowiecie o zarobkach? z czego wynika rozbieżność w widełkach od 6 720 do 10 080 pln?

Nie polecam procesu rekrutacji. Warto najpierw doszkolić się jak działają przepisy ochrony danych osobowych, a nie wysyłać masowo zaproszenia do wszystkich kandytatów naraz tak aby widzieli swoje maile. @Pracodawca może warto zainwestować w jakkolwiek wykwalifikowany dział hr? ;)

Lola

Przeczytałam te opinie na temat rekrutacji i w zasadzie chyba są troszkę rozbieżne, ciekawa jestem w takim przypadku spojrzenia z drugiej strony na te sprawę. Jakie warunki pracy mają sami Rekruterzy? Zastanawia mnie system wynagradzania za pracę, jest to stała podstawa czy jest dodatkowy system premiowy?

Python dev

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Bezdyskusyjnie! Skupiamy się na swojej pracy i tyle. Nikt nie przeszkadza, nie organizuje bezsensownych spotkań tak jak to bywa w wielu korporacjach czy softwarehousach. Stawka dobra, dobry dostęp do wiedzy projektowej, dużo nowych projektów, możliwy wybór technologii. Szybki, nie męczący proces rekrutacji. Niczego tu nie brakuje co jest potrzebne. Pracuje się przyjemnie, bardzo polecam !!!

Przechodzilam proces rekrutacyjny, pytania, ktore dostalam spowodowaly, ze zrezygnowalam z procesu rekrutacyjnego. Zeby na przyszlosc nie robic takich gaf powinni zainwestowac w HR, a nie samodzielnie przeprowadzac rekrutacje bez znajomosci podstaw prawnych co wypada, a co nie.

Mikołaj
@Kandydat

Serio zrezygnowałeś z pracy, z powodu zadawanych Ci pytań? A co to były za pytania, że wywołały taką reakcję? I, czy mówiłeś na spotkaniu, żeby Ci ich nie zadawali? Czytając poniższe opinie, jest to dobry pracodawca. Tym bardziej mnie to dziwi.

@Mikołaj

No widocznie nie jest skoro padly takie pytania. Pierwszy raz zetknelam sie z pytaniem w stylu: Co bys zrobila gdyby klient powiedzial: Zachowujesz sie jak mala dziewczynka idz do swojego managera i nie wracaj dopoki sie nie dowiesz jaka jest odpowiedz. Coz… mi wystarczylo…

Krystyna
@Kandydat

No ale co w tym takiego oburzającego? Może to irracjonalne ale chyba chcieli sprawdzić Twoją reakcję na tak dziwne warunki wynikające z otoczenia?

@Krystyna

Ha ha nie takie pytania nie wynikaja z warunkow otoczenia, tylko z wewnetrznych danej organizacji.

xd
@Kandydat

ja też mogę potwierdzić, że rekrutacja do nich to porażka. Osoba odpowiedzialna za rekrutacje całkowicie w tym nie ma doświadczenia i nie powinna prowadzić ŻADNYCH rozmów z kandydatami :)

Krystyna
@xd

to ja bym była ciekawa co u Ciebie zaszło. To na pewno ktoś z hr był czy może zwykłego pracownika dali?

K

Szybki i przyjemny proces rekrutacji zakończył się błyskawiczną decyzją o zatrudnieniu. Warunki współpracy, zakres obowiązków i odpowiedzialności spójne z deklaracją zatrudniającego. Bezstresowe, inspirujące i wspierające rozwój środowisko pracy. Nie miałam okazji odwiedzić biura w Lublinie, bo onboarding i praca były 100% zdalnie, co jest ogromnym plusem Milo Solutions. Świetna ekipa specjalistów!

Bartosz

A gdzie tu seksizm? Wytłumaczysz mi to? Bo chyba nie rozumiem twojego toku rozumowania :D

baldi
@Bartosz

niby seksizm można szeroko rozumieć że nawiązanie do płci po prostu

@baldi

Coz, nie dziwi mnie, ze pracownicy nie rozumieja roznicy ;)

Bardzo dobra firma i pracodawca więc niech się nikt nie dziwi, że forum pracownicze jest takie spokojne

Miejsce pracy godne rozpatrzenia. Fajni ludzie, dobra atmosfera i ładne biuro w Lublinie. Idealne miejsce do ucieczki przed korpoklimatem z ciekawymi projektami.

Gall

Czy na stanowiska juniorskie Milo przyjmuje tylko i wyłącznie studentów? I czy Milo respektuje formy współpracy inne, niż B2B?

Maja

Kto może wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy? Rekrutuje obecnie? Jest godny polecenia? Napiszcie swoje opinie.

@Maja

Firma bardzo w porządku, rekrutacje są w zależności od zapotrzebowania, ale niemal cały czas. Bardzo pozytywna atmosfera, luźna i koleżeńska, zawsze można liczyć na pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Milo Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w Milo Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Milo Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milo Solutions?

Milo Solutions