ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

Iwona

@Dominika o jakiej porażce mówisz? Powiesz coś więcej o tym? Czego Niemcy nie kontrolują według Ciebie? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Takie informacje pozostawiając na forum będą przydatne dla tych osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Sprzedawca właśnie w Poznaniu. Jest to praca na pół etatu. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Czego mogą spodziewać się po dołączeniu do zespołu?

Dominika
@Iwona 12.07.2017 11:35

Pol etatu z możliwością dopełnienia. Zniżka dobra, ale opodatkowana. Regionalna porażka jak i vm ciut nie damessy. No chyba Niemcy nie kontrolują co one wyprawiaja.. Ważne jaki zespół.

dzięki

hej hej poznań jak u was wygląda teraz sytuacja? Czy sprzedawcy mają tutaj w miarę spoko sytuację?

Zostaw opinię o ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.