Noa Tech Sp. z o.o.

Opinie o Noa Tech Sp. z o.o.

Nina

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi to świetna atmosfera i nikomu nie chce się pisać.

Iwona

Firma stale prowadzi rekrutacje na kilka ze stanowisk. Zachęca do kontaktu finansistów, ekonomistów oraz inżynierów elektroników lub konstruktorów. Co możecie jako obecni pracownicy firmy podpowiedzieć tym osobom? Co sprawia, że warto pracować w Noa Tech Sp. z o.o.? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma?

ba

bardzo zaciekawiła mnie najnowsza oferta pracy w tej firmie na stanowisko Programista C++ / Java - czy ktoś ma już takie doświadczenie u nich na tym stanowisku i mógłby się jakoś merytorycznie wypowiedzieć? pilne bo rekrutacja jest ale pewnie za długo nie będzie

Jak pracowało ci się w firmie Noa Tech Sp. z o.o.? Napisz, czy jest to pracodawca godny polecenia.

Zostaw opinię o Noa Tech Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noa Tech Sp. z o.o.