Brt Business Sp. z o.o.

Brt Business Sp. z o.o.

Opinie o Brt Business Sp. z o.o.

Olga

Zapraszam osoby związane z firmą Brt Business do nowych komentarzy na forum! Z wielką ochotą poznamy obecną kondycje tego pracodawcy, kwestie związane z benefitami i poziomem płac również będą tu bardzo przydatne, a może wiesz coś w temacie nowych rekrutacji do tej firmy? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się najnowszych wieści dotyczących firmy Brt Business!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w BRT Business Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

acc

Chcą zatrudnić samodzielną księgową za 2-4 tys.zł oczekując w zamian: Umiejętności: Wyższe wykształcenie ekonomiczne, Praktyka min. 2 lata, Dobra znajomość prawa bilansowego i prawa podatkowego, Praktyczna znajomość systemu SYMFONIA, Dobra znajomość MS EXEL, Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego , znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2 będzie dodatkowym atutem, Certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem.

Al

Wysyłają niechciane maile i nie reagują na wezwanie o zaprzestaniu. Co na to GIODO? czy oni tam pracują czy tylko udają że chronią dane? Jeśli ja mam dodawać maile BRT Business sp. z o.o do spamu, to proponuję GIODO rozwiązać.

wkurzony na spam.

I ja dołączam się do tych opinii. Firma spamująca, bez zgody wysyłają oferty jednego z francuskich producentów aut na C.. . Dziwię, się że tak poważna firma współpracuje z firma KRZAK.

Kamil

Nielegalnie przetwarzają bazę adresów email, pobraną z CEIDG. Właścicielem brt business sp. z o.o. jest grzegorz zaraska. Może google to ładnie zaindeksuje.

Alek

Co na takie wpisy Państwo z GIODO? Pewnie nie wiedzą do kogo pójść na kontrolę i czego zażądać. Wszak mogli się pomylić wysyłając 25000 maili, które dotarły, nie posiadając zgody na ich przetwarzanie w bazie. Mamy ustawę i GIODO tylko na papierze. Żadnych tego efektów.

Ofiara

Totalne spamowanie skrzynek, które najlepsze jest to że nie są od dawna używane

Andrzej

Ps. Odpisując, że nie chcemy, to tym samym potwierdzamy aktywny adres e-mail, który potem mogą sprzedaż.

Andrzej

Ja dodaję firmy do SPAM-u, tym bardziej że wysyłają na nieużytkowane konto, ha,ha,ha

Wkurzony

Zespół, który tworzy tą firmę jest do zespół niepoważnych troli, a najlepiej świadczy o tym sposób zbierania i przetwarzania danych. Firma BRT przeczesuje Internet wyciągając dane kontaktowe w tym dane osobowe z otwartych zbiorów państwowych i prywatnych stron po czym wysyła na znaleziony w danych e-mail w pełni profesjonalną informację o możliwości zażądania zaprzestania przetwarzania tych danych. Takie żądanie należy przesłać pisemnie na adres firmy. Super. Czemu to służy? a. zaspokojeniu pierwotnej potrzeby wkurzania wszystkich dookoła? b. napędzeniu klientów doręczycielom poczty? c. potwierdzaniu aktywności firm znalezionych w Internecie? Ocenę pozostawiam Wam, droczy Czytelnicy.

Zostaw opinię o Brt Business Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brt Business Sp. z o.o.