Brt Business Sp. z o.o.

Adres: Liliowa 31J, 04-953 Warszawa

NIP: 1182111555 KRS: 0000569966

Brt Business Sp. z o.o.
1 6 11 5 1

Opinie o Brt Business Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Olga
 Opinia

Zapraszam osoby związane z firmą Brt Business do nowych komentarzy na forum! Z wielką ochotą poznamy obecną kondycje tego pracodawcy, kwestie związane z benefitami i poziomem płac również będą tu bardzo przydatne, a może wiesz coś w temacie nowych rekrutacji do tej firmy? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się najnowszych wieści dotyczących firmy Brt Business!

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w BRT Business Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

acc
 Opinia

Chcą zatrudnić samodzielną księgową za 2-4 tys.zł oczekując w zamian: Umiejętności: Wyższe wykształcenie ekonomiczne, Praktyka min. 2 lata, Dobra znajomość prawa bilansowego i prawa podatkowego, Praktyczna znajomość systemu SYMFONIA, Dobra znajomość MS EXEL, Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego , znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2 będzie dodatkowym atutem, Certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem.

Al
 Opinia

Wysyłają niechciane maile i nie reagują na wezwanie o zaprzestaniu. Co na to GIODO? czy oni tam pracują czy tylko udają że chronią dane? Jeśli ja mam dodawać maile BRT Business sp. z o.o do spamu, to proponuję GIODO rozwiązać.

wkurzony na spam.
 Opinia

I ja dołączam się do tych opinii. Firma spamująca, bez zgody wysyłają oferty jednego z francuskich producentów aut na C.. . Dziwię, się że tak poważna firma współpracuje z firma KRZAK.

Kamil
 Opinia

Nielegalnie przetwarzają bazę adresów email, pobraną z CEIDG. Właścicielem brt business sp. z o.o. jest grzegorz zaraska. Może google to ładnie zaindeksuje.

Tak2Nie

Alek
 Opinia

Co na takie wpisy Państwo z GIODO? Pewnie nie wiedzą do kogo pójść na kontrolę i czego zażądać. Wszak mogli się pomylić wysyłając 25000 maili, które dotarły, nie posiadając zgody na ich przetwarzanie w bazie. Mamy ustawę i GIODO tylko na papierze. Żadnych tego efektów.

Tak1Nie

Ofiara
 Opinia

Totalne spamowanie skrzynek, które najlepsze jest to że nie są od dawna używane

Andrzej
 Opinia

Ps. Odpisując, że nie chcemy, to tym samym potwierdzamy aktywny adres e-mail, który potem mogą sprzedaż.

Tak2Nie

Andrzej
 Opinia

Ja dodaję firmy do SPAM-u, tym bardziej że wysyłają na nieużytkowane konto, ha,ha,ha

Wkurzony
 Opinia

Zespół, który tworzy tą firmę jest do zespół niepoważnych troli, a najlepiej świadczy o tym sposób zbierania i przetwarzania danych. Firma BRT przeczesuje Internet wyciągając dane kontaktowe w tym dane osobowe z otwartych zbiorów państwowych i prywatnych stron po czym wysyła na znaleziony w danych e-mail w pełni profesjonalną informację o możliwości zażądania zaprzestania przetwarzania tych danych. Takie żądanie należy przesłać pisemnie na adres firmy. Super. Czemu to służy? a. zaspokojeniu pierwotnej potrzeby wkurzania wszystkich dookoła? b. napędzeniu klientów doręczycielom poczty? c. potwierdzaniu aktywności firm znalezionych w Internecie? Ocenę pozostawiam Wam, droczy Czytelnicy.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Brt Business Sp. z o.o. - Warszawa