Bright IT Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Bright IT Sp z o.o.

Zuzanna

@Ktosiek wziąłeś udział w rekrutacji? Udało się poznać indywidualna ofertę pracy dla Ciebie? Na tego typu stanowiskach najcześciej oferty są zależne i od doświadczenia zawodowego, i od wykształcenia. Czy wraz ze stażem pracy wysokość wynagrodzenia wzrasta?

Zuzanna

Pracujesz w Bright IT Sp z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o tym co lubisz w swojej pracy. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracownikom firma? Czym wyróżnia się ona na tle innych firm IT w rejonie? Twoje doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które rozważają dołączenie do pracy w firmie.

sff

Ktosiek
@sff 06.08.2016 22:57
No skoro miały się pojawić jakieś podwyżki do podstawy zarobków w tym roku, to się nie dziwię, że są tak popularni....

Jakie zarobki dla juniora front-end? Wie ktoś może?

Zostaw opinię o Bright IT Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bright IT Sp z o.o.