MOLEO SP. Z O.O.

Piaseczno

Opinie o MOLEO SP. Z O.O.

Audi A 5

Nie polecam pracy w tej firmie. Jest straszny bałagan. Nie wiadomo kto za co odpowiada, brak określonych obowiązków. Pozdrawiam,

Marek

Potwierdzam, też słyszałem ze przez niego dużo dobrych osób odeszło. Szkoda ze szefostwo na to zamyka oczy. Chyba do dobrego to nie doprowadzi.

Alicja

@VPO Według regulaminu forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin nie można opisywać innych pracowników firmy. Twoja opinia skupila się głównie na jednej osobie. Wpisy łamiące regulamin mogą zostać usunięte przez admina. Czy Twoim zdaniem, gdyby był inny przełożony to firma MOLEO SP. Z O.O. byłaby godna polecenia jako miejsce pracy? Wymieniłeś dużo plusów na początku swojej wypowiedzi, więc wydaje mi się, że tak właśnie sądzisz.

Alicja

@Karolina czyli poleciłabyś innym użytkownikom pracę w MOLEO? Są jeszcze jakieś zalety, których nie wymieniłaś? Każda informacja się przyda, bo firma prowadzi prężną rekrutację (https://moleo.pl/Kariera-clinks-pol-161.html) i wiele osób może szukać na forum takich informacji.

Karolina

Pracuje w Moleo dwa lata. Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma ze wspaniałym zespołem. Wszyscy gramy do jeden bramki, polecam każdemu kto nie lubi "mordorowych" wyścigów. Tu każdy angażuje się w 100% w to co robi - musu nie ma. Wynagrodzenie wypłacane terminowo, umowa bardzo czytelna i dostosowana indywidualnie, kontakt z przełożonymi bardzo dobry (nie rozumiem zastrzeżeń @pzsag), możliwość awansu. Kończąc - jeżeli wiesz po co przychodzi się do pracy, możesz nie mieć żadnych obaw :)

pzsag

Pracowałem niecałe 6 miesięcy ale to wystarczyło, ażebym zrezygnował. PLUSY: Pracownicy są OK - stanowią bazę tej firmy, wynagrodzenie wypłacane terminowo MINUSY: zarządzanie - permanentne zmiany dotyczące strategii, brak informacji dla pracowników wykonujących rzeczywistą, codzienną pracę; jak to w firmie prywatnej - wycisk i tylko wycisk - ale robiony w sposób chamski, bez motywacji; brak możliwości samorozwoju, wszelkie próby rozmowy z przełożonymi w kwestiach zawodowych skazane z góry na niepowodzenie. I najgorsze na koniec- w przypadku czeskiego i słowackiego sklepu internetowego - klienci byli oszukiwani w odniesieniu do terminu dostawy.

Alicja

@Krzysiek wnioskuję, że jesteś pracownikiem MOLEO SP. Z O.O., a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Może jednak powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy oraz innych pozytywnych aspektów?

Mimo iz pracowalam w firmie dośc krótko, rowniez polecam prace w tej firmie, ja zrezygnowalam z powodu propozycji w branzy ktora bardziej mnie interesowala :-) Gdyby nie to nadal bym tam pracowala! Pozdrawiam!

PS

Pracuję od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Kiedy zaczynałem pracę w Moleo to pracowało tu dosłownie kilka osób, teraz jest już kilkadziesiąt. Firma bardzo szybko się rozwija co za tym idzie szuka coraz więcej osób do pracy. Rekrutacja prowadzona jest bardzo przemyślanie, jeżeli ktoś trafi do Moleo to już tam raczej zostaje, oczywiście zdarzały się przypadki, że ktoś nie pasował do zespołu i trzeba było się rozstać, ale to były wyjątki. Każdy nowy pracownik dostaje minimum 3 miesięczny okres próbny na którym jest od razu zatrudniony na umowę o pracę. Słyszałem w firmie, że znowu ukazały się nowe ogłoszenia - szczerze polecam!

Krzysiek

Polecam pracę w moleo każdej zainteresowanej osobie, na prawdę nie ma się czego obawiać. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

A.S.

Solidna firma, zgrany zespół specjalistów. Bardzo miła atmosfera pracy.

Krzysztof Marczak

Dynamicznie rozwijająca się firma z ogromnymi perspektywami na przyszłość. Młody, zgrany zespół ludzi mający zawsze na uwadze dobro firmy. Miła atmosfera pracy, świetni ludzie, super firma.

bis

Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. obsługi klienta? Dziękuję za odpowiedź

Czy zatrudnienie ma jakieś plusy. Dodaj opinię o firmie MOLEO SP. Z O.O. i napisz jakim naprawdę jest pracodawcę.

Zostaw opinię o MOLEO SP. Z O.O. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLEO SP. Z O.O.