Opinie o Bakotech Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bakotech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bakotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakotech Sp. z o.o. w Kraków

Absolutnie nie polecam tej firmy. "Nikt tyle nie zapłaci co Bakotech obiecuje" jest smutnym żartem wśród kadry. Spora rotacja co nie jest dziwne. Szkoda mi osób, które pozwalają na takie traktowanie. Poziom zarobków - dno; prawnie - bajzel, potraktują gorzej niż człowieka, PIP już nie raz u nich gościł. Jesteś dobrze traktowany tylko na stanowisku menadżerskim ze względu na "benefity" ale napewno brakuje wśród nich wsparcia psychiatry. Jeżeli chodzi o plusy to na pewno jest atmosfera wśród pracowników, ale nie jest to zasługa szefostwa. Ładne biuro, taras. Na plus dbanie o relacje z vendorami.

Laura

Są tu głosy o słabych zarobkach, ale na ich stronce jest informacja, że junior marketing specialist może zarobić 3600-5000 brutto. Te 5 tys. to nie taka słaba stawka wg mnie na poczatek, o ile faktycznie da się tyle wynegocjować? Albo może po okresie próbnym sprawdzają na ile się sprawdza dana osoba i wtedy odpowiednio podwyższają? Ponadto wspominają o konieczności brania udziału w targach branżowych, czy one często są? Na długo te wyjazdy czy tylko lokalnie biorą udział?

@5k

Weź poprawkę na to, że osoba pytała rok temu, kiedy takich podwyżek jeszcze nie było. fakt faktem widzę na stronę te ofertę dla junior marketing specialist i zdaje mi się, że nie uaktualnili jeszcze jednak stawek, bo są wpisane te same. Wiecie czy szóstkę się teraz przekracza?

Laura

5k Nowy wpis
@Laura

Wiesz, że obecnie najniższa krajowa to 4242 brutto? :) Czyli oferują jakieś 400zł więcej niż najniższa krajowa. Kelner w Krakowie w osiedlowej restauracji zarobi z tipami 6-8k na rękę, a w rynku 10-15k na rękę. Powodzenia :)

@5k

Czy zatrudniał się tu ktoś może jako Operations Manager i mógłby opowiedzieć o zarobkach i ogólnej pracy? W aktualnych widełkach piszą o przedziale od 5 do 7 tys. Czemu taka różnica? tu nawet nie widzę opinii z tego zakresu, a planuje aplikować.

Były pracownik Nowy wpis

Pracujesz na Konsultant Telefoniczny w firmie Bakotech Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bakotech Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Junior Inside Sales? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
KrakowskiChłop

Wymagania są wysokie a wynagrodzenie niskie. Odrazu mówią że będzie dużo pracy, ale nie chcą płacić za to. W typowym korpo na zwykłym stanowisku bez dużej odpowiedzialności i zadań da się zarobić o wiele więcej i mieć spokój. Nie polecam nawet iść na rozmowe. Lepiej odrazu odmówić.

Atmosfera kiepska, straszenie i obiecywanie, zarobki niskie. Naprawdę nie warto! Brak szacunku do pracownika.

Fredi

Początki wszędzie są słabe. Myślę, że jak się pokaże na co nas stać to i firma nie będzie miała problemów z podwyżką!

@Fredi

Mówisz, że początki zatrudnienia w firmie Bakotech są słabe - czy w takim razie wraz z upływem czasu, przepracowanymi latami i zdobytym doświadczeniem można liczyć na awans w strukturach firmy i podwyżkę? Czy istnieje taka szansa rozwoju dla pracownika? Powiedz proszę, jak to wygląda w praktyce w tejże firmie. A gdybyś dodał jeszcze kilka słów na temat rodzaju umowy oferowanej nowo zatrudnionej osobie, to byłoby naprawdę świetnie.

Danka
@Fredi

A szanse na awans w strukturach firmy są tutaj, czy jak się raz zatrudniło na jedno stanowisko, to umarł w butach?

Tylko zastraszanie

ores
@18

jeśli się przechodzi do bezpośredniej konkurencji to chyba nie dziwne że dostaje się od firmy pismo od prawnika, informujące że zrobiło się przekręt

Perpudrech

Ponura dziura

Szakal

Jakby ktoś szukał pracy w Boko to radzimy ostro negocjować warunki wynagrodzenia bo jest takie wewnętrze przysłowie: "nikt Ci tyle nie da co Bakotech obieca"

Rudolf

U... Wszystko pousuwane. Na pewno same dobre opinie tu były ;P

Zostaw merytoryczną opinię o Bakotech Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Bakotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bakotech Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Św. Tomasza 34 lok. B09
    31-027 Kraków