Sense Of Touch

Opinie o Sense Of Touch

Filtruj opinie po kryteriach:

K
 Opinia

Popełniłam błąd pracując w tej firmie jakiś czas temu. Wtedy nie wiedziałam jeszcze co to jest PIRAMIDA FINANSOWA. Wypłaty pieniędzy dopiero po kilkukrotnym upomnieniu, po tym nic od nich nie słychać. Do teraz jeszcze znajomi piszą do mnie że mają pootwierane konta w bankach.

Marek
 Opinia

Praca łatwa, kasa szybka, a manager jeszcze lepszy :) Współpraca na najwyższym poziomie

TakNie1

Sylwia
@Marek 24.10.2018 10:48

A jak oceniasz rozwój w firmie? Mam tu na myśli możliwości ewentualnego awansu i zmiany warunków zatrudnienia wraz z nim. Jest to ważna kwestia, dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi. Tym samym pomożesz osobom poszukującym pracy z możliwością rozwoju zawodowego.

paweł
 Opinia

polecam prace znajomym bo super mi się współpracowało. Konkretne pieniądze za troszkę pracy.

ela
 Opinia

bardzo polubiłam tą prace i czekam na więcej :) pieniądze na czas i w razie problemu zawsze jest dobry kontakt Lubię atmosferę w Sense Of Touch za: bardzo miła atmosfera na szkoleniu. Babka potrafi nawiązać kontakt i dalsza współpraca z nią jest samą przyjemnością

Jolanta
 Opinia

Miła atmosfera na szkoleniu i w dalszej współpracy. Wynagrodzenie otrzymałam dość szybko. wszystko zgodnie z umową

Kamila
 Opinia

Ja nie miałam żadnych problemów z wypłatą. Kasa była na czas i opiekun sam się że mną kontaktował.

Grzegorz
 Opinia

@as, a czy problem z wypłatą wynagrodzenia często się pojawiał? Jak długo trzeba czekać na należne pieniądze? Rozumiem, że wypracowana kwota była według Ciebie nieadekwatna do włożonego wysiłku? Czy firma zaoferowała szkolenie przygotowujące do pracy?

as
 Opinia

odradzam,nie wypłacają pieniędzy dopóki ktoś się nie dopomni i twierdzą że to jakieś nieporozumienie że przelew nie dotarł. A zakładanie kont to same problemy.

Grzegorz
 Opinia

@niezadowolony, czy udało Ci się skontaktować z firmą i otrzymać wynagrodzenie? Możesz powiedzieć, czy przed rozpoczęciem pracy podpisywałeś umowę? @hej wam, napisz proszę, z jakich względów polecasz pracę w firmie, co jest dla Ciebie największym plusem? @Marcin, czy dostałeś już wypłatę? Rozumiem, że praca jest zdalna? Opowiesz o tym nieco więcej?

Marcin
 Opinia

Nie polecam. Kazali założyć kilka kont bankowych w ramach zadania. Oczywiście mieli wysłać pieniądze na utrzymanie tych kont, ale po wysłaniu ankiet NIE OTRZYMAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY! Do dziś nie zobaczyłem wypłaty a telefon milczy. Musiałem z własnej kieszeni zapłacić za likwidacje kont, więc nie dość, że STRACIŁEM CZAS to jeszcze PIENIĄDZE!

Opinia

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w sense of touch? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

hej wam

polecam

Polaczek cwaniaczek
 Opinia

Nie polecam, cwaniaki każą zakladać konta bankowe poprzez programy partnerskie. Na kazdym koncie zarabiają od 40-120 złotych. Nie polecam.

niezadowolony
 Opinia

To jakaś porażka, zero odpowiedzi z ich strony. Czekam na moje wynagrodzenie od marca, a oni maja mnie gdzieś.

Tak5Nie

niezadowolony

Tak1Nie

Mariusz
 Opinia

Na forach piszą różni ludzie, w większości wypadków raczej Ci niezadowoleni, bo niestety tacy jako polacy jesteśmy, dlatego polecam samemu spróbować i wtedy ocenić, ja spróbowałem i jestem zadowolony. Każdy zrobi co uważa.

Tak2Nie1

Alice
 Opinia

Zaczęłam tam pracę zachęcona pozytywnymi opiniami przeczytanymi w internecie. NIe polecam nikomu. Robią wszystko aby maksymalnie obniżyć wypłatę, jeśli ktoś nie będzie się dopominał to wypłaty na pewno nie dostanie. A zakładanie kont to tylko same problemy i nieustające telefony z banków przez wiele tygodni. Każdy z kim rozmawiałam spośród osób tam pracujących, rezygnował po pierwszym zleceniu.

Tak2Nie

Kosma
@Alice 14.06.2016 19:55

Alice, jestem zaskoczony. Ja też byłem tylko an jednym zleceniu, bo tak chciałem. To każdy sobie sam decyduje i nikt (przynajmniej mnie) do niczego nie zmuszał ale z kasą nie miałem najmniejszych problemów. Skoro miałas jakieś nieprzyjemności to rozumiem rozżalenie. Tylko ciekawe od czego to zależy...

Tak4Nie

Zostaw opinię o Sense Of Touch - Gdańsk