Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag-Krak Sp. z o.o. w Kraków

Firma nie wypłaca pieniędzy, codzinnie ktoś inny odbiera telefon i mówi że przelew został wysłany a do tej pory mie dotarł, wypłata za styczeń nie dotarła do dnia dzisiejszego+ do tego nie zostały zwrócone pieniadze za badania lekarskie. Unikajcie tego zakładu!!

Janusz

Firma z potencjałem tego nie można im odmówić wypłaty zawsze w terminie. Minusem tej firmy jest kierownik który śmierdzi kiepami i zajmuje się kibicowaniem podczas pracy a raczej pseudokibicowaniem zamiast zająć się obowiązkami, cześć jego podwładnych spożywa alkohol w trakcie pracy co mu oraz śmiesznemu pomagierami we włoskach na żelu nie przeszkadza straszna patologia. Jak nie będziesz chodził na nadgodziny nie przedłużają umowy. Polecam dla zdesperowanych.

Agnieszka

Jakie są wymagania względem kandydatów na pracowników Mag-Kraku? Kto ma szansę na dostanie się tutaj do pracy? :)

Zadowolony pracownik MAG-KRAK

Polecam gorąco pracę w firmie MAG-KRAK. Przy rzetelnym podejściu do swojej pracy, możemy oczekiwać uczciwego wynagrodzenia, możliwość zdobycia nowych doświadczeń, stabilność finansową oraz spokojną pracę w doświadczonym zespole.

Administrator Nowy wpis

Mag-Krak Sp. z o.o. oferowała średnie zarobki 6000 na stanowisku Grafik. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

Zadowolony pracownik MAG-KRAK

Mariusz Nowy wpis
@Zadowolony pracownik MAG-KRAK

Mówisz o łamaniu przepisów prawa pracy i BHP? Ta firma to typowa dziadówa, nikt tam nie pracuje dłużej, niż rok. Płatności (usunięte przez administratora), obowiązkowe niepłatne nadgodziny. Typowy JANUSZEX.

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Mag-Krak Sp. z o.o.?

@Pracownik

To zgłoś to do sądu pracy, a nie dziś biadolisz po 2 miesiącach. Nie słyszałem by firma komuś nie wypłacała kasy. Pracującym wypłaca choć znaczącą cześć pod stołem.

Pracownik MK
@Pracownik

Witam,proszę o nie wprowadzenie innych interesantów w błąd. Nigdy takie coś nie miało miejsca.

szybkibil Nowy wpis
@Pracownik

Wypłaty zawsze przed 1 dniem każdego miesiąca. Nigdy nie było opóźnień.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mag-Krak Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Obecny pracownik
@Agnieszka

Dzień dobry, wszytko zależy na jakie stanowisko. Osoba ambitna , wesoła , pracowita zawsze jest mile widziana w naszym zespole :)

@Obecny pracownik

Jak to wygląda na stanowisku przedstawiciela handlowego? :) Czy wystarczy właśnie być osobą pozytywną i pracowitą? W ogłoszeniu widziałam, że wymagane jest doświadczenie. Czy jest ono konieczne? Czy i bez niego ma się jakieś szanse na zatrudnienie w Mag-Kraku?

Obecny pracownik
@Agnieszka

Pani Agnieszko, oczywiście mile widziane jest doświadczenie w branży. Natomiast jeżeli jest Pani osobą pozytywną i pracowitą ,to już jest plus.A doświadczenie zdobędzie Pani pracując w naszym zespole. Pozdrawiam

Antoni
@Obecny pracownik

Skoro już o tym piszesz to dla osób bez doświadczenia są jakieś szkolenia wdrażające? Czy bardziej pracownik jest od razu wrzucany na głęboką wodę i albo sobie poradzi albo nie?

@Obecny pracownik

To świetnie. Zastanawiam się jeszcze tylko czy dla osób, które jednak doświadczenia nie posiadają warunki zatrudnienia się jakoś różnią :)

Jaka atmosfera jest między działami w Mag-Krak Sp. z o.o.?

Odpowiedź
@Pytanie

Raz lepiej, raz gorzej generalnie często napięta lepiej uważać.

@Odpowiedź

Z czego wynika to, że jest raz lepiej a raz gorzej z atmosferą w Mag-Kraku? Dlaczego często jest napięta i na co lepiej uważać? Wyjaśnisz?

Jak w Mag-Krak Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

XYZ
Kandydat

Witam jakie są warunki na magazynie firmie Mag-Krak chodzi o ? -zarobki -warunki pracy -szefostwo/kierownictwo -benefit multisport

Smiech na sali
Kandydat

Praca w namiocie w (usunięte przez administratora) i blocie, zero organizacji, blizej do kolchozu niz magazynu

Janusz

Marcelina

@Zadowolony pracownik MAG-KRAK żadnych zastrzeżeń?

Zadowolony Pracownik
@Marcelina

Już chwilę czasu pracuję , i uwierz ,że takich ludzi którzy mają długi staż w firmie MAG-KRAK naprawdę są zadowoleni. Jak by było inaczej to nie pracowali by firmie po 20 lat .

Jakie są mocne strony pracodawcy Mag-Krak Sp. z o.o.?

Pracownik MK
@Pytanie

Długoletnie doświadczenie w branży, stabilność finansowa, zgrany zespół.

Sportowy

Magazyn to jeden wielki śmiech. Nawet na rozmowie o pracę kierownik nie proponuje krzesła potencjalnemu kandydatowi. No wyobraźcie sobie, przychodzicie na spotkanie, a tu chłop siedzi za biurkiem, a ty stoisz jak pajac i słuchasz. Generalnie facet raczej jest śmieszny i nic nie robi, poza paleniem szlugów i rozmowami z handlowcami. (usunięte przez administratora)Obowiązkowe 9h dziennie oraz obowiązkowa jedna sobota w miesiącu! I to za śmieszne niecałe 3000 zł na rękę. Nie mają nawet programu magazynowego, na magazynie (usunięte przez administratora) brak organizacji. Nie zdają sobie sprawy, że taniej wyszłoby im lepiej zorganizować magazyn, niż przez miesiąc szkolić nowych pracowników, który musi uczyć się na pamięć całkowicie nielogicznego układu magazynu. Zdecydowanie nie polecam, chyba że dla zdesperowanych. Rotacja pracowników bardzo duża.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Mag-Krak Sp. z o.o.?

Loop

Na jakie stanowisko?

Andrzej

@Przedstawiciel a jakiej firmy samochód oferuje pracodawca?

@Andrzej

2 osobowa corsa lpg - czyli największa padaka na rynku. do tego musisz błagać o wymianę zużytych opon lub klocków, firma oszczędza na naszym bezpieczeństwie.

Piotr

Dziękuje Panowie za skuteczne odwiedzenie mnie od pomysłu złożenia tam aplikacji- dla sportu. Szkoda mojego czasu! Propozycja zarobków na podanym przez kogoś poziomie, nawet podstawowych to jakaś kpina. Dziękuje!

Ren
@Piotr

Braki w ludziach ? Nie znajdą nigdzie takiego frajera hahahahahha

Były

Firma to totalne (usunięte przez administratora), nie szanują pracownika, płacą pod stołem (gdzie urząd skarbowy?). Do tego towar bardzo kiepskiej jakości, badziew jaki mało gdzie. Odradzam wszystkim tą firmę.

Przedstawiciel

Nie polecam firmy, jasno stawiany krok zarobek nic więcej. Parcie z góry na wynik, nie liczy się osoba, atmosfera ciagle napieta. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy. Samochód , dramat. Ciągle awarie, dopraszanie się o nowe opony, części oraz wszelkie naprawy. Program na którym pracują jest nie dopracowany, nie ma nikogo kto by to ogarnął, duży minus. Zarobki przeciętne, reszta pod stołem.

@Przedstawiciel

na co liczyłeś zatrudniając sie jako przedstawiciel? Jesteś zatrudniony po to by firma miała zysk, nie zarabiasz to znaczy że się nie nadajesz. Napięcie było zapewne dlatego że byłeś cierniki i nie robiłeś wyniku. Samochody rzeczywiście bieda, chyba to najgorszy elementy pracy. Program taki jak u wszystkich. Ile miałeś na umowie a ile pod stołem? Czy ktoś dostaje 100 % przez listę płac?

Izabela
@Aktualny

Właśnie znalazłam na GoWork ogłoszenie o pracę dla przedstawiciela handlowego w Mag-Krak - https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,6Q2aGkfw1axl5uG3UEn30y,lublin. Pozwolę dołączyć się do Twoich pytań. Mam prośbę o przedstawienie, jakie są procedury oraz konkretne obowiązki na tym stanowisku.Dzięki z góry.

Czy Mag-Krak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Niko
@Pytanie

Oferuja każdemu umowę o pracę, reszta pod stołem. Standardowo, zarobki podstawowe w przedziale 2400-2600. Reszta zależy od obrotu.

ULIK

Dorzucę, że firma to bardzo dobry pracodawca i z całą pewnością warto tu pracować!

Zostaw merytoryczną opinię o Mag-Krak Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mag-Krak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mag-Krak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag-Krak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Mag-Krak Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mag-Krak Sp. z o.o.