counter
4 6 22 5 1

Firma nie wypłaca pieniędzy, codzinnie ktoś inny odbiera telefon i mówi że przelew został wysłany a do tej pory mie dotarł, wypłata za styczeń nie dotarła do dnia dzisiejszego+ do tego nie zostały zwrócone pieniadze za badania lekarskie. Unikajcie tego zakładu!!

Tak4Nie4
Piotr

Dziękuje Panowie za skuteczne odwiedzenie mnie od pomysłu złożenia tam aplikacji- dla sportu. Szkoda mojego czasu! Propozycja zarobków na podanym przez kogoś poziomie, nawet podstawowych to jakaś kpina. Dziękuje!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Mag-Krak Sp. z o.o.?

TakNie
Sportowy Nowy wpis

Magazyn to jeden wielki śmiech. Nawet na rozmowie o pracę kierownik nie proponuje krzesła potencjalnemu kandydatowi. No wyobraźcie sobie, przychodzicie na spotkanie, a tu chłop siedzi za biurkiem, a ty stoisz jak pajac i słuchasz. Generalnie facet raczej jest śmieszny i nic nie robi, poza paleniem szlugów i rozmowami z handlowcami. (usunięte przez administratora)Obowiązkowe 9h dziennie oraz obowiązkowa jedna sobota w miesiącu! I to za śmieszne niecałe 3000 zł na rękę. Nie mają nawet programu magazynowego, na magazynie (usunięte przez administratora) brak organizacji. Nie zdają sobie sprawy, że taniej wyszłoby im lepiej zorganizować magazyn, niż przez miesiąc szkolić nowych pracowników, który musi uczyć się na pamięć całkowicie nielogicznego układu magazynu. Zdecydowanie nie polecam, chyba że dla zdesperowanych. Rotacja pracowników bardzo duża.

Tak6Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Mag-Krak Sp. z o.o.?

TakNie1

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Mag-Krak Sp. z o.o.?

Loop Nowy wpis
@Pytanie

Na jakie stanowisko?

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak4Nie4
@Pracownik

To zgłoś to do sądu pracy, a nie dziś biadolisz po 2 miesiącach. Nie słyszałem by firma komuś nie wypłacała kasy. Pracującym wypłaca choć znaczącą cześć pod stołem.

Tak3Nie4
Andrzej

@Przedstawiciel a jakiej firmy samochód oferuje pracodawca?

Tak1Nie
@Andrzej

2 osobowa corsa lpg - czyli największa padaka na rynku. do tego musisz błagać o wymianę zużytych opon lub klocków, firma oszczędza na naszym bezpieczeństwie.

Tak4Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mag-Krak Sp. z o.o.?

Tak1Nie
Piotr

Ren
@Piotr

Braki w ludziach ? Nie znajdą nigdzie takiego frajera hahahahahha

Były

Firma to totalne (usunięte przez administratora), nie szanują pracownika, płacą pod stołem (gdzie urząd skarbowy?). Do tego towar bardzo kiepskiej jakości, badziew jaki mało gdzie. Odradzam wszystkim tą firmę.

Tak9Nie5
Przedstawiciel

Nie polecam firmy, jasno stawiany krok zarobek nic więcej. Parcie z góry na wynik, nie liczy się osoba, atmosfera ciagle napieta. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy. Samochód , dramat. Ciągle awarie, dopraszanie się o nowe opony, części oraz wszelkie naprawy. Program na którym pracują jest nie dopracowany, nie ma nikogo kto by to ogarnął, duży minus. Zarobki przeciętne, reszta pod stołem.

Tak7Nie1
@Przedstawiciel

na co liczyłeś zatrudniając sie jako przedstawiciel? Jesteś zatrudniony po to by firma miała zysk, nie zarabiasz to znaczy że się nie nadajesz. Napięcie było zapewne dlatego że byłeś cierniki i nie robiłeś wyniku. Samochody rzeczywiście bieda, chyba to najgorszy elementy pracy. Program taki jak u wszystkich. Ile miałeś na umowie a ile pod stołem? Czy ktoś dostaje 100 % przez listę płac?

Tak4Nie9
Izabela
@Aktualny

Właśnie znalazłam na GoWork ogłoszenie o pracę dla przedstawiciela handlowego w Mag-Krak - https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,6Q2aGkfw1axl5uG3UEn30y,lublin. Pozwolę dołączyć się do Twoich pytań. Mam prośbę o przedstawienie, jakie są procedury oraz konkretne obowiązki na tym stanowisku.Dzięki z góry.

TakNie1

Czy Mag-Krak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Niko
@Pytanie

Oferuja każdemu umowę o pracę, reszta pod stołem. Standardowo, zarobki podstawowe w przedziale 2400-2600. Reszta zależy od obrotu.

Tak2Nie
ULIK

Dorzucę, że firma to bardzo dobry pracodawca i z całą pewnością warto tu pracować!

Tak3Nie8
Pawel

Widzę dużo ofert na przedstawiciela. Jakie są zasady wynagradzania na stanowisku przedstawiciela? Jaka podstawa, jakie plany, jak wyliczana premia, czy wszystko oficjalnie? Jaka dają furę, czy można jeździć prywatnie?.

TakNie2
Krzysztof

Pracowałem jako przedstawiciel. Masz jasno określony cel do realizacji, jak nie radzisz sobie to wypad. Niestabilne ceny, trochę problemów jakością-brak powtarzalności, ale czasem wchodzi produkt którym zamiatasz konkurencję. Samochody mimo że wymienione bto najtańsze jak się da Corsa 2 osobowa z LPG, pensja tylko przeciętna

Tak8Nie1

Nadal czekamy na nowe info odnośnie pracy w firmie Mag-Krak Sp. z o.o. w mieście Kraków, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Mag-Krak Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.