Opinie o Mag-Krak Sp. z o.o. w Kraków

Mag-Krak Sp. z o.o.
4 6 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy Mag-Krak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ULIK Nowy wpis

Dorzucę, że firma to bardzo dobry pracodawca i z całą pewnością warto tu pracować!

Pawel Nowy wpis

Widzę dużo ofert na przedstawiciela. Jakie są zasady wynagradzania na stanowisku przedstawiciela? Jaka podstawa, jakie plany, jak wyliczana premia, czy wszystko oficjalnie? Jaka dają furę, czy można jeździć prywatnie?.

TakNie1
Krzysztof Nowy wpis

Pracowałem jako przedstawiciel. Masz jasno określony cel do realizacji, jak nie radzisz sobie to wypad. Niestabilne ceny, trochę problemów jakością-brak powtarzalności, ale czasem wchodzi produkt którym zamiatasz konkurencję. Samochody mimo że wymienione bto najtańsze jak się da Corsa 2 osobowa z LPG, pensja tylko przeciętna

Tak2Nie1
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Nadal czekamy na nowe info odnośnie pracy w firmie Mag-Krak Sp. z o.o. w mieście Kraków, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

TakNie

Zostaw opinię o Mag-Krak Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie