Opinie o InterHouse Hotel (działalność zamknięta) w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie InterHouse Hotel (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InterHouse Hotel (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterHouse Hotel (działalność zamknięta) w Kraków

Aaaaa

Oto motto PREZESÓW....."Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić, by zaczął się bać" - P.Coelho

krk
@Aaaaa

Bingooooooo...

Aaa

Zgadzam się z przedmowcami w 100% zarządzający tym pseudo hotelem to totalna porażka. Pani dyrektor reprezentuje poziom poniżej rynsztoka. Prezes i jego syn totanie nie wiedza jak pracowac z ludźmi. Omamiaja obietnicami bez pokrycia. Nie polecam nawet największemu wrogowi!!!!

Aaaa
@Aaa

Dokładnie tak wszystko co napisali przedmówcy jest zgodne z prawdą i podpisuję się 2 rękami. Można by napisać dużo więcej o tych...

vrem

Totalny chaos, duża rotacja, nieciekawa atmosfera... olbrzymie wymagania, a małe zarobki. Zarząd - jak napisał poprzednik. Dla osób o mocnych nerwach.

nick1122

Nie podejmujcie pracy w tym miejscu, pracodawca nie płaci w terminie a jeśli już to niecałe, wykorzystuje pracowników. Zgodzę się z moim przedmówcą, że kadra menadżerska jest niekompetentna i nie ma pojęcia o zarządzaniu hotelem i ludźmi. Jest tam totalny bałagan, nie da się tego wytrzymać.

Czy po rozmowie w InterHouse Hotel (działalność zamknięta) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
abb

Nie polecam pracy w tym miejscu, chyba że lubicie zakłamanie, nieuczciwość, nieudolność i totalną nieodpowiedzialność całej kadry "menadżerskiej".

@abb

Nie polecam.Zgadzam sie poprzednikam.Kada nadaje sie do wypasania owiec a nie do prowadzenia biznesu.NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

A

zgadzam się w 100%

Do Marzeny R
@abb

Marzenko karma wróci i kiedyś też ktoś obrobi Ci tyłek.

Obrońca Marzenki
@Do Marzeny R

Marzenka to akurat byla jedna z bardziej kompetentnych osób w tym zakładzie dlatego zresztą już jej tam nie ma... Szkoda czasu. Zostali mierni ale wierni. I o to chodzi prościej sterować. Że powtórzę za klasykiem cyt. " ciemny lud to kupi".

Marzena R
@Do Marzeny R

Ale o co chodzi? Mnie tam nie ma od maja. I nie komentuje tutaj nic, więc nie bardzo rozumiem ten komentarz....

InterHouse Hotel (działalność zamknięta)
  • Bratysławska 2
    31-201 Kraków

InterHouse Hotel (działalność zamknięta)