InterHouse Hotel
2 306 231 5 1
Kotek Nowy wpis

Nowy dzierzawcy chca sie nachapac kosztem pracowników

Ja Nowy wpis
@Kotek

Józio i Jakubek zwiali? Już się narzadzili hotelem????

TakNie2
Kotek Nowy wpis
@Ja

Teraz podobno zarzadza jakis kioskarz

Ja Nowy wpis
@Kotek

Ale jest prezesem czy dyrektorem? Zmienił się właściciel czy tylko kadra?

Psyszczekajakarawanaidziedalej

Strasznie dużo tu hejtu i godnych pożałowania komentarzy. Zastanawiam się ciągle dlaczego niektórzy nie byli tacy wyszczekani i nie stukali tak zawzięcie w klawiaturę za czasów poprzedniego zarządu. No chyba, że te opóźnione wypłaty tak nagle zaczęły Wam przeszkadzać Drodzy Frustraci.

@Psyszczekajakarawanaidziedalej

To nie hejt Droga Pani czy Panie. To opinie o tym co dzieje się w tym hotelu. A opóźnione wypłaty nie powinny mieć w ogóle miejsca. A Droga Pani czy Pan ma jeszcze czelność mieć pretensje, że pracownicy się upominają??? Godne pozałowania Drogi Zarządzie godny pozałowania.

nikt ważny:)

nie wiem jak długo jeszcze wytrwam wypłaty jak nie było tak nie ma a 10 był i co nic z tym PIP nie robi ....pytanie czemu?

Tak10Nie2
Jerzy
@nikt ważny:)

Wiesz może czy inni są w podobnej sytuacji? Z czego wynika taka sytuacja, czy pracodawca jakoś to uzasadnił? Ciekawy jestem czy firma zalega z kilkumiesięcznym wynagrodzeniem czy jest to kwestia niedawnych zaległości?

Bobo
@Jerzy

Nie wyplacaja pensji zbywaja pracownika tych co odeszli podobno tez maja nie wyplacone a ci co pracuja brak pensji na czas oraz nie wyplacaja nadgodzin porobione jakies spółki dzierżawca zmienia sie itd

@Bobo

Bo to wszystko to chyba już plajtuje

Monika
@Jack

Wiesz, dobrze by było gdyby opinie miały jakieś uzasadnienie. Podawanie np. fałszywych informacji może kogoś zmylić i zniechęcić do aplikowania do pracy. A jaka jest atmosfera w InterHouse?

Dobrze poinformowany
@Jack

Jest dobrze a nawet bardzo dobrze . Nowe inwestycje i nowi ludzie . Zakompleksieni musza odejść by zrobic miejsce dla normalnych

@Dobrze poinformowany

Jakoś po wpisach nie da się wywnioskować, że jest dobrze. Raczej bardzo źle. A tych zakompleksionych kto przyjął do pracy? Na początku pewnie byli "normalni", aż się znudzili lub zauważyli co się tu wyczynia i mieli dość. I taka rotacja. Niezłe traktowanie pracowników.

@Dobrze poinformowany

Co za bzdura dobrze gdzie?sam nie wierzysz w to co puszesz

Kazik

Kucie sobie kiosk nowi zarzadzajacy Interhousem bo tam bylo by latwiej sprzedawac gazety niz zarządzać hotelem.A i przypominam o wyplatach ktore mialy byc wczoraj ,co znowu mamy czekac dwa tygodnie.Pensja nalezy sie cala a nie jej cześć.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie InterHouse Hotel?

@Pytanie

Takie samo jak i do wszystkich wewnątrz. Wystarczy poczytać.

Dobrze poinformowany
@Pytanie

Lider vs lider

Ludż

Nowy zarząd niech kupi sobie kiosk z gazetami i tym zarzadza bo do hotelu sie nie nadaje.

Tak3Nie
Kazik

Nowy zarząd.. ...brak słów na rozmowie słodsza byc nie moze a pozniej kopa w (usunięte przez administratora) Brak wyplat ,brak wyplacanych nadgodzin itp....

Właściciel
@Kazik

Zapraszam na rozmowę. Jeśli czujesz się pokrzywdzony, to nic prostszego. Po co te kłamstwa?

TakNie1
@Właściciel

Rozmawiam z wami codziennie i nic to nie daje

Ludż

Panie Prezesie Interhousehotel jak Pan sie czuje jak ma pan goracy obiad kawusie i cieple lozeczko a praconicy bez wyplat i moze bez obiadu nawet moze byc tak ze bez mieszkania bo nie mamy za co zaplacic czynszu.Śpi pan spokojnie z czystym sumieniem

Ono

Jak sie zwalniasz to pamietaj pensji nie otrzymasz (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1

Straszna rotacja. Ludzie szybko zwalniają się. Powód : brak zapłaty za pracę. Hotel niewyplacalny.

Tak8Nie1
@Były pracownik

Branża hotelarska jest dosyć specyficzna i dlatego też nie ulega wątpliwości fakt, że nie każdy się w niej odnajdzie. Bardzo mnie jednak zmartwiła informacja o braku wypłacenia należnego wynagrodzenia pracownikom. Jeśli nie możecie doprosić się o swoje pieniądze to może warto byłoby zwrócić się do wyżej postawionych instytucji. Jak myślisz: miałoby to sens?

Tak5Nie1

@Łucja

Z tego co wiem były zgłoszenia i byla inspekcja kilka razy i nic to nie pomogło. Teraz to nawet rzadzacy ponoć zwolnili się.

Tak4Nie1
@Były pracownik

Jest więcej osób poszkodowanych, którym InterHouse Hotel nie wypłacił wypłaty? Może bardziej skuteczny byłby pozew zbiorowy na drodze sądowej? Dopytam jeszcze o te osoby rządzące - myślisz, że zwolniły się ze względu na tak złą kondycję tego przedsiębiorstwa, czy jest jakiś inny powód?

Solo

Nowi zarządzający w Interhouse. Na to kasa jest a wyplaty dla pracowników po dwa tygodnie opóźnione. Nic dodac nic ująć.

Tak6Nie1
Beata
@Solo

Tak, dokładnie. Nie polecam.

Tak2Nie1
Ola.g244

Hotel jest okej w kwestii obsługi też I super komunikacja, ale jeśli chodzi o Pokuj to jest okropny:śmierdzi papierosami,brud,rozpadająca sie łazienka(grzyb,popękane kafelki I polecam wziąść własne ręczniki pościel itd)pełno kurzu brudny carpet, ściany również. Ogólnie nie polecam tego hotelu (A gdy wylądowaliśmy się widzieliśmy ładniejszy Pokuj I czystrzy Ale był to tylko jedyny za dodatkową opłatą Moje sugestie dla InterHouse Hotel: Poprawcie pokoje ,wymieniajcie pościel i ręczniki codziennej I sprzątajcie 1 raz dziennie kiedy goście wychodzą z pokoju żeby mogli wrócić do czystego pokoju

Tak1Nie2
Tak
@Ola.g244

Nie ma się co dziwić jak tam pieniedzy brakuje na wszystko. (usunięte przez administratora) Oszczędzaja na wszystkim. Na pracownikach, gościach i jakości.

Agent

Jasne. Juz w to wierze :)))))

Antymoderator

Użytkownicy zainteresowani podjęciem pracy w tym miejscu dowiedzą się więcej na temat realiów w hotelu czytając wcześniejsze opinie. A ten "moderator" coś bardzo się udzielający tutaj - niespotykane i podejrzane :-)))

Łucja

@Brak zdrowia zrujnowanie zdrowia psychicznego to mocny zarzut. Czy wobec tego mogę Cię prosić, abyś rozwinął/rozwinęła swoją wypowiedź? Jakie zachowania osób zarządzających InterHouse Hotel wpłynęły na Ciebie tak negatywnie? Atmosfera w pracy jest bardzo istotna, więc z pewnością wiele osób rozważających wysłanie tam swojego cv chętnie zapozna się z opisem Twoich doświadczeń.

Agent
@Łucja

Łucja nie wysilaj się. I tak wszyscy wiemy kim jesteś.

Zdrowie na budowie

To prawda, że wylewać żale potrafi wielu, ale o dobre słowo już trudniej. Tymczasem wesoła załoga InterHouse ma się świetnie. Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia!

Tak14Nie

Brak zdrowia
@Zdrowie na budowie

Tymczasem wesoła załoga znów się zmienia...jednak nie jest tak różowo...dziękuję paniom zarządzającym za zrujnowanie zdrowia psychicznego...

Łucja

@Serio, czy na wysokość pensji w InterHouse Hotel ma może wpływ sytuacja wewnętrzna tego pracodawcy? Nie możesz liczyć na jakiegoś rodzaju premie? Jeżeli tak, to w jakich przypadkach firma je wypłaca? Proszę Cię o uzupełnienie swojego wpisu o te informacje.

anonymous

Prawda jest taka, że nikt nikogo na siłę nie trzyma. Każdy ma prawo pracę zmienić. Z takiego, lub innego powodu. Organizacja szkoleń? Kimkolwiek jesteś zadaj sobie pytanie, gdzie jeszcze organizuje się szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownków? Pensja się spóźnia? Czy kiedykolwiek jej nie dostałaś/dostałeś? Zadaj sobie pytanie, co jeszcze w tej firmie robisz? Co Cię trzyma? Obrażasz zespół ludzi dźwigających na swoich barkach działanie finansowe całego obiektu, którzy, podobnie jak Ty, codziennie ciężko pracują również na Twoją pensję. Albo jesteś częścią tego zespołu z jego sukcesami i problemami, albo poszukaj innego.

Tak10Nie

serio?
@anonymous

"szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownków" ?? ???? Bardzo smieszne, pieniądze wyrzucone w bloto tak jak i te na zatrudnianie coraz to nowych kierownikow i specjalistow i fachowcow od niczego. Brak sensownego zarzadzania widac w kazdym kącie.polowa firmy to same kierownictwo. Kon by sie uśmial. Niedlugo nie bedzie kim kierować i to wy bedziecie jezdzic na szmacie, gotowac i obslugiwac gosci bo wszyscy sobie pojdą. Na swoją pensje pracuje ja i ŻADNĄ Łaską nie jest wyplacanie jej na czas. Ja jestem w pracy na czas. Jasne że odejde, ale najpierw odwiedze PIP. I nie tylko ja. Ale tu takie kary to przeciez nic nowego. Macie prace ludzi za nic.

ja

Piękne wypociny. Porażka

@serio?

Ej. Bo nie kumam. Na co czekasz? Odejdź już. Po co się męczysz? Po co wypisujesz takie pierdolety. Idź i porozmawiaj z tym kto za te pensje odpowiada a nie po internetach smarujesz. Źle, że nie ma kasy na czas, ale mam pytanie. Co tam jeszcze robisz? Tak się znasz na zarządzaniu i fachowcach to znajdź lepszą robotę. Skoro masz takie kwalifikacje to zarządzaj. Czasem mam wrażenie, że w tym internecie to wszystko można napisać, ale iść i pogadać to już nie ma komu. Gdzie odwaga jakaś? Dla mnie to płaczliwy lament sfrustrowanej osoby bo się kasa spóźniła. Jest? To sobie wyobraź, że pracujesz cały miesiąc i na koniec przychodzi szef i mówi, że w tym miesiącu nie ma bo nie ma i że za miesiąc. Kumasz różnicę? Ty masz problem? To idź pracować za 1.700 do przedszkola, albo do banku na staż. Tyle zarobisz. Kasa na czas. Problemu zero. Zbieraj tobołek i masz z głowy.

Tak10Nie

@anonymous

Bo ci zylka pęknie nie wysilaj się tak.adwokat od siedmiu boleści.

Nocośty
@anonymous

Pracownik ma rozmawiać dlaczego nie ma dla niego pensji za przepracowany miesiąc??? To pracownikowi się należy i nie powinien się dopraszać!!! Jakoś kadra zarządzająca chętnie ogląda przez cały miesiąc pracujących, a w dniu wypłaty to znajdź sobie inną pracę i co tu jeszcze robisz??? Bo masz czelność się dopominać??!! Chore to jakieś. Współczuję intelektu temu kto to pisał. A raczej jego brak.

Serio
@anonymous

Nie musze wyobrazac sobie, ze pracuje cały miesiac i nie dostaje kasy, bo to jest rzeczywistosc i tym hotelu. A zarobki sa wlasnie na poziomie twoich wymienionych 1700!!! Kokosow niestety hotel nie zapewnia. Jak juz zapracowane kierownictwo raczy w koncu wyplacic!

Maniek

Dziwne miejsce. Rzadzi ukraina. Chcialem sie przyjac na dluzej ale sie nie da. Bardzo niemile osoby na stolkach zwlaszcza pani dyrektor i menadzerka.

Maria

Jak to czytam to jestem przerażona. Przeraża mnie to, że w ludziach jest tyle nienawiści, że potrafią być tak złośliwi. Rozumiem, że mają swoje racje ale te złośliwości ????. Pracowałam 7 lat u Pana J.CZ. w nieruchomościach było nas kilka fajnych dziewczyn, tworzyliśmy fajny zespół . Jak to wszystko przeczytałam nie mogę uwierzyć, że myślimy o tym samym człowieku. Możecie się ze mnie śmiać, zbluzgać, wyśmiać lub nie uwierzyć w to co napiszę ale ja nigdy nie miałam lepszego pracodawcy. Czasem troszeczkę się spóźnił z wypłatą ale nigdy mi się nie zdarzyło żebym jej nie dostała. My jak szef wracał z Krakowa cieszyłyśmy się na jego widok a przede wszystkim nawet jak nam coś nie wyszło to był bardzo wyrozumiały i wlewał w nas optymizm pomimo wielu kłopotów jakie miał. Jak przyszedł kryzys w nieruchomościach też nam było ciężko wszystkim jemu i nam ale każdy z nas rozumiał, że to niczyjej winy nie ma w tym i staraliśmy się wspierać a nie zwalczać, opluwać. Jak było na mnie ciężko to poszłam do dodatkowej pracy i ciężko pracowałam na swoje utrzymanie i dałam radę. Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim życzę Maria

Marysia
@Maria

No to Maria zapunktowałaś u wspaniałego szefa! Jesteś aż jedna przeciw dziesiątkom przez niego skrzywdzonym!

Izydor

Dobremu pracownika będzie wszędzie dobrze ponieważ dobrze pracuje. Na leserach poznają się szybko !

Porto

Bywało różnie, ale ostatnio jest coraz lepiej. To mój pierwszy hotel, gdzie prawie wszyscy mają umowy o pracę czy profesjonalne szkolenia. Wydaje mi się, że najbardziej narzekają ci co już dawno tutaj nie pracują i nie widzą zmian. Poza tym pracuja tu super ludzie i atmosfera jest w porządku.

Tak14Nie

Gdzie moja wypłata?????

Tak19Nie

Jak
@Pracownik

Bez komentarza...

@Jak

To nie komentuj. A wypłata gdzie???

Tak11Nie

Smutne ale prawdziwe - wszystkie komentarze to cał

Dokładnie - wystarczy zobaczyć jaki przemiał pracowników, co chwilę inny dyr, inny księgowy, w biurze inna załoga, na kuchni inna załoga, kelnerzy też co chwilę inni... Kto mądrzejszy to po tygodniu jest w stanie ogarnąć co tam się wyprawia. Wypłaty jak przychodzą to niepełne bo tu brakuje za to, tu brakuje za to. I to nie tylko brakuje na wypłaty - w hotelu nie ma pieniędzy na nic, na podstawowe wyposażenie dla pracownika, które pracodawca powinien zapewnić. Goście skarżą się na pokoje, bo nie taki, bo łóżko dla dwóch osób a mają dwa złączone, bo brudno... skarżą się na brak możliwości wybrania sobie z karty tego na co mają ochotę - bo nie ma składników/ nie ma alkoholu na drinki, reklamują imprezy bo nie była zrobiona i obsłużona adekwatnie to pieniędzy które zapłacili i do podpisanej umowy. Obrywają pracownicy mimo, że starają się bardzo i zawsze robią ile się da, nawet ponad normę, bo dostają co chwilę coraz więcej obowiązków. Ale hotel nie funkcjonuje. Hotel się nie rozwija. Hotel nie ma pieniędzy na to żeby zatrudnić profesjonalnych ludzi. Teraz prawie cała ekipa to ukraińcy - sprzątają, kelnerzą, remontują. Wygodne bo można zapłacić najmniej ile się da. Ale nie o to chodzi. Zamiast próbować ratować to co zostało, zatrzymywać wieloletnich klientów i partnerów, zatrzymywać dobrych i sprawdzonych pracowników - a nie ich zwalniać, hotel działa tak jak działa szukając oszczędności gdzie popadnie. I niestety raczej się to nie zmieni, a szkoda bo miejsce ma ogromny potencjał. Bardzo kibicuje temu miejscu, ale chyba przy obecnych władzach raczej się nie uda go wskrzesić. I to nie chodzi o brak kompetencji, bo żeby coś osiągnąć nie trzeba być inteligentnym i wykształconym w kierunku, w którym się działa - trzeba po prostu myśleć. Żałuje, że nie udało mi się dojść do tego wcześniej - ale chyba czas poszukać innego miejsca pracy. Osobom prowadzącym hotel proponuję zmianę polityki i postawienie na ludzi - sprawdzonych, odpowiedzialnych i pracowitych - bo to ludzie budują takie miejsca. Póki będziecie ich traktować jak niewolników, bez szacunku, dokładając obowiązków, nie dając możliwości rozwoju i nie bonifikując ich trudów - niestety nic się nie zmieni. Tu chodzi o partnerstwo - a nie o wykorzystywanie. Tyle w temacie :)

Tak31Nie

Prawda
@Smutne ale prawdziwe - wszystkie komentarze to cał

Ale się wysiliłeś/aś. Tak Ci zależy, a robisz do własnego gniazda. Po co??????????? I to kłamstwo o wypłatach. Są opóźnienia, owszem. Ale pisanie, że ktoś kogoś oszukał, czy mu nie zapłacił, jest zwyczajnym kłamstwem i karma do Ciebie wróci. Nie wolno tak kłamać.

dawno temu w trawie
@Prawda

tam niestety tak jest od dluzszego czasu. wiele osob ktorym zalezalo na tej pracy, cos chcieli zrobic, w koncu i tak rezygnowali.

Tak13Nie

Dramat

Dramat! Oszuści i krętacze! Nie płacą za pracę, wypłaty doczekac się nie można. Księgowa co 5 minut inna, nie ma kogo spytać. Niektórzy czekają po 2 lub 3 tygodnie i dostają tylko zaliczki. Wiać gdzie pieprz rośnie!

inspektor
@Dramat

dokładnie, rynsztok, uciekać i nie odpuszczać, sąd, pip, inspekcje... chcieli to mają... myśleli, że "zarządzają" bandą wieśniaków z zakopanego

Nieustraszona

Szczerze odradzam komukolwiek przekroczyć próg tego hotelu. Chcesz tam pracować? Licz się z czekaniem na wypłatę .. może z tygodniowym lub dwutygodniowym opóźnieniem, może więcej :) Niech Cię zaskoczą. 6 miesięcy pracy tam i raz otrzymałam wypłatę w terminie. Reszta to po prostu żenada.

Panstwo PiS
@Nieustraszona

Sprawdź sobie w zusie czy masz skladki odprowadzane i czy w ogóle jesteś zarejestrowana. I uciekaj stamtąd. To towarzystwo jest po wyrokach sądowych. O mandatach z różnych instytucji tj Pip już nie wspominam nawet bo to wpisane w ich biznesplan. Jarek ze Zbyszkiem :-) się wzieli za takich jak oni pseudo biznesmenów ze sloma w butach. Jak się ktoś k.. urodzil to k.. zginie.

meai

a ja jestem bardzo zadowolona chociaz jestem od niedawna i ludziki fajne :)

pobudka
@meai

Garniak co tak wcześnie dzisiaj wstaleś? Mówisz że jeden pościk dla odczarowania, przedziałek mykniesz na przedzie i fajrant. No i fajnie... ale nie dla ciebie... Buaahahahahahaha

Tak12Nie

Garniak
@pobudka

A garniturek nadal ten sam???

NN

Po rozpoczęciu pracy i przeczytaniu tych wszystkich negatywnych komentarzy pomyślałem, że chyba są przesadzone. Jednak po niedługim czasie przekonałem się, że jednak rzeczywistość tutaj tak wygląda i szybko zrezygnowałem. Generalnie miejsce "niedowiary" w negatywnym znaczeniu.

Tak22Nie

Ja

Cieszę się, że już mnie nie ma w tym okropnym miejscu.

Tak19Nie

XYZ

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. No cóż - jaki hotel tacy goście.

Nieszczesliwa siodemka :(

Zmowa sfrustrowanych? A moze zazdrosnych? Po 7likeow dla tych wrednych komentarzy hmm ciekawy zbieg okolicznosci. Jak jestescie tacy obeznani w prawie, w wyrokach, dzialaniach pipu itd to moze powinniscie otworzyc wlasna dzialalnosc? A zreszta. I tak nikt oprocz waszej SIODEMKI prawdopodobnie tego nie czyta:)) pozdrawiam i zycze pogody ducha, wiecej usmiechu i szczerze wam, biedni ludzie wspolczuje.

???
@Nieszczesliwa siodemka :(

Ale małostkowość. Na portalu o pracy takie rzeczy pisać.... Jeśli gryzie cię coś, nie możesz sobie poradzić z emocjami i nie masz widać z kim o tym biedactwo porozmawiać to proponuję wizytę u psychologa. Choć nie wiem czy w twoim przypadku nie jest już wskazany psychiatra.

Tak7Nie

narcyz

nie ma to jak sobie posłodzić, ależ elokwentny jestem... błazen

Tak2Nie

Zostaw opinię o InterHouse Hotel - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie