Opinie o A. Schulman w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie A. Schulman. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A. Schulman o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A. Schulman w Poznań

Maria Nowy wpis

Witam, interesuje mnie aktualny pakiet szkoleń, który kiedyś był wskazywany w jednej z ofert dla specjalisty ds. obsługi klienta. na jaki rozwój można liczyć i czy idą z a nim jakieś podwyżki płac? Kiedyś pisaliście, że bywało z nimi słabo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w A. Schulman?

AR Accountant Nowy wpis

Zarobki niestety słabe, jakby zatrzymały się w czasie przed COVIDem. Wtedy na pewno takie stawki robiły wrażenie. Nowe biuro w porządku lokalizacja (Wierzbięcice).

Joasia Nowy wpis

Dacie znać czy te wspomniane zarobki powyżej średniej rynkowej dalej się tutaj utrzymują? Akurat widziałam dawniejsze oferty na Obsługę Klienta jednak widzę po postach, że nieco bardziej specjalistyczne stanowiska były także omawiane? Czy można na nie awansować? i czy aktualnie prowadzone są nabory? nie widziałam ogłoszeń

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie A. Schulman? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Kasztanek

Czy jest możliwa praca zdalna dla osób spoza Poznania czy mimo wszystko trzeba się w każdym tygodniu pojawiać w biurze? Jakie widełki na stanowisku AP Accountant?

Xxx
@Kasztanek

Nie, mają tryb hybrydowy. Zarobki zależą od tego czy praca w polskim zespole czy zagranicznym (SSC). W SSC do 7000 brutto max

Miła
@Xxx

7k brutto max jako accountant? A na stanowisku seniora?

Żenada
@Xxx

To chyba stawka poniżej rynkowej XD

Całkiem przyzwoite SSC dla osób preferujących hybrydę (2-3 dni on-site w zależności od działu) - 100% remote niewykonalne. Benefity konkurencyjne uwzględniając rynek poznański. Biuro w dogodnej lokalizacji, bdb wyposażone m.in. w stacje dokujące. Workload jak najbardziej realistyczny (liczba pracowników w dziale po offshoringu z US do PL 1:1 - nie jest to niskokosztowy (usunięte przez administratora) Współpracownicy w większości doświadczeni, juniorów raczej się nie spotyka. Częsta praca z ludźmi z NL czy US stwarza szerokie możliwości networkingu. Na minus wynagrodzenia które nie rosną tak jakby można było się tego spodziewać - zaledwie coroczne podwyżki rzędu ~5% w zależności od oceny supervisora. O podwyżkach inflacyjnych nie ma mowy niestety.

@.

A wiesz coś może o aktualnych rekrutacjach? Prowadzą jakieś teraz?

Co jaki czas w A. Schulman można ubiegać się o podwyżkę?

Nie ma raczej szans, bo samemu próbowałem. Podwyżki są raz w roku, na koniec marca. Zależą one od osobistej oceny pracownika - max 10%, i to w przypadku najlepsze oceny. Standardowo jest po 3 do 5 procent.

Krystyna

A można się czegoś więcej dowiedzieć odnośnie tej oceny? Jak oni ewidencję tego prowadzą?

Mam zamiar aplikować i liczę, że podpowiecie na jaką umowę można liczyć w firmie na początek i czy jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

Adecowiec
@Marek

Praca ale przez Adecoo,,,

Justyna
@Adecowiec

Chodzi ci o serwis Addeco? Co z z nim? :) Może pracujesz w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja?

Osoba

Dzień dobry, czy poza pensją podstawową można liczyć na regularne premie / benefity pieniężne / bonusy ? Jeśli tak to od czego one zależą?

@Osoba

Nie, bardzo słabo pod tym względem. O 100 zł na edenredzie się trzeba prosić.

A sama podstawa nieco nadrabia za to, że nie ma premii?

@Piotr

Jest bonus raz w roku. Podstawa zależy od stanowiska.

Plus 400 zł na święta w grudniu na karcie do wydania na zakupy.

Dzień dobry, czy firma oferuje możliwość pracy zdalnej ?

A.

Z jednej strony będziemy chyba pierwszą firmą w Poznaniu, ktora wraca do biura. Ale z drugiej mamy wstępnie obiecane 2 dni w tygodniu home office również po pandemii. Niby fajnie, ale jednak po co te 3 dni w biurze? Mógłby być jeden, byle zobaczyć się z zespołem i cześć. Ale musimy robić komuś dobrze i pokazać światu jaki to Poznań wyjątkowy i jak bardzo tęsknił za biurem. Argumentów brak oczywiście poza tym, że wszyscy tęsknimy za kantyną i wspólnym wc. Zobaczymy jak inne firmy zamkną pandemię, ale jeśli tylko, któraś podejdzie do HO 100% po partnersku to będzie trzeba przemyśleć ścieżki kariery.

@A.

Dziękuję za odpowiedź. No właśnie coraz więcej firm oferuje pracownikom możliwość pracy zdalnej w stu procentach także po pandemii, co wiem od znajomych, również moja obecna, a to mi bardzo odpowiada, bo to jednak mocny benefit, którego nie chciałoby się stracić... A szkoda, bo z drugiej strony Schulman sprawia wrażenie naprawdę dobrego pracodawcy... Poczekamy, zobaczymy. :)

Dzień dobry, czy coś się zmieniło czy nadal oferują tylko 2 dni z domu?

A.

A co się składa na dobre wrażenie? Ładne logo i opis stanowiska? Proszę nie mylić Szulmana z Lyondelbasel. Od czasu gdy Szulman został przejęty wszystko się zmieniło. Z dawnego szulmana nigdy bym nie odszedł, a lyb to nic innego tylko zwykłe korpo. Nie ma niczego co by wyrózniało tę firmę na rynku.

@A.

Myślę nad aplikacją do LB - co rozumiesz przez wyrażenie zwykłe korpo?

Z tego co słyszałam większość firm preferuje powroty do biur w wymiarze takim, jak przed pandemią. Dlatego jestem zaskoczona Pani opinią. Czy mogłaby Pani udzielić informacji o jakich firmach mowa?

@Kandydat

Zwykłe korpo oznacza korpo, które nie wyróżnia się na tle innych korpo.

Czy A. Schulman zapewnia kartę multisportu?

Martyna (dział HR)

Dzień dobry, Tak, zapewniamy karty Multisport, które są w 65% dofinansowane przez firmę.

Lilka
@Martyna (dział HR)

Witam, czy jest możliwość pracy zdalnej w Państwa SSC? Dziękuję za odpowiedź

Jakie narzędzia pracy zapewnia A. Schulman? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

IT

Zależy od dzialu może?

Natalia

A oprócz karty multisportu są jakieś bony na święta ?

Martyna
@Natalia

Tak, oprócz stałego pakietu benefitów oferujemy również dodatki okolicznościowe, w tym świąteczne

Ja nie słyszałem żeby jakaś firma była idealna. Wystarczy dobrze robić swoje!

Gutek

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nikt nie pisze na forum? Jak się tu pracuje?

do Gutka
@Gutek

Powód jest prosty, ludzie udzielają się na goworku tylko gdy pracodawca zajdzie im za skórę, rzadko kiedy ktoś wchodzi na gowork pochwalić firmę. Co nie oznacza że A. Schulman to firma idealna. Ma swoje wady i zalety. Mimo to myślę, że porównanie opinii o tej firmie a innych SSC w Poznaniu daje wymierny obraz różnic, oczywiście na korzyść Schulmana.

Żeby mieć opinię bardzo dobrego pracodawcy to trzeba się na to napracować!!!

Maja

Udało mi się namierzyć jedną ofertę pracy w polskim oddziale A. Schulman. Poszukiwany jest kandydat na stanowisko customer service representative. Czy dysponuje ktoś z Was informacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakim, w tym momencie, w Waszej ocenie, pracodawcą jest ta firma? Wszystkie Wasze uwagi i spostrzeżenia będą ważne dla osób, które rozważają ubieganie się o współpracę z A. Schulman.

Johny
@Maja

A. Schulman Poznan nie ma nic wspólnego z customer service. W Poznaniu jest SSC. Głównie księgowość i IT dla grupy kapitałowej. Ogólnie miejsce pracy jest super, pracowałem w kilku firmach ostatnio ale tutaj zabawie dłużej. Firma raczej zbiera doświadczonych ludzi z rynku. Z takimi dobrze się pracuje a i można się czegoś nauczyć. Poza tym biuro wypas i lokalizacja;) Wynagrodzenia chyba powyżej przeciętnej jak dla branży chociaż wcale nie to mnie tutaj trzyma. Pozdr

Pracownik z dużym stażem
@Johny

Zgadzam się z przedmówcą. Firma zrzesza dużą ilość profesjonalnych, sympatycznych, dojrzałych, merytorycznie dobrych pracowników, niezależnie od działu. Praca bywa trudna, ale wynagradza ją zdobyte doświadczenie z uwagi na charakterystykę wykonywanej pracy. Zarobki godziwe, biuro nowoczesne i eleganckie. Byłem wcześniej pracownikiem innego ssc, w którym można było się jedynie nauczyć w jakie dni przychodzi dostawa marchwi i jabłek. Tutaj można się nauczyć kompetencji zawodowych przydatnych na przyszłość. Jestem pracownikiem 'liniowym' a nie managerem/teamleaderem. Dobry uczciwy pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o A. Schulman - Poznań

• Jak się pracuje w A. Schulman?

Zobacz opinie na temat firmy A. Schulman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

A. Schulman
3.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Franklina Roosevelta 18
    60-829 Poznań