IVA Group Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o IVA Group Sp. z o.o.

Dominika

@góral minęło trochę czasu, widzę, że nikt nie odpisał. Czy w końcu aplikowałeś do IVA Group Sp. z o.o.? Jeśli tak to jak przebiegła rekrutacja? Czy staż u nich jest płatny? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

góral

rozważam wkrótce podjęcie jakiegoś stażu w Krakowie w PR i social mediach i na mojej liście długiej firm się też iva znalazła - ciekawi mnie co takiego więcej niż konkurencja może mi ta firma jako stażyście zaproponować i czy warto wysyłać do nich papiery

Zostaw opinię o IVA Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IVA Group Sp. z o.o.