Infosys Consulting

Kraków

Opinie o Infosys Consulting

Natalia

@ffs wspomniany przez Ciebie samochód służbowy oznacza częste delegacje. Jeżeli jesteś już pracownikiem firmy Infosys Consulting, to czy mógłbyś podzielić się z użytkownikami forum opinią na temat pracodawcy? Czy wspomniane wyżej wyjazdy służbowe ograniczają się do granic Polski, czy może dotyczą również innych państw? Jak wygląda poruszona przez Ciebie w komentarzu terminowość wynagrodzenia?

ffs

Świetnie, że zapewniony jest samochód służbowy. To już dobrze o nich świadczy, bo nie trzeba przynajmniej użytkować swojego. Wiadomo czy wypłata pojawia się na czas? Nie ukrywam, że dostawanie w terminie wynagrodzenie bardzo chętnie by mi odpowiadało.

Zostaw opinię o Infosys Consulting - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infosys Consulting