Opinie o IMMOFINANZ Services Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMMOFINANZ Services Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w IMMOFINANZ Services Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMMOFINANZ Services Poland w Warszawa

Mieczysław Nowy wpis

Praca jest już stabilniejsza bo czytałem ze sporo osób zostało zwolnionych. Chciałem aplikować ale zależy mi żeby zostać na dłużej a nie za kilka miesięcy szukać nowego zatrudnienie. To jak jest w końcu?

długi Nowy wpis
@Mieczysław

Jak się będziesz się starał to zostaniesz na bardzo długo.

Togo

Firma w której do końca nie wiesz co z tobą będzie. Redukcja personelu o 75% trwała przez 2 lata, niekoniecznie zostali najlepsi i najbardziej kompetentni. Decyzyjność przy nawet malutkich inwestycjach trawa miesiącami i latami. Wątpliwe aby można było rozwinąć swoje umiejętności, nie ma takiej możliwości i też od kogo czegoś się nauczyć.

Grzegorz Nowy wpis
@Togo

Wiesz może dlaczego tak duża liczba pracowników została zwolniona? Jak od tego czasu zmieniła się praca w Immofinanz? Z góry dzięki.

Togo Nowy wpis
@Grzegorz

Właśnie zwolnili CEO w Wiedniu. Dlaczego zwalniają tak często spytaj tych co jeszcze pracują.

Edyta

@Kef na jakim stanowisku pracujesz w firmie IMMOFINANZ Services Poland ? Jak długo pracujesz w firmie? Co powiesz o warunkach pracy? Czy można liczyć na jakieś premie albo awans? A może Tobie się już udało dostać jakiś awans?

Kef
@Edyta

W odpowiedzi na gradobicie pytań powiem tylko, że warto przyjść i samemu sprawdzić. Warunki są dobre +, w porównaniu do innych firm w tej branży.

Kef

Ogłoszenie do obsługi Managerów jest już nieaktualne. A co do stanowiska Legal Counsel to niestety nie wiem jakie są wymagania, oprócz znajomości angielskiego, która jest sprawdzana. Więcej informacji powinno być w ogłoszeniu, zazwyczaj ogłoszenia tej firmy zawierają wszelkie niezbędne informacje dotyczące wymagań na dane stanowisko. Jeśli ktoś chciałby aplikować to tej firmy to proponuję się dobrze przygotować na typową HRową rozmowę o pracę do korpo.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie IMMOFINANZ Services Poland? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

Czy pracował ktoś jako Legal Counsel (m/f) w firmie IMMOFINANZ Services Poland? Jakie są wymagania na to stanowisko pracy? Czy wystarczy znajomość języka angielskiego czy jakiś jeszcze dodatkowy trzeba znać? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

sf

Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o IMMOFINANZ Services Poland - Warszawa

IMMOFINANZ Services Poland
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Prosta 70
    00-838 Warszawa