IMMOFINANZ Services Poland

Opinie o IMMOFINANZ Services Poland

Edyta

@Kef na jakim stanowisku pracujesz w firmie IMMOFINANZ Services Poland ? Jak długo pracujesz w firmie? Co powiesz o warunkach pracy? Czy można liczyć na jakieś premie albo awans? A może Tobie się już udało dostać jakiś awans?

Kef

Ogłoszenie do obsługi Managerów jest już nieaktualne. A co do stanowiska Legal Counsel to niestety nie wiem jakie są wymagania, oprócz znajomości angielskiego, która jest sprawdzana. Więcej informacji powinno być w ogłoszeniu, zazwyczaj ogłoszenia tej firmy zawierają wszelkie niezbędne informacje dotyczące wymagań na dane stanowisko. Jeśli ktoś chciałby aplikować to tej firmy to proponuję się dobrze przygotować na typową HRową rozmowę o pracę do korpo.

Edyta

Czy pracował ktoś jako Legal Counsel (m/f) w firmie IMMOFINANZ Services Poland? Jakie są wymagania na to stanowisko pracy? Czy wystarczy znajomość języka angielskiego czy jakiś jeszcze dodatkowy trzeba znać? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

sf

Ostatnio to pokazało się u nich ogłoszenie, że jest poszukiwany ktoś do obsługi sekretariatu, wiecie czy oferta jest wciąż aktualna? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć u nich zatrudnienie.

Zostaw opinię o IMMOFINANZ Services Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMMOFINANZ Services Poland