GPW Inżynieria Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o GPW Inżynieria Sp. z o.o.

Dominika

Aktualnie dostępna jest oferta pracy na stanowisko kierownika budowy. Pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Bardzo często ta forma zatrudnienia rozszerzana jest przez pakiet wynagrodzeń pozapłacowych, np. opieka medyczna, dofinansowanie do kart multisport, itp. Czy pracując w GPW Inżynieria Sp. z o.o. mamy szansę na takie dodatki?

akao

Dobrze, że taki przedstawiciel handlowy ma szansę na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale czy wypłata jest na czas?

Zostaw opinię o GPW Inżynieria Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPW Inżynieria Sp. z o.o.