Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.

Czy mógłbyś doprecyzować co kotakiego się wydarzyło, że nie pracujesz już w Grid Dynamics ? Atmosferę w danym miejscu pracy tworzą również pracownicy i to oni przychodząc z zewnątrz mają szansę coś zmienić. Czy podejmowałeś jakieś próby polepszenia sytuacji?

developer

A ja jestem bardzo zadowolony z przebiegu procesu rekrutacyjnego w Grid Dynamics. Rekruterka była bardzo profesjonalna i pomocna, odpowiadała na każde moje pytanie, w porównaniu do innych firm to w ogóle niebo a ziemia. Poziom rozmów technicznych wysoki, widać, że chłopaki tam znają się na rzeczy. Jedyny minus jak dla mnie, to że jest płatny parking dla pracowników.

@developer

Po Waszych opiniach bardzo dobrze widać, jak różne mogą być wrażenia, jeśli chodzi o proces rekrutacji w Grid Dynamics Poland. Bardzo się cieszę, że akurat Ty odniosłeś dobre wrażenie z jego przebiegu. Czy ostatecznie dostałeś od nich propozycję pracy? Jeśli tak, to napisz, jakie warunki zaoferowano Ci "na start".

Brak feedbacku czy jakiegokolwiek odezwu po rozmowie technicznej, rekruterka nie odbiera telefonu, ani nie odpowiada w serwisie LinkedIn. Nie polecam, strata czasu.

@Andrzej

Jeśli osoba przeprowadzająca rekrutację obiecała, że poinformuje o jej wynikach, to faktycznie - powinna tak zrobić. Ale musisz też mieć na uwadze, iż mogły nastąpić jakieś komplikacje. Skoro próbowałeś kontaktu telefonicznego i poprzez Linkedln i nie przyniosło to rezultatu, powinieneś złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy Grid Dynamics Poland i po prostu zapytać. O jakie stanowisko się ubiegałeś?

Filip

Firma ma opinie bardzo dobrą w internecie więc myślę, że warto starać się.

Programista Python

Jedna z gorzej wspominanych przeze mnie rozmów kwalifikacyjnych. Rekruterzy niezbyt przyjemni, z silnym akcentem utrudniającym zrozumienie (a pracowałem już z różnymi narodowościami i zazwyczaj nie mam problemów). Vapowali przez całą rozmowę.

Pytania bardziej devops niż Python. Sami nie wiedzą czego potrzeba na stanowisku. Zmarnowany czas. Rozmowa przerwana z mojej inicjatywy.

aqq

Nada się ta firma na staż z programowania?

@Fja, co masz dokładnie na myśli? Czy wspomniany język rosyjski w jakimś stopniu wpływa na płynność komunikacji między pracownikami w firmie? A czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Grid Dynamics Poland? Jest tylko jeden etap rekrutacji czy może jest ich kilka?

Ninja

Ogólnie firma wypada calkiem niezle, projekt jest ok, dobry socjal, pracuje wlasciwie od której chce, duze mozliwosci rozwoju. Na minus platny parking

Zostaw merytoryczną opinię o Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grid Dynamics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grid Dynamics Poland Sp. z o.o.